BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Embassy English

Embassy English

Embassy English Oldukça köklü ve güçlü bir eğitim kurumu olarak 40 yıldır beş ülkede 20 merkezde, dünya çapında 120’den fazla ülkeden katılımcıya uluslararası standartlarda eğitim vermektedir.

40 yıldır eğitim veren Embassy Dil Okulu, Amerika, İngiltere, İskoçya, İrlanda, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da da merkezleri bulunmaktadır.

Embassy Dil okulları her yıl yenilenen teknolojiyle uyumlu bir şekilde modernleşmekte ve katılımcı öğrencilerine ileri teknoloji imkânlarını sunmaktadır.

Embassy, Study Group iş birliğiyle katılımcılarına İngilizce dil eğitimi yanı sıra, üniversite eğitimine devam etmek isteyen öğrencilerine de seçkin programlar da dunmaktadır. Avustralya da hem üniversite hemde kolej okullarıyla, direk lisans ve yüksek lisans eğitimlerini vermektedirler. Embassy Dil okulları size ufkunuzu açacak ve sınırlarınızı zorlayacak imkânlar sunmaktadır
Avustralya veya Yeni Zelanda’daki Embassy okullarından birinde İngilizce öğrenin. Güneşin ve denizin keyfini sürerken, eşsiz mekânlarda yerlilerin misafirperverliğinin tadını çıkarabilirsiniz.Metropol şehirlerden Sydney, Brisbane veya Melbourne arasında bir seçim yapabilir veya Sörf Cenneti’ndeki kumsal hayatının tadını çıkarabilirsiniz. Yeni Zelanda’da, sıra dışı yer şekilleriyle çevrili Auckland’de başkent yaşam tarzının karmaşıklığının bir birleşiminin keyfini sürebilirsiniz.

Sunduğu Programlar:

Genel İngilizce
Uzun dönem (Akademik) İngilizce
İş İngilizcesi
IELTS, TOEFL, TOEIC, Cambridge ESOL sınavlarına hazırlık
Yaz okulları

Lokasyonlar; Sydney, Brisbane, Melbourne, Brisbane, Gold Coast, Auckland, Surfers Paradise.

Embassy English dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.


Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

İlgili Linkler: