BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Mentor Language Institute

Mentor Language Institute


Mentor Language Institute teşvik edici bir kültürel ortamda, öğrencilere gerçek dünyanın iletişim becerilerini öğretmek için tasarlanmış birçok heyecan verici yeni ESL programlarını tanıtmaya sabırsızlanırken, hedefiniz ne olursa olsun, bu özel hedeflerinize ulaşmanız için yoğun İngilizce çeşitliliği ve test hazırlık kursları sunmaktadır. Mentor Language Institute’de yüksek nitelikli okul personeli ve eğitmenlerimiz size her adımda yardımcı olmak için burada olacak. Güney Kaliforniya'da gerçekleştirebileceğiniz birçok faaliyet ve etkinlikler vardır. Bu sebeple, dersten sonra, İngilizce konuşma pratiği sunan etkinliklerle ve gezilerle, dolu dolu bir programın keyfine varabileceksiniz. Her ay Mentor Language Institute öğrencileri için planlanan çok sayıdaki alan gezilerine ve okul gezintilerine katılmanızı umuyoruz. Sadece harika zaman geçirmeyecek, aynı zamanda İngilizce'nizi ilerletebilecek ve Amerikan kültürü hakkında birçok şey öğreneceksiniz. Beverly Hills ve Hollywood gibi iki olağanüstü kampüsü bulunan Mentor Language Institute öğrencilerini bekliyor.

Mentor Language Institute ACCET tarafından akredite edilmiş olup, NAFSA, ETS ve TESOL gibi derneklere de üyedir.

Kaliforniya'da unutulmaz bir öğrenme serüvenine yelken açmanız dileğiyle, Mentor Dil Enstitüsü'ne hoşgeldiniz!

Beverly Hills Kampüsü

 
Büyük alışveriş merkezlerine, dünyaca ünlü tiyatrolara, gece kulüplerine, restoranlara, sanat müzelerine ve moda butiklerine ve daha birçok yere yürüme mesafesinde olan Mentor Language Institute, Beverly Hills'in tam kalbinde bulunmakta birlikte; öğrencilerine dinamik, kültürel açıdan zengin bir öğrenme ortamı sağlamaktadır. Bu açıdan Mentor Language Institute Beverly Hills, öğrencilere, İngilizce öğrenmek ve heyecan verici Amerikan kültürünü deneyimlemek için son derece benzersiz bir ortam sunmaktadır. Bir yandan birçok lüksün ve eğlencenin tadını çıkarırken, diğer yandan İngilizce öğrenmek gibi eşsiz bir fırsatı keşfetmeye hepiniz davetlisiniz!

Hollywood Kampüsü

Mentor Language Institute yeni Hollywood kampüsünü gururla sunar!

 
Mentor Language Institute Hollywood, Hollywood’un tam kalbi The Walk of Fame’de! Bir metro istasyonu ve Highland Center adlı alışveriş merkezinin hemen yanında kurulan kampüsün tam karşısındaysa Oscar Ödül Töreni’nin düzenlendiği ünlü Kodak Tiyatro’su yer almaktadır. Tarihsel Grauman Çin Tiyatrosu ve dünyaca bilinen, ünlülerin el ve ayak baskılarının olduğu o ünlü kaldırama da sadece bir blok uzaklıkta yer almaktadır. İngilizce programlarımız tüm düzeylere ve yeteneklere hitap etmekle birlikte, öğrencilerin rahat soru sorabileceği ve bu nedenle daha verimli bir öğrenme şeklinin sağlandığı mükemmel bir öğretmen-öğrenci ilişkisine sahip. Tüm öğretmenlerimizin anadili İngilizce olmasının yanı sıra yetişkinlere İngilizce'yi ikinci dil olarak öğretmek için özel donanımlı bir eğitim sahibidirler. Tüm bu sebeplerden dolayı, eğlenceye takılmanızı ve İngilizce'yi dünyanın film krallığının olduğu yerde öğrenmenizi diliyoruz. Size İngilizce'yi öğretmeye ve Kaliforniya'nın en ünlü şehrini, Hollywood'u, göstermeye hazırız!

SUNULAN PROGRAMLAR

• ESL (English as a Second Language Program) - 20 saat/hafta
• TOEFL (Test of English as a Foreign Language) – 18 saat/hafta
• Business Communication Program – 20 saat/hafta
• Business English + TOEIC (Test of English for International Communication) – 20 saat/hafta
• GMAT (Graduate Management Admission Test) – 18 saat/hafta
• GRE (Graduate Record Examination) – 18 saat/hafta

Farklı programları kombine ederek de seçebilirsiniz:

1. ESL + CMAR (Conversation Management and Accent Reduction) – 25 saat/hafta

2. TOEFL + TIC (TOEFL Integrated Practice) – 23 saat/hafta

3. ESL + TOEFL – 38 saat/hafta
* ESL + Business English + TOEIC – 38 saat/hafta
* ESL + Business Communication Program – 40 saat/hafta
* TOEFL + Business Communication Program – 38 saat/hafta
* TOEFL + Business English + TOEIC – 36 saat/hafta

Not: 3. Seçenek MLI Hollywood Kampüsü’nde bulunmamaktadır.


Fiyat Listesi 2017
Broşür 2017
Fiyat Listesi 2018

KONAKLAMA DETAYLARI

Okulun sunduğu konaklamalar aile yanı konaklama ve öğrenci yurtları olmak üzere 2 farklı şekilde sunulmaktadır. Kampüslerin bulundukları konum dolayısıyla her biri geniş bahçeli, ferah caddeli ve kaliteli bu konaklamaları içiniz rahat bir şekilde seçebilirsiniz.
Mentor Language Institute’nin sevimli ailelerin sizi nasıl heyecanla beklediklerini kendiniz de görebilirsiniz.


AKTİVİTELER

Mentor Language Institute’nin misyonlarından biri olarak eğlenerek öğrenme sistemi, California’nın en bilindik ve en gözde yerlerinde kampüslerinin olması dolayısıyla çok da zor olmuyor. Bisikletle, yürüyerek ya da otobüslerle çok kısa mesafelerde olan yerleri şu şekilde özetleyebiliriz:
• Disneyland, Universal Studios, Six Flags, Snata Monica Beach, Santa Monica Pier!!!
Çok yakın yerlerin dışında San Francisco, San Diego, Las Vegas ve Grand Canyon’a da komşu olan Los Angeles şehri ve bu şehrin en popüler yerlerinde okulu bulunan Mentor Language Institute Amerika’nın en sosyal okulu da olduğunu aşağıdaki gezilerle kanıtlıyor:
• San Diego Turu, Las Vegas & Grand Canyon Turu, San Francisco Turu, Film Stüdyoları Gezileri, NBA & WNBA Maçları, Baseball Maçları ve diğerleri!

Mentor Language Institute dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

İlgili Linkler: