BİLGİ İSTE İLETİŞİM

Genel Bilgi

AMERİKA’DA DİL EĞİTİMİ

Öğrencilerimiz birçok nedenden dolayı dil kursu eğitimini yurtdışında almak isterler. Bu nedenlerden en önemli olanları, her yerde İngilizce konusmak durumunda kalmaları, belirli sınavlara hazırlanmak, hem pratik hem de akademik anlamda daha kısa sürede İngilizce seviyelerini yükseltmek, sonraki Eğitim ve is hayatlarını dil sıkıntısı olmadan daha rahat sürdürebilmek, farklı kültürler ve kazanımlar edinmektir. Amerika’nın çok sayıdaki program seçenekleri,  konaklama ve okul alternatifleri, farklı şehir, kültür ve iklim olanakları, Egitim kalitesi ve bilim, sanat ve teknolojide ileri düzeyde olması nedeniyle öğrencilerimizin bu ihtiyaçlarını en iyi bir şekilde karşılık verir. Her çeşit isteğe ve beklentilere Göre öğrencilerimizin belirlediği kriterlere göre şehir, okul, konaklama ve dil kursu program ayarlamak mümkündür. Dil eğitimi sonrasında üniversite, mastır ya da sertifika programlarıyla eğitimlerini devam edecek öğrenciler için okul araştırma, Egitim sistemine adapte olma, gerekli sınavlara hazırlanma ve karar aşamasını en iyi şekilde sonuçlandırma acısından Amerika fırsatlar ülkesidir.

En çok tercih edilen şehirleri; New York, Boston, Chicago, Miami, North Lauderdale, Washington, Seattle, Philedelpia, Atlanta, Pennsylvania, San Francisco, Berkeley, Ohio, Orlando, Santa Barbara, Los Angeles, Irvine ve San Diego’dur.

En çok tercih edilen programlar; Tatilde İngilizce, Genel İngilizce, iş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Pratik İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, Tip İngilizcesi, Toefl Hazırlık, SAT Hazırlık, Gmat Hazırlık, Gre Hazırlık gibi programlardır.
 
 
 

İlgili Linkler: