BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Solex College

Solex College


1995’te kurulan Solex Koleji bugün oldukça tanınmıştır. ESL programları Chicago’nun en iyileri arasında olup; size özel uyarlanmış ders kitaplarımızı temel almaktadır. 60’tan fazla ülkeden öğrenciler hedeflerini başarmak için Solex'e geliyor. Öğrenciler bir yandan Anadili İngilizce olan kişiler ve dünyanın her tarafından öğrencilerle etkileşimde bulunurken bir yandan da İngilizce çalışıyorlar. Tanınmış ESL sertifikalarını alıyor ve kariyerlerini inşa etmeye başlıyorlar. SOLEX'te öğrenci her zaman önce gelir. Ödeyebileceğiniz fiyatlarda, yüksek kaliteli ilgili programlar sunmaya kendini adamış bulunmaktadırlar. Deneyimli profesyonellerden hedeflerinize ulaşmak için gerekli beceri ve bilgileri rahat bir ortamda edinin.

SOLEX College Chicago Şehir Merkezi Öğrenme Alanı Chicago’nun tam ortasında bulunmaktadır. Magnificient Mile, Millenium Park ve Navy Pier gibi birçok ünlü turistik mekan yürüme mesafesindedir. Şehir Merkezi Öğrenme Alanı Amerika’nın en geniş ve en fazla kültürel çeşitliliği bulunan şehirlerinden birinde İngilizce öğrenme fırsatı sunuyor.

Solex College Bünyesinde Sunulan Kurs Programları:

  • Yoğunlaştırılmış İngilizce Programı (IEP)
  • Yoğunlaştırılmış İngilizce Programı + (IEP+)
  • Yüksek İngilizce Öğrenimi (ASP)
Solex College 2015 Fiyat Listesi

Solex College dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 

İlgili Linkler: