BİLGİ İSTE İLETİŞİM

INTO
INTO Merkezleri, üniversitedeki akademik standartlar için gerekli sorumlulukları taşıyan partner üniversitelerin kolejleri olarak ifade edebiliriz. Şubat 2006′da INTO; East Anglia Üniversitesi, Exeter, Newcastle, Manchester, Glasgow Caledonian, Queen’s University-Belfast, Manchester Metropolitan University, University of Gloucestershire, ve Into London merkezleri ile 11 Üniversite Kampüsleri merkezlerinde kurulmuştur. INTO partner üniversiteleri, INTO’nun yüksek akademik standartlarını sağlamak ve tüm akademik kurslarını düzenlemekle yükümlüdür.

Öğrenciler, INTO Merkezine kayıt oldukları zaman, Üniversiteler tarafından tamamıyla geçerli olarak kabul edilen hazırlık kurslarına katılarak Üniversitelerin avantajlarından da yararlanabiliyorlar. Üniversitelerin akademik ve sosyal imkânlarından faydalanabilir ve ilk günlerinden itibaren kampüs hayatının bir parçası olma imkanına sahip olabiliyorlar. Eğer öğrenciler INTO eğitimlerini başarı ile tamamlarlarsa, ön-lisans ve yüksek-lisans eğitimlerini bu 11 Üniversitenin birinde devam etme şansı elde ederler.

Sunulan Programlar:

- Genel İngilizce Programları
- Akademik İngilizce
- İelts Hazırlık
- İş için İngilizce
- Pre-Session English ( Üniversite hazırlık kısa süreli İngilizce)
- Foundation ( Üniversiteye hazırlık yılı, İngilizce ve normal hazırlık) Program
- Üniversitelerin 1 sınıfı
- A Level
- Pre-Master

Konaklama: INTO, 11 merkezinde de aile yanı konaklaması ve yurt konaklaması sunmaktadır. Her üniversitenin kampüs içinde ya da dışında yurt imkânları bulunmaktadır ve INTO öğrencileri de Üniversite öğrenciler gibi hem kampüsün yurdundan hem de tüm kampüs olanaklarından faydalanabiliyorlar.

Lokasyon: Londra, Manchester, Exeter, Norwich, Newcastle, Chentenham, Belfast

2015 Fiyat Listesi

INTO dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 

İlgili Linkler: