BİLGİ İSTE İLETİŞİM
ELS

ELS

İlk merkezini 1961’de açan ELS, üniversite kampüslerinde bulunan çok sayıda ki merkezi ile şimdiye kadar 140 ülkeden,yüz binlerce uluslararası öğrenciye, İngilizce eğitimi yanı sıra, üniversiteye hazırlık ve anlaşmalı üniversitelerle verdikleri sertifika ile top Üniversitelere dahil giriş garantisi veriyor. Yıllara dayanan deneyimi sayesinde, ELS kendine ait benzersiz müfredatını, ders kitaplarını ve dil öğrenim yazılımlarını geliştirmiştir. Başlangıçtan Uzmanlığa kadar 12 seviyelik öğrenim programı olan Yoğun İngilizce Programı sayesinde ELS, öğrencilerini ABD üniversitelerinde eğitime hazırlamaktadır. 50’den fazla ABD ve 30’dan fazla yurt dışı merkeziyle ELS Dil Merkezleri, kampüs bazlı İngilizce dil öğrenim merkezlerinin dünyadaki en geniş ağına sahiptir.

Sundukları Programlar: 

BİRÇOĞU ÜNİVERSİTE KAMPÜSLERİNDE;
Kapsamlı Üniversite Yerleştirme Hizmeti Yoğun İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, Hızlı Kur, American Explorer, TOEFL iBT’ye Tam Hazırlık Programı, GRE için Hazırlık Programı, GMAT için Hazırlık Programı, İş İngilizcesi, Yöneticiler için İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, Gençlik Programları, Staj Deneyimi

Genel İngilizce
Turistler için Tatil İngilizcesi
Uzun Dönem (Akademik Sömestr,Akademik Yıl) Kurslar
Silver İngilizce Kursları (50+)
IELTS,TOEFL Hazırlık
Cambridge Sınavlarına Hazırlık
GMAT,GRE Sınavlarına Hazırlık
Cambridge CELTA
Work and Study(OPUS)
Yaz okulları

Fiyat Listesi 2017
Broşür 2017
Fiyat Listesi 2018

ELS dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

İlgili Linkler: