BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Galway Cultural Institute

Galway Cultural Institute

 


Galway Cultural Institute'yü seçen öğrenciler unutulmaz bir deneyimin parçası olacaklar. Başarılı bir gelecek için ihtiyacınız olan İngilizceyi arkadaş canlısı bir ortamda, yüksek kaliteli bir eğitim sisteminde, tam donanımlı bir okulda ve en önemlisi alanında uzman eğitmenler tarafından öğreneceksiniz. Festivalleri ile ünlü Galway'da 1989 yılından bu yana başarılı bir eğitim veren dil okulunda hedefleriniz doğrultusunda kaliteli bir eğitim alacaksınız.

Sunulan Programlar:
  • Yoğun İngilizce
  • Sınav Hazırlık Kursları (Cambridge, IELTS)
  • Profesyoneller için İngilizce
  • Öğretmenler için İngilizce
  • Üniversite Hazırlık
  • Özel gruplar halinde İngilizce
  • Birebir dersler
  • İngilizce+
  • Kombine
Lokasyon: Galway

Kurslar genellikle resmi tatiller dışında her pazartesi başlamaktadır.

Konaklama Seçenekleri;

Aile yanı konaklama, bir rezidansta konaklama olarak farklı alternatifler bulunmaktadır.

Aile yanı konaklamada, aile seçimleri okul tarafından titizlikle yapılır ve konaklama yapılan ailelerin okula yakın olmalarına dikkat edilir. Öğrenciler isteklerine göre her gün için sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, kahvaltı & akşam yemeği & haftasonu tüm öğünleri aileleriyle yiyebilirler. Tek kişilik veya paylaşımlı oda alternatiflerini beklentilerine göre seçebilirler.

Rezidanslarda ise öğrenciler tek kişilik ya da paylaşımlı odalarda konaklarlar. Rezidanslar okula 5 - 20 dk yürüme mesafesinde ve güvenlidir. Modern ekipmanlar, tam donanımlı bir şekilde öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiştir. Ücretsiz internet erişimi sağlanmakla birlikte öğrencilerin isteğine bağlı olarak özel banyolu odalarda bulunmaktadır.

Fiyat Listesi 2015
Fiyat Listesi 2016
Broşür 2016
Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Galway Cultural Institute dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz. 

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık  

İlgili Linkler: