BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Sprachcaffe Malaga

Sprachcaffe Malaga

Malaga'da İspanyolca Dil Okulu
Sprachcaffe ve Academia Malaga birlikte çalışıyorlar. Merkeze otobüsle 10 dk mesafede.
*Denize çok yakın.
*Almanya, Avusturya gibi ülkelerden gelen öğrenciler fazla.
*Öğrencilerin yaş ortalaması biraz genç o yüzden okul gayet dinamik.

Zambakların çiçek açtığı ülkede, Ilık Endülüs güneşi altında, Malaga'da İspanyolca öğrenin! Malaga yıllardır, İspanya'nın Costa Del Sol'daki en popüler tatil destinasyonudur. Bu büyük oranda yıl boyu harika bir iklime sahip olmasındandır. Ilık akşamlarda yeni kelimeler öğrenebilir ya da yerel barlardan birinde bir kadeh şarabın keyfini çıkarabilirsiniz.
İber Yarımadası'nın güneyindeki şehir kültürel açıdan görmeye değer yerler de sunar. Malaga'nın kırsal kesimindeki ünlü, beyaz köyler ve Royal Palace Alcazaba ve Katedral gibi şehir merkezindeki etkileyici tarihi binalar dikkat çekicidir. Picasso'nun Malaga'da doğduğunu biliyor muydunuz? Derslerden sonra bir gün, onun doğduğu yeri ziyaret edebilirsiniz.

Malaga'daki Sprachcaffe dil okulunda doğal bir ortamda İspanyolca öğrenebilirsiniz. Derslerden sonra da derslerde öğrendiklerinizi diğer öğrenciler ya da misafirperver ve sosyal İspanyollarla pratik yapabilirsiniz.
Malaga'da İspanyolca kurslarımız farklı türlerdedir ve herkese uygun kurs bulunmaktadır. İster tatiliniz süresince 2 hafta dil kursu almak isteyin ya da isterseniz yoğun dil eğitimi. Neden harika, yarı- tropikal iklime sahip bu güzel şehiri Sprachcaffe'nin unutulmaz İspanyolca yurtdışı eğitim programlarından birinde eğitim alırken keşfetmiyorsunuz?

Malaga şehrinde düşünüldüğünün tersine Arap oranı hiç de yüksek değil. Sandığımızdan çok daha büyük bir şehir. Öğrencilerin sıkılacağını sanmıyorum. Gezilip görülecek ve yapılacak çok şey var. İspanya dendi mi dil öğrenirken denize de girmek isteyecek öğrenciler için ideal bir şehir. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Madrid, Barcelona, Salamanca yerine bence çok çok daha avantajlı bir şehir.

Malaga’nın özellikle seçilmesindeki neden son yıllarda başlayan THY İstanbul-Malaga direkt uçuşlarıdır. Anlaşmalı okulları tercih eden öğrencilere THY’nın %15 ektra indirimleri de bulunmaktadır.

Sprachcaffe Malaga İspanya Dil Okulu 2014 Fiyat Listesi

 

İlgili Linkler: