BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Estudio Sampere

Estudio Sampereİspanya'da Madrid, Salamanca ve Alicante'de; Ekvador'da Cuenca'da ve Küba'da Havana'da merkezleri bulunan Estudio Sampere, İspanya'daki en eski İspanyolca dil okuludur. İlk olarak Madrid'de 1956 yılında kurulmuştur. İspanyolca öğrenmenin yanı sıra İspanyol kültürünü tanımak için de en ideal tercih olmaktadır.

Dersler 2 blok halinde 45 dakikadan oluşmaktadır. Ödevlerin ve derslere katılımın zamanında olması başarı için önemlidir. Gruplar genelde küçüktür hiçbir zaman 9dan fazla öğrenci olmaz hatta genelde daha da az olur. Hafta da 4 kere İspanya kültürü hakkında dersler de olmaktadır. Başlangıç seviyesinden Uzman seviyesine kadar toplamda 7 farklı seviye de eğitim verilmektedir.

Bütün öğretmenler üniversite derecesine sahiptir ve takım ruhuna sahip olanlar seçilmektedir. Okul Müdürü tarafından sizin kişisel özelliklerinize göre bir danışman atanmaktadır. Bütün kitaplar ve materyaller okul ücretine dahildir ve daha sonrasında da sizde kalacaktır. Derslerin %90 na katılan ve gerekli bilgileri edinen her öğrenciye kurs uzunluğunu ve dil seviyesini belirten bir sertifika verilmektedir.

Okulun sunduğu programlar:
Intensive Spanish CourseSuper Intensive Spanish CourseIntensive Plus CoursesOne-to-One Spanish CourseDELE Exam Preparation CourseSenior CourseWork Experience ProgramUniversity Preparation CourseTeacher Training CourseEvening Course

Başlangıç seviyesinden Uzman seviyesine kadar toplamda 7 farklı seviye de eğitim verilir. Dil seviyeniz varışınızdan sonra sizi uygun sınıfa yönlendirmek için ölçülecektir. Eğer kendiniz bu seçimi yaparsanız işiniz daha da kolaylaştıracaktır.

Lokasyonlar: Madrid, Salamanca, Alicante

Fiyat Listesi 2015


Estudio Sampere dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız

İletişime geçmek için tıklayınız

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

İlgili Linkler: