BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Intrax

Intrax

* Intrax dil okulları 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren Stafford House dil okulları tarafından devralınmıştır.

Intrax
dil okulları 1980 yılından bu yana İngilizce Dil eğitimi veren bir kurumdur. Amerika’da kaliteli ancak öğrencinin bütçesini sarsmayacak şekilde eğitim hizmeti sunan nadir okullardan biridir Intrax.

Büyük bir eğitim grubu olan Intrax şirketlerinin bir parçası olan Intrax dil okulları, Amerika’da 3 farklı lokasyonda eğitim sunmaktadır. Amerika’nın uluslararası öğrenciler tarafından en çok tercih edilen 3 büyük şehrinde merkezi bulunmaktadır, San Francisco, San Diego ve Chicago. Dil eğitiminin yanı sıra profesyonel programlar da sunan Intrax öğrencilerinin kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.


Öğrencilerine farklı milletlerden oluşan kozmopolit bir ortamda dil eğitimi alma şansı sunarken, 40 farklı milletten oluşan öğrenci profiline Amerikalı öğrencilerle birebir pratik yapma şansı sağlar. Intrax öğrencileri derslerinin %75 ini İngilizce konuşmaya, yeni beceriler edinmeye ve başarılarına odaklanmaya harcarlar.

Temmuz 2011 de taşındıkları yeni binası ile Intrax San Francisco merkezi, şehrin merkezinde ve ünlü tarihi Ferry Building’e oldukça yakın bir konumdadır. Modern yapısı, donanımlı sınıfları ve bilgisayar odaları ile öğrencinin her türlü ihtiyacına hitap etmektedir. Bina içerisinde bulunan restoranlar ve ulaşım kolaylığı ile şuan San Francisco’nun en büyük dil eğitim merkezidir.

2008 yılında yenilenen Intrax Chicago merkezi, şehrin merkezine yakın ünlü Michigan Avenue’da bulunmaktadır. 4 katlı bir binanın 2. ve 3. katlarının tamamını eğitim için kullanan Intrax aynı zamanda yetkili TOEFL test uygulama merkezidir. Millenium Parkına sadece 1 blok mesafede bulunan okul, öğrencilerine sosyalleşmeleri için oldukça uygun bir ortam sunmaktadır. 20 tane sınıfı ve 2 bilgisayar laboratuarı ile tüm teknolojik donanımlara sahip merkezde, öğrenciler istedikleri an internete de ücretsiz olarak bağlanabilmektedirler.

Otoriteler tarafınan Amerika’nın en güzel şehirlerinden biri olarak anılan San Diego’da Intrax eğitim merkezi şehir merkezine yakın Little Italy bölgesinde bulunmaktadır. Amerika’nın yorucu büyük şehirlerinden kaçmak isteyenler için oldukça cazip bir merkezdir. Dünyaca ünlü üniversitelere kolayca erişme şansı ve yine dünyanın en popüler eğlence parklarına ve şirketlerine yakınlığı ile öğrenciler için tam bir cazibe merkezidir. Toplu taşıma araçlarına oldukça yakın bir konumda olan Intrax aynı zamanda müzelere, galerilere ve yurtlara da yürüme mesafesindedir.

Sunulan Programlar:

* Genel İngilizce

* TOEFL ve Cambridge Sınavlarına Hazırlık
* İş İngilizcesi
* Profesyonel Sertifika Sınıfları
* Kariyer Hazırlık Programları
* TEFL

Lokasyonlar:

Amerika: ChicagoSan DiegoSan Francisco

2015 Fiyat Listesi

Intrax dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız  

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 

İlgili Linkler: