BİLGİ İSTE İLETİŞİM

IH DublinIH Dublin– International House Uluslararası Dil Okulları

International House-Dublin World Organization, dünya genelinde 50 ‘den fazla ülkede 140’tan fazla yabancı dil eğitim merkezini bir araya getiren uluslararası dil okulları ağıdır. International House Dublin 1953 yılından günümüze hizmet kadar vermekte olup, IH World Organizationun kurucu üyeleri arasında seçkin bir yere sahiptir. IH okulları; Vietnam’dan Çin’e, Polonya’dan Ukrayna’ya, Rusya’dan Portekiz’e, Meksika’dan Çek Cumhuriyeti’ne kadar çok geniş bir coğrafyada konumlanmıştır. Aşağıda ayrıca IHWorld Organization ve merkezleri hakkında kısa notları da bulabilirsiniz. International House yarım asrı aşan tecrübesi ile 10 kişilik sınıflarda verdiği Genel İngilizce programlarının yanı sıra, özellikle Teacher Training ve yöneticilere yönelik Executive programlarıyla öne çıkar. British Council ve EAQUALS akreditesine, English UK -Business English UK üyeliğine sahip seçkin bir eğitim kurumudur.

Öğrencilerine İrlanda’ın dünyaca ünlü bir kültür ve turizm bölgesi olan Dublin’in imkanları yanında, birçok farklı konaklama imkanı sunan IHDublin; Executive merkezinin düzenlediği inanılmaz zenginlikteki sosyal programı ile de fark yaratmaktadır. (Yarı fiyatına Dublin müzikalleri, Canlı BBC şovları, Dans partileri, Hafta sonu gezileri…) Bu arada IH ’nın executive öğrenci listesinin Adidas’tan, Ferrari’ye, Italian Airforce’tan Mitsubishi’ye kadar uzandığını belirtmekte büyük yarar görüyoruz.

Sunulan Programlar:

General English Courses
Exam Preparation Courses.
Business & Executive English Language Courses
English and Internship Programme
Young at heart programme for over 50's

CELTA University of Cambridge TEFL Course
Online CELTA University of Cambridge TEFL Course
University of Cambridge Distance DELTA Course
Junior Certificate in TEFL for State Qualifed Teachers
Teachers' Refresher Course 

Junior Summer Homestay Programme Dublin
Junior Summer Homestay Programme Cork
Year-Round Homestay Programme for Groups
NEW Junior Summer Residential Programme Dublin at Wesley College
Junior Summer Residential Programme Cork
Year-Round Residential Programme for Groups

Fiyat Listesi 2017
Broşür 2017
Fiyat Listesi 2018
Broşür 2018

IH Dublin dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.


Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 
 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

İlgili Linkler: