BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Wisconsin ESL Institute

Wisconsin ESL Institute1981 yılında kurulan WESLI rekabetçi ve akademik ortamlarda başarılı olmak isteyen uluslararası öğrenciler için verdiği eğitim ile üniversiteler ve kolejler arasında mükemmel bir ün kazanmıştır. Dünyanın her yerinden öğrenciler WESLI'de ve Madison'da tatmin edici, unutulmaz kültürler arası deneyimler yaşadıklarına söylemişlerdir. WESLI öğrencilere yıllardır bir aile atmosferinde eğitim vermektedir. Tüm personel öğrenci odaklıdır. Öğretmenler yurtdışı deneyimi olan, çok iyi İngilizce bilen  ve 15 yılı aşkın tecrübesi olan kişilerden oluşmaktadır. 40 farklı ülkeden öğrenci bulunmaktadır.

Madison 220.000 nüfusuyla, büyük bir kentin kültürlerini yaşatmak için yeterince büyük bir şehirdir. Aynı zamanda güvenli, kolay ve rahat olmak için yeterince küçüktür. Yerel halkın %60'ı bir üniversite diplomasına sahiptir. Şehir nüfusunun %30'unu öğrenciler ve öğretim görevlileri oluşturmaktadır. Wisconsin Üniversitesi'nde yaklaşık 40.000 öğrenci eğitim almaktadır. 

Wisconsin ESL Institute bünyesinde sunulan kurs programları: 

  • Genel İngilizce
  • Akademik Amaçlar için İngilizce
  • TOEFL Sınavına Hazırlık
Fiyat Listesi 2018

WESLI dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 

İlgili Linkler: