BİLGİ İSTE İLETİŞİM

Navitas English

Navitas English, 30 yılı aşkın süredir Avustralya'da göçmen ve mültecilere, uluslararası öğrenciler ve öğretmenlik eğitimi almak isteyen yerli halkına İngilizce dil eğitimi veren en büyük ve saygın kuruluştur. Navitas English, Avustralya'nın 18 lokasyonunda ve Singapur'da 1000'den fazla çalışanı ile her yıl 25,000'den fazla öğrencisine çeşitli programlar sunmaktadır.

Navitas Avustralya'da 34 lokasyonda ve Çin, Hindistan, Endonezya, Birleşik Krallık, Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Zambiya, Kenya, Singapur ve Sri Lanka'da olmak üzere 59 yurtdişı şubesi bulunmaktadır.

Avustralya'da Navitas English'in sosyal aktivite programları ile yeni arkadaşlıklar kurup, ingilizce dil pratiği yaparken deneyimleyeceğiniz birçok sosyal aktivite şansı bulunmaktadır.

Sunulan Programlar:

- Genel İngilizce
- Akademik İngilizce
- Hazırlık Kursları (IELTS, Cambridge, PTE-A Hazırlık)
- TESOL hazırlık (Öğretmenlik eğitimi için kurslar)
- Profesyoneller için Kurslar
- Akşam Kursları

Lokasyon:  Bondi, Brisbane, Darwin, Manly, Melbourne, Perth and Sydney

Konaklama: Aile yanı, kampüs içi ve rezidanslarda olmak üzere birçok alternatif bulunmaktadır.

Fiyat Listesi 2018
Broşür 2018

Daha ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Navitas English dil okulu Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız.

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık


İlgili Linkler: