BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Eurocentres

Eurocentres


Eurocentres - 70 yıllık uzmanlık ve yenilik
Öncülük dönemi 1946 – 2014

1946 yılında ‘Bir fikir bir okula dönüşüyor’ düşüncesiyle, Erhard Waespi ilk dil okulu Eurocentres Dil Okulunu ''tam zamanında" diyerek İngiltere'nin güney kıyısındaki Bournemouth'da kurdu. Amacı: dil öğrenmek eğlenceli, zenginleştirici ve kişisel bir deneyim olmalı, aynı zamanda kültürler arasındaki anlayışı ve farkındalığı artırmalı fikriyle yola çıkıldı. . Dünyanın her yerinden gelen yetişkinler için bir buluşma noktası oluşturma ve milliyet, ırk, din, sosyal durum ve eğitim ile belirlenen sınırların ötesine geçen bir diyaloğun mümkün kılınması fikri onu büyülüyordu.

Bugün Dünya genelinde kayıt ofisleri ve acente ağı bulunan Eurocentres her yıl yaklaşık 13.000 öğrenciyi Avrupa, ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika ve Japonya'daki okullarına kabul etmektedir. Üstün bir dil eğitimi sağlama ve müşterilerimize yüksek standartta hizmet sunma hedefimize olan bağlılığımızı sürdürüyoruz. 

Bir dili mümkün mertebe kapsamlı öğrenmek ister misiniz? Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisi ve telaffuz alanlarında dil becerilerinizi sistematik olarak arttırmanıza imkan sağlamaktadır. Teorik ve pratik derslerden, tartışmalardan ve sunumlardan oluşan bir karışım, hedef dilde kendine güven ve akıcılık geliştirmenize imkan sağlayacaktır.

Sunduğu Programlar;
· Genel İngilizce
· Diğer dillerde yabancı dil programları
· İş Dili Kursları
· Üst Düzey Kursları
· Uzun Dönem Kurslar
· Sınav Hazırlık Kursları (IELTS, TOEFL, PET, CAE, FCE, CPE, TKT, Pearson Test, TOEIC, DEFL, Dele, Goethe, TestDAF

Amerika Lokasyonlar: Boston, East Lansing, Miami, New York, San Diego

Eurocentres Boston NESE, Cambridge'de Harvard Üniversitesi'ne komşu olan ve Charles Nehrine sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindeki Harvard Meydanı'nda bulunmaktadır.

Eurocentres East Lansing'de Michigan State University binasında dil eğitimi vermektedir. Michigan State University (MSU), öğrenme, spor ve boş vakit için en iyi olanaklardan bazılarına sahiptir, ve Detroit, Chicago ve Toronto’ya kolayca ulaşılabilecek mesafededir.

Eurocentres Miami Beach'te, okyanusa yalnızca 2 sokak mesafede ve Lincoln Road'un popüler alışveriş caddesi üzerinde yer almaktadır. 

Eurocentres New York, ünlü Ivy-League üniversitesinin kampüsü Yukarı Manhattan’da yer almaktadır. 

Eurocentres San Diego, şehrin canlı Gaslamp Quarter Bölgesinde elverişli bir konumda bulunmaktadır. 

2015 Fiyat Listesi

Eurocentres dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

 

İlgili Linkler: