BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Eurocentres

Eurocentres


 

1946 yılında Erhard Waespi ‘Bir fikir bir okula dönüşüyor’ düşüncesiyle ilk Eurocentres Dil Okulunu "tam zamanında" diyerek İngiltere'nin güney kıyısındaki Bournemouth'da kurdu. Dil öğrenmeyi eğlenceli, zenginleştirici ve kişisel bir deneyim haline getirmek ve aynı zamanda kültürler arasındaki anlayışı ve farkındalığı artırmalı fikriyle yola çıktı. Dünyanın her yerinden gelen yetişkinler için bir buluşma noktası oluşturma ve milliyet, ırk, din, sosyal durum ve eğitim ile belirlenen sınırların ötesine geçen bir diyaloğun mümkün kılınması fikri onu büyülüyordu. 


Eurocentres Dil Okulları, İngiltere'de dil öğrenimi amacıyla kurulmuş olan ilk dil okul ünvanına sahiptir. Yeni sınıf tasarımı, çoklu ortamlı öğretim merkezlerinde kendi kendine öğrenme kavramı ve "CALL" (Computer Assisted Language Learning) - Bilgisayar Destekli dil öğrenimi konusunda çığır açan çalışmalar yaptı ve yapmaya devam ediyor.

Bugün Dünya genelinde kayıt ofisleri ve acente ağı bulunan Eurocentres her yıl yaklaşık 13 000 öğrenciyi Avrupa, ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika ve Japonya'daki okullarına kabul etmektedir.

Bir dili mümkün mertebe kapsamlı öğrenmek ister misiniz? Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisi ve telaffuz alanlarında dil becerilerinizi sistematik olarak arttırmanıza imkan sağlamaktadır. Teorik ve pratik derslerden, tartışmalardan ve sunumlardan oluşan bir karışım, hedef dilde kendine güven ve akıcılık geliştirmenize imkan sağlayacaktır. 

Eurocentres’ın Toronto ve Vancouver’da olmak üzere Kanada’da 2 şubesi bulunmaktadır.

Toronto şubesi, CN Kulesi, başlıca büyük mağazalar, restoranlar, tiyatrolar ve gece kulüplerinden, ayrıca Toronto’nun önde gelen lig sporu stadyumlarından yalnızca birkaç dakikalık mesafede bulunan eğlence merkezinde yer almaktadır. Okulda 14 büyük sınıf, bir Öğrenme Merkezi, bir bilgisayar laboratuvarı, WiFi ile içinde ek bilgisayarlar, paralı otomatlar ve langırt bulunan bir öğrenci salonu vardır.

Vancouver şubesi, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Vancouver’in merkezinde, uygun bir konumdadır. Büyük markaların mağazaları, alışveriş merkezleri, restoranlar ve deniz kıyısı bir kaç dakikalık mesafededir. Bu modern okulda 16 klimalı sınıf, bir Öğrenme Merkezi, bir bilgisayar odası, WiFi, çatı avlusu ve ek bilgisayarlar, paralı otomatlar ve langırt olan bir öğrenci salonu vardır.

Eurocentres bünyesinde sunulmakta olan Programlar:

Genel Program

- Genel Dil eğitimi programı haftalık 20 – 25 - 30 saatlik yoğun kurslardan oluşmaktadır ve her pazartesi başlangıç imkanı sunar.

- Akademik Çalışma Programı; Yoğun Kurs, Özel Çalışma ve Sınav Pratiği Seçenekleri ile birlikte - haftada 30 ders


Sınav Programları: Sınav programları aşağıda verilen alanlarda sınav uygulamalı eğitim vermektedir;

- IELTS – International English Language Testing System
- TOEFL – Test of English as a Foreign Language
- CAE – Cambridge Certificate in Advanced English
- FCE – First Certificate in English
- TOEIC – Test of English for International Communication


İş İngilizcesi: İş İngilizcesi programları B1 - C1 seviyelerinde sunulmaktadır. 

Günümüzün rekabetçi iş dünyasında etkili bir iletişimde gereli olan temel iş İngilizcesi becerilerine odaklanın. Dersler iş İngilizcesi becerilerini kelime bilgisi, tartışmalar, durum çalışmaları ve rol-oyunları ile odaklanma yoluyla bütünleştirmektedir. İş İngilizcesi iletişim becerileri toplantılar, müzakereler, sunumlar, telefon ve e-posta, mektup ve notlar yazmayı içerir.


Lokasyon: Vancouver, Toronto.

Fiyat Listesi 2018
Broşür 2018

Eurocentres dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 

İlgili Linkler: