BİLGİ İSTE İLETİŞİM

Eurocentres
Çin, bir yanda modern yüksek binaları, klasik kültürü ve gelişen iş merkezleriyle Pekin ve Şanghay gibi canlı kozmopolit şehirler, diğer yanda küçük geleneksel köyleriyle güzel kırsal bölgeler sunmaktadır. Çin Seddi, Yasak Şehir ve Terracotta ordusu gibi Dünya Mirası Sit Alanlarıyla ünlüdür. Nüfusu, her biri kendi kültürüne sahip 56 etnik gruptan oluşmaktadır.

Pekin
Çin’in başkenti, modern ancak hala oldukça Çin’e özgü bir şehir. Eski tapınakların ve Yasak Şehir’in geleneksel mimarisi, Olimpiyat alanlarının ve yeni CCTV kulesinin yeni mimarisiyle yan yana durmaktadır. Şehir yeni restoranlar, barlar, dükkanlar ve her gün açılan sanat galerileriyle hayat doludur. Pekin halkı sıcak ve cana yakındır.

Eurocentres Pekin, Yasak Şehir’in doğusundaki eski bir Pekin hutong bölgesinin içindedir. Pekin’in büyük alışveriş caddesi olan Wangfujing’e, gece yemek ve gıda pazarına ve metro istasyonlarına yürüme mesafesindedir. Bu küçük okulun 2 adet sınıfı, bir öğrenim
merkezi, bilgisayar ve wi-fi olanağı olup, bir aşçılık okulu ile birlikte kullandığımız geleneksel bir avluda yer almaktadır.

Konaklama
Okula yürüme mesafesindeki bir hostel veya otelde ya da paylaşımlı bir dairede konaklama imkanı sunmaktadır.

Faaliyetler
Her hafta Çin Seddi, Yasak Şehir ve Olimpiyat Köy’e gezileri de kapsayan kültürel etkinlikler düzenlemekteyiz. Çay tadımı, yemek dersleri, bisiklet turları, hat sanatı atölyeleri, kırsal bölgelere günlük turlar ve sosyal projelere geziler.

Sunulan Program:

  • 20  Temel, Genel Dil
  • 25 Yoğun, Kültürel Aktiviteler, Genel Dil
  • 30 Süper Yoğun, Genel Dil
Lokasyon: Pekin

Fiyat Listesi 2015

Eurocentres dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

İlgili Linkler: