BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Rennert

RennertRennert International Dil Okulu, 1973 yılında New York Universitesi eski üyesi Cesar Rennert tarafından kurulmuştur. Cesar Rennert Okulu kurma amacının ‘dil öğrenmek isteyenlere yüksek kalitede dil eğitimi sunmak ve eğitim çoğunlukla konuşmaya’ yönelik olduğunu belirtmektedir.
Rennert, daha önce yaşadığı Üniversite deneyiminden kaynaklı, bir dil sadece gramer üzerinden öğretilemez, bunun yakın tanığı olduğumdan kaynaklı, konuşma sınıflarına daha fazla önem vermekteyim’ demektedir.

Bir sınıf, bir öğretmen ve bir dille yola çıkan Rennert, çok kısa süre de New York ve Miami de açtığı okullarla ününü genişletmiştir.

Sundukları Programlar:
- Genel İngilizce
- Akademik İngilizce,
- Toefl Hazırlık
- İş İngilizcesi
- TESOL
- TOEIC
- Cambridge FCE/CAE
- Arts plus English( Fashion, Drawing, Painting, Film, Digital Filmmaking, Acting, Salsa,
- Yaz okulu ( küçük yaştaki öğrenciler için)

New York Film Academy ile partnerliği olan Rennert, burada aldıkları dil eğitimleriyle New York Film Academiye gidip eğitimlerine devam edebilirler.

Art/Sanat alanında birçok dalda eğitim veren Rennert New York ve Miami’yi Sanat alanında da cazip kılmaktadır. Diğer bir avantajı ise, Sanat ile bu kadar haşir neşir olması, şehir de gerçekleşen tüm sanat aktivitelerinden haberdar olursunuz ve fırsatlardan da faydalanma şansına sahip olacaksınız.

Lokasyonlar: New York, Miami

2017 Fiyat Listesi

Rennert dil kursunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 

İlgili Linkler: