BİLGİ İSTE İLETİŞİM

EC
EC, İngiltere’de 6, ABD’de 6, Kanada 3, Malta ve Güney Afrika’da birer okulları bulunan EC İngilizce Dil Okulları seçkin eğitim kadrosu, küçük sınıf mevcutları, zengin program alternatifleri ve sürekli yenilenen müfredatları ile İngilizce öğrenmek için 1905 ten beri en kaliteli okullar arasındadır. Bütün EC İngilizce Dil Okulu Merkezlerindeki hizmetliler, yönetici personel, öğretmenler, konaklama departmanı ve sosyal aktivite liderleri kendilerini EC Dil okulları yüksek kalite standartlarını korumaya adamışlardır.

EC, güçlü eğitim sistemini ülkelerin eğitim birimleriyle kurduğu işbirliğiyle koordineli ve onaylı bir şekilde sürdürmektedir.

Son teknolojiler ile donatılmış olan EC, ultra modern ve ferah okullarıyla sizlere daha rahat ve eğlenceli ders ortamları sunarak derslere aktif olarak katılma konusunda sizleri cesaretlendirmektedir.

EC’nin Kanada’da Montreal, Toronto ve Vancouver şehirlerinde şubesi bulunmaktadır.

2018 Fiyat Listesi

EC bünyesinde sunulmakta olan Programlar:

Genel Program

- Genel Dil eğitimi en az 17 yaşındaki öğrencilere haftalık 20 – 25 – 30 saatlik genel ve yoğun kurslardan oluşmakta ve her eğitim dönemi her pazartesi başlamaktadır.
- Akademik Çalışma Programı; Yoğun Kurs, Özel Çalışma ve Sınav Pratiği Seçenekleri ile birlikte haftada 30 ders olarak sunulmaktadır.
- Yaz aylarında İngilizce dil eğitimleriyle birlikte yeteneklerinize yönelik kısa süreli programlar sunmaktadırlar.
o English+Film Production
o English+ACCA Designation
o English+Graphic Design

Sınav Programları: 
Sınav programları aşağıda verilen alanlarda sınav uygulamalı eğitim vermektedir;

- IELTS – International English Language Testing System
- TOEFL – Test of English as a Foreign Language
- CAE – Cambridge Certificate in Advanced English
- FCE – First Certificate in English

- TOIC


İş İngilizcesi, English +30 ve +50 Programları: İş İngilizcesi Mini Grup Programı kısıtlı bir zaman diliminde en fazla verimi alabilmek isteyen iş adamlarına yönelik tasarlanmış programlardır. 4 - 6 kişilik sınıflarda dünyanın dört bir yanından gelen iş adamlarıyla birlikte ders alıp uluslararası iş politikalarını yakından tanıma ve bilgi alma imkânına sahip olabilirsiniz. Programın içeriği; güvenli bir şekilde telefonla konuşma, toplantılarda etkin olma, açık ve anlaşılır sunum yapabilme, tartışma ve pazarlıklar ve rapor, e-mail, iş mektubu yazma gibi iş hayatını birebir ilgilendiren konularda İngilizce öğretimine odaklanmıştır. Öğretmeninizle birlikte İngilizce önceliklerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra hedeflerinize odaklanabilirsiniz.

COOP ve Staj programları: COOP programında öğrenci 4 -12 ay arası dil eğitimi aldığı hafta kadar çalışma izni alabilir. EC bünyesin iş ve staja hazırlık amaçlı çalışmalar yapılmaktadır.

- CV hazırlama teknikleri
- Başvuru belgesi hazırlama teknikleri
- Mülakata hazırlık
- Kanadalı bir firmaya staj yerleşimi
- Kanada kültürü ve iş yaşamının öğrenilmesi

EC dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 

İlgili Linkler: