BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Good Hope Studies

Good Hope Studies


Good Hope Studies’de, iki tane yerleşim seçeneğiniz var: Newlands’de bulunan okulumuz; güvenli ve sessiz bir ortamda eğitim görebileceğiniz yeşil bahçeli banliyö. Aynı zamanda, canlı alışveriş merkezlerine kısa bir yürüyüş mesafesi uzaklıktasınız.Şehir merkezinde yer alan okulumuzda eğitim görmeyi seçebilirsiniz; Cape Town’un tam kalbinde, ana tren istasyonundan birkaç adım uzaklıkta. Okulumuz ana yaya yolu üzerinde, lüks bir ofis binasında yer almaktadır.

Good Hope Studies, saygın uluslararası bir kurum olan IALC (International Association of Language Centres) (Dil Merkezleri Uluslararası Derneği) üyesidir. Düzenli yerinde incelemeler ve katı düzenlemeler çok yüksek kalitede bir eğitimi garanti etmektedir.

Tüm bunların içinde en önemlisi öğretmenlerinizin kalitesi. Good Hope Studies’de, öğretmenlerin birçoğu, Cambridge’den uluslararası tanınan CELTA yeterliliğine, ve bazıları ayrıca DELTA yeterliliğine sahiptir. Cape Town’da CELTA sertifikası için öğretmen yetiştirme kursları veren iki merkezden biri olduğumuz için yüksek kaliteli öğretmenlere sahibiz.

SUNULAN PROGRAMLAR
Genel İngilizce kursları
İşletme Kursu
Yoğun Kurs
Özel ders alabilirsiniz 
IELTS ya da TOEFL
Ayrıca tüm gün First Certificate, Advanced ve Proficiency sınavları için Cambridge sınav hazırlık kursları da veriyoruz.
Cape Town’da Study Year (Eğitim Yılı)
Study Year (Eğitim Yılı) programı uzun dönem öğrencilerin özel gereksinimlerini karşılamak için sunuldu.Uzun dönem öğrencileri bir dönemin başında başlarlar ve her 4 haftada bir dönem sınavı olurlar. Bir kişisel eğitim danışmanı, mümkün olan en iyi gelişimin gerçekleştiğinden emin olmak amacıyla her uzun dönem öğrencisi ile düzenli olarak görüşür. Asyalı öğrencilerimiz için ek olarak Japonca ve Korece konuşabilen danışmanlarımız mevcuttur.

Uzun dönem öğrencileri değiştirme ücreti ödemeden farklı kurslara geçiş yapabilirler ve isterlerse eğitimlerine 4 hafta ara verebilirler.
Eğer bir Güney Afrika üniversitesi ya da yüksekokulunda eğitim görmeye hazırlanıyorsanız, biz tüm başvuru prosedürünü ücretsiz olarak üstleniyoruz.

Fiyat Listesi 2016
Fiyat Listesi 2017

Good Hope Studies dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

 

İlgili Linkler: