BİLGİ İSTE İLETİŞİM

Amerika'da Dil Okulu

AMERİKA’DA DİL OKULLARI:

Her yıl birçok ülkelerden binlerce öğrenci, çeşitli programlar için Amerika’da dil kursu programlarına katılmaktadır. Amerika’da üniversite kampusunde ve özel dil okulu bünyesinde çeşitli dil kursları bulunmaktadır. Öğrenciler dil kursu programının ilk günü sınav olarak, kendi seviyelerine uygun sınıflara yerleştirirler. Amerika’daki dil okullarının esnek başlangıç tarihli olması, çeşitli program seçenekleri, her seviyeye uygun sınıf açılması, ayni okulun birçok şehirde merkezinin bulunması, öğrenci beklentilerine göre konaklama alternatiflerinin bulunması nedeniyle öğrencilerimizin en çok tercih ettiği ülkelerdendir.

Kampus bünyesindeki dil kursları öğrencilerimizin Amerikan öğrencilerle iç içe olması, kampusun çeşitli olanaklarından yüzme havuzu, kütüphane, fitnesi, sosyal klipler gibi yararlanması ve yürüyüş mesafesindeki konaklama imkanı acısından birçok öğrencimizin tercih ettiği dil okulu seçenekleridir. Ayrıca öğrenciler dil eğitimini bittirdikten sonra en seçkin üniversitelerden sertifikasını alırlar ve özgeçmişlerine çok sik bir tecrübe eklemiş olurlar. Öğrencilerimiz dilerlerse üniversite, mastır ve sertifika programlarıyla bu okullarda eğitimlerini tamamlayabilirler ve dil kursu suresince üniversitedeki kontaklarını geliştirebilirler.

Özel dil okulu bünyesindeki dil kursları öğrencilerimize çeşitli noktalardan kolaylık sağlamaktadır. Bunlardan en önemlileri her pazartesi program baslama kolaylığı, her seviyeye uygun daha fazla sınıfın olması, yoğun ve bire-bir ders imkanları, çeşitli noktalarda ve şehir merkezlerinde yer alması, sınav hazırlık programları, bireysel destek ve sosyal aktiviteleridir.

Okullarımızdan Bazıları:

UC Los Angeles, UC San Diego, UC Irvine, UC Santa Barbara, UC Riverside, UC Davas, San Diego State Universitesi, ELS, KAPLAN, EMBASSYCES, INTRAX, FLS, EF, St. GILES, EUROCENTRES, LAL, LSI, Rennert, Arkansas State Universitesi, Diablo Valley College, Santa Monica Community College, Pierce College, Seattle Central Community College, Foothill de Anza Community College.

Okullarımızla ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayınız.
 

İlgili Linkler: