BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Cervantes

Cervantes

Cervantes: Bir çok okul gibi Malaga’nın biraz doğusunda kalan bölgede yer alıyor. Öğrencilerle çok ilgileniyorlar. Ortam olarak da çok samimi ve sıcak bir yer.

*Her türlü konaklama seçeneği mevcut. Özellikle aile yanı konaklamaları önerebilirsiniz. Ailelerle en az 15 yıldır çalışıyorlar.
*Okulun sahibi İspanyolca öğretmeni.
*Maaşsız staj organizasyonu da yapıyorlar. Online kursları da var.
*7 adet sınıfları var. Yaz dönemi öğrenci sayısı 70 civarı oluyor.
*Avrupalı öğrencilerin yanı sıra ABD, Rusya, Brezilya’dan da öğrenciler bu okulu tercih ediyor.
*Cervantes merkezleriyle beraber çalışıyorlar.

İspanyolcayı İspanya’da Öğrenin Cervantes’e hoş geldiniz. İspanyolca öğrenmek, yeni insanlarla tanışmak, yeni kültürleri keşfetmek ve bir yaşam boyu iz bırakacak anılara mı sahip olmak istiyorsunuz? Hepsi ve daha fazlasını Cervantes International’da bulabilirsiniz. İspanya’nın güneyindeki etkileyici Malaga şehrinde konumlanmış Cervantes International, size İspanyolcayı derinlemesine öğrenme imkânı sunuyor. Tüm Cervantes International kursları rahat konaklama ve eğlenceli aktivite fırsatlarını barındırır. Kurslar her pazartesi başlar. Her seviyeye yönelik, sonuçları garantili kurslar mevcuttur. Yoğun ve yoğun İspanyolca kursları: 1 haftadan 36 haftaya kadar sürer.

Malaga şehrinde düşünüldüğünün tersine Arap oranı hiç de yüksek değil. Sandığımızdan çok daha büyük bir şehir. Öğrencilerin sıkılacağını sanmıyorum. Gezilip görülecek ve yapılacak çok şey var. İspanya dendi mi dil öğrenirken denize de girmek isteyecek öğrenciler için ideal bir şehir. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Madrid, Barcelona, Salamanca yerine bence çok çok daha avantajlı bir şehir.

Malaga’nın özellikle seçilmesindeki neden son yıllarda başlayan THY İstanbul-Malaga direkt uçuşlarıdır. Anlaşmalı okulları tercih eden öğrencilere THY’nın %15 ektra indirimleri de bulunmaktadır.

Cervantes Malaga İspanya Dil Okulu 2014 Fiyat Listesi

İlgili Linkler: