BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Hawthorn Melbourne

Hawthorn Melbourne
Hawthorn-Melbourne Navitas Grubu'nun bir parçasıdır. Navitas grup eğitim hizmetleri ve öğrenme çözümlerinin geliştirilmesi ve sunumunda bir dünya lideridir. Avustralya, Kanada ve Birleşik Krallık'ta bulunan kampüslerde dünyanın her yerinden gelen öğrencilere, profesyonellere ve göçmenlere Navitas grup İngilizce dil eğitimi, lise, üniversite hazırlık, üniversite programları, kariyer ilerletme programları ve göçmen yerleşim hizmetleri sunmaktadır.

1986 yılında kurulan Hawthorn-Melbourne, Avustralya'nın en eski ve en büyük dil okullarından biridir. 25 yılı aşkın süredir öğrencilere yüksek kalitede eğitim vermektedir. Alanında uzman eğitmenleri, olanakları ve servisleri ile Hawthorn-Melbourne uluslararası öğrenciler tarafından tercih edilen bir dil okuludur.

Hawthorn-Melbourne kendi özel öğretmenleri ve destek personeli ile öğrencilere samimi bir öğrenme ortamı ve kişisel ilgi ve bakım sağlamaktadır. Ödüllü IELTS test merkezine sahiptir. Melbourne'da bulunan uluslararası öğrenciler için sunulan İngilizce yoğun dil kursları sağlayıcısı olarak Melbourne Üniversitesi tarafından onaylanmıştır. Ayrıca English Australia tarafından da akredite edilmiştir.

Sunulan Programlar:

  • Genel İngilizce
  • Akademik İngilizce
  • İş için İngilizce
  • IELTS Hazırlık Kursları
  • Grup Programları
Konaklama:

Aile yanı ve bağımsız konaklamaları ile öğrenciler için özenle seçilmiş konaklama imkanları bulunmaktadır.

Fiyat Listesi 2018
Fiyat Listesi 2017
Broşür 2016

Daha ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Hawthorn-Melbourne dil okulu Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız

İletişime geçmek için tıklayınız.

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

İlgili Linkler: