BİLGİ İSTE İLETİŞİM

Yurtdışı Eğitim Makaleleri

Kings Londra'da Art and Design Hazırlık Kursu Yurtdışında Üniversite

Hazal Özkeleş, from Turkey, studied Art and Design Foundation at Kings London before starting an Illustration degree at Leeds Arts University in 2017. Now in her second year at Leeds, we caught up with her to find out how it's going, and how the Foundation course helped her get there.

Devamı >>
Academix Öğrencilerine Uluslararası Tasarım Ödülü Yurtdışında Master/MBA

İtalya’da Politecnico di Milano Üniversitesi’nde “Sürdürülebilir Mimarlık ve Peyzaj” alanında yüksek lisans yapan Eda Kale ve aynı üniversiteden "Renk Tasarımı ve Teknolojisi" programından yüksek lisansını tamamlayan Can Aviral, yarışma için 1800’lü yıllarda İngiltere’de baca temizliği yapan çocuklara yönelik ev tasarımı yaptı ve İspanya merkezli “Biri İçin Ev - 2018” adlı yarışmada Türkiye’ye mansiyon ödülü kazandırdı. Kale, yarışmanın temasının ilgilerini çektiği ve hayal güçlerini kullanarak, çalışan çocuklar için ev tasarımı oluşturduklarını söyledi.

Devamı >>
TESOL Nedir? Avantajları Nelerdir? Yurtdışında Sertifika

TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) uluslararası geçerliliği olan, dünyanın her yerinde İngilizce öğretmenlik yapabilmenizi sağlayan bir sertifikadır.

Devamı >>
Yurtdışında İngilizce Dil Okulları Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışı dil eğitimi denildiğinde akla en çok gelen ülkeler İngiltere, Amerika ve Kanada’dır. Öğrenciler bu ülkelerde genel ve yoğun İngilizce programlarının yanı sıra, sınavlara hazırlık (IELTS vb. sınavları), üniversite öncesi hazırlık eğitimi ve iş İngilizcesi gibi dil eğitimleri alabilmektedirler.

Devamı >>
Yurtdışında Yabancı Dil Öğrenmek Yurtdışında Dil Okulları

Ülkemizde; son yıllarda eğitim seviyesinin de yükselmesiyle birlikte sadece Üniversite mezunu olmak ya da yüksek lisans yapmak artık işverenler için kriter olmaktan çıkmıştır. Bununla birlikte mezunlar ekstra yetkinlikleriyle rakiplerinin önüne geçmek ve iyi bir iş bulmak için kendilerini geliştirme ihtiyacı duymaktadır.

Devamı >>
Yurtdışında Yüksek Lisans Yurtdışında Master/MBA

İş Dünyasındaki artan rekabet şartları ile işe başvuru ve işe giriş aşamalarında karşılaşılan mülakatlar ve bu mülakatlara girişin kapısını açacak olan donanımlı CV sahibi olabilmek her geçen gün biraz daha zorlaşmakta.

Devamı >>
Yurtdışında İş İmkanları Yurtdışında Üniversite

Günümüzde bir çok öğrenci yurtdışında eğitim almak isterken aynı zamanda gittikleri ülkede çalışma imkanlarından da faydalanmak istemektedir. Gittiğiniz bir ülkede çalışma izninizin olması demek, yaşam giderlerinizin büyük bir kısmını kendinizin karşılayabilmesi anlamına geliyor ki bu da günümüz şartlarını düşündüğümüzde çok iyi bir fırsat!

Devamı >>
Yaz Kursları ve Üniversite Yaz Okulu Yurtdışında Summer Session

Yaz tatilleri her zaman öğrenciliğin en güzel zamanıdır. Yoğun kış döneminden sonra öğrenciler için güzel bir fırsat olan yaz tatilinde, hem İngilizce öğrenmek hem de sosyal aktivitelere katılmak mümkündür. Üniversite yaz okullarımızda özellikle Summer Discovery programımız son yıllarda gittikçe talep görmektedir.

Devamı >>
YÖK Denklik Listesi Yurtdışında Summer Session

Yurtdışında eğitim ülkemizde yoğun talep gören alanlardan biridir. Öğrenciler ve aileleri iyi bir eğitim alıp ardından ülkesine geri dönüldüğünde üst seviyelerde iş bulma şansına sahip olmak istemektedirler. Fakat bunların hepsinin gerçekleşebilmesi için öğrencinin eğitim aldığı okulun Türkiye’de denkliğini olması gerekmektedir.

Devamı >>
Yurtdışında Çalışmak Yurtdışı Eğitim

Yurtdışında çalışabilmek kuşkusuz birçoğumuzun hayallerini süslemiştir. Bu hayali gerçekleştirmek için öncelikle dikkat edilmesi gereken unsurlar var.

Devamı >>
Yurtdışında Yüksek Lisans Ücretleri Yurtdışında Master/MBA

Amerika’da Yüksek Lisans eğitimi 2 yıl sürmektedir. Eğitim ücretleri 15.000-45.000 USD arasında bölümlere ve okullara göre değişiklik göstermektedir. Yaşam giderleri ise aylık ortalama 1000-1200 USD civarındadır.

Devamı >>
2018 Study Travel Magazine Ödüllerine Aday Gösterildik Yurtdışı Eğitim

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık uluslararası eğitim kurumlarının verdiği oylarla Study Travel Magazine 2018 Doğu Avrupa'nın star acentası ödülüne aday gösterilmiştir.

Devamı >>
YÖK Yurtdışı Dil Eğitimi Bursu Yurtdışında Dil Okulları

YÖK, doktora derecesine sahip araştırma görevlisi, öğretim görevlisi ve Dr. öğretim üyelerinin yabancı dil eğitimini desteklemek amacıyla yurtdışında dil eğitimi bursu veriyor.

Devamı >>
AMERİKAN DİL OKULLARI FİYATLARI Yurtdışında Dil Okulları

Amerikan dil okulları, yurtdışında dil eğitimi deyince akla ilk gelen okullardandır. ABD’de dil eğitimi almak ilk bakışta çok pahalı gözükse de iyi bir araştırma ile bütçenize uygun alternatifler bulabilirsiniz. Amerika’da neredeyse her alanda olan rekabet dil okullarında da mevcuttur, bu yüzden Genel İngilizce programlarının ücretleri haftalık 100-450 USD aralığında olabilir.

Devamı >>
EMBASSY ENGLISH MELBOURNE Yurtdışında Dil Okulları

Embassy English’in en modern kampüslerinden biri olan Embassy English Melbourne, şehir merkezinde Taylors College ve Charles Sturt University kampüslerinin karşısında bulunur. Kampüste minimum yaş 16’dır. Kampüste bütün sınıflarda akıllı tahtalar kullanılır, sınıflar ferah ve aydınlıktır. Okul içinde öğrencilerin vakit geçirip sosyalleşebilecekleri birçok alan bulunur.

Devamı >>
İNGİLTERE’DE UCUZ DİL EĞİTİMİ Yurtdışında Dil Okulları

İngiltere İngilizce dil eğitiminin doğduğu yerdir, bu yüzden çok sayıda köklü ve butik dil okulunu içinde barındırır. Bu tarz okulları İngiltere’de hemen hemen bütün şehirlerde bulmak mümkündür. İngiltere’de ucuz dil eğitimi almak için geçim masraflarının daha uygun olduğu şehirler seçilebilir. Bu şehirlere örnek olarak, Liverpool, Sheffield, Southampton, York, Nottingham ve Leeds’i gösterebiliriz. İngiltere’nin dışında ise Cardiff ve Glasgow, Birleşik Krallıkta diğer seçenekler olarak göze çarpar. Londra’ya yakınlığıyla bilinen Brighton ise diğer seçenekler kadar ucuz olmasa da orta sıralarda göze çarpar.

Devamı >>
NEW YORK DİL KURSU Yurtdışında Dil Okulları

New York dil kursları bütçe, kalite ve lokasyon olarak çok fazla farklılık göstermektedir. Dünyanın en kozmopolit kentlerinden biri olan New York’ta dil kursları genellikle Manhattan bölgesinde bulunur. F1 (Öğrenci Vizesi) alabileceğiniz programlar haftada 18 saatin üzerinde olmalıdır. Bazı okulların haftada 20 derslik programları bu kapsamda değildir.

Devamı >>
YURTDIŞI DİL OKULU FİYATLARI Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışı dil okulu fiyatları, ülke, şehir, okulun kalitesi, konumu, döviz kuru ve güncel promosyonlarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. İngilizce için tercih edilen ülkeler genelde ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya, İrlanda, Malta, Günay Afrika ve Malezya’dır.

Devamı >>
ABD OKULLARI Yurtdışında Dil Okulları

ABD okulları yurtdışında eğitim görmek isteyen öğrenciler için ilk seçeneklerden biridir. Bu seçeneği daha sağlıklı değerlendirebilmek için Amerika’nın eğitim sistemini daha iyi anlamamız gerekir. Amerikan ve Türk eğitim sistemi arasındaki en temel farklılıklardan biri öğrencilerin derse hazırlanıp gelmelerinin gerekliliğidir.

Devamı >>
YURTDIŞI EĞİTİM FİYATLARI Yurtdışında Dil Okulları

Yurt dışı eğitim fiyatlarını, toplam maliyetleri incelediğimizde genel olarak bir sıralama yapmak oldukça zordur. Kişinin tercihleri lisans, yüksek lisans, kısa veya uzun dönem dil okulu, sertifika programı gibi farklılıklar içerebilir.

Devamı >>
NEW YOK DİL OKULLARI FİYATLARI Yurtdışında Dil Okulları

New York, ABD’nin en kalabalık şehri, dünyanın en kalabalık ve kozmopolit şehirlerinden biri olarak bilinir. Kültür, teknoloji, moda, finans gibi çeşitli kollarda dünyanın başkenti olarak nitelendirilebilir. New York Toplam 5 ayrı bölgeden oluşmaktadır. Bu bölgeler Manhattan, Brooklyn ,Quenns, Bronx ve Staten Island bölgeleridir.

Devamı >>
İNGİLTERE'DE UCUZ DİL OKULU Yurtdışında Dil Okulları

İngilizceyi İngiltere’de öğrenmek her öğrencinin hayalleri arasında yer alır. İngiltere dil okullarının standartlaşmış üst düzey kaliteli eğitim politikası, dünyaya yayılmış olan İngiltere dil okulu zincirinin en büyük sebebi olarak gösterilebilir.

Devamı >>
EN UCUZ DİL OKULU Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışında düşük bütçelere göre dil okulu bulmak veya maliyetleri olabildiği kadar minimal tutmak birçok öğrencinin önceliği olarak belirtilir. Son yıllarda ülkemizde döviz maliyetinin artması da ayrıca bütçelerde küçülmelere yol açmaktadır. Öncelikle şunu belirteyim, ucuz bir dil okulu seçmeniz düşük kaliteli bir eğitim alacağınız anlamına gelmemektedir.

Devamı >>
AMERİKA DİL OKULLARI Yurtdışında Dil Okulları

ABD ‘de dil okulunda okuyan öğrencilerin memnuniyet oranları genel olarak diğer ülkeler ile karşılaştırılınca burun farkıyla daha yüksek olduğunu söylemek yanlış olmaz. Öğrenciler tarafından

Devamı >>
ALMANYA DİL OKULU Yurtdışında Dil Okulları

Teknolojik gelişim öncülüğü ve çağdaş eğitim ile ismi anılan Almanya’da dil okulu eğitimi almak hem ekonomik hem de kültürel farklılıklar açıdan birçok Avrupa ülkelerinden daha avantajlıdır. Bir öğrencinin ortalama olarak aylık harcaması 650 Euro civarındadır.

Devamı >>
BRİTİSH VE AMERİKAN Yurtdışı Eğitim

İngilizce dili ilk olarak MS. 5. Yüzyıl’da 3 Carmen Kavminin Britanya’ya göç etmesiyle ortaya çıkmış ve günümüzde 60’dan fazla ülkede 350 milyon kişi tarafından resmi dil ya da resmi dillerden biri olarak konuşulmaya devam edilen uluslararası bir dildir.

Devamı >>
Ec Miami Yurtdışında Dil Okulları

1905 yılında Malta’da kurulmuş olan EC English; Amerika, Kanada, İngiltere ve Güney Afrika’da 13 farklı şehirde şubeleri bulunan, öğrencilerin en çok tercih ettiği dil okullarından biridir.

Devamı >>
MİAMİ DİL OKULLARI Yurtdışında Dil Okulları

Miami, Florida eyaletinde bulunan bir liman kentidir. Turizm başta olmak üzere, finans, uluslararası ticaret, medya ve eğlence sektörünün lider şehirlerinin başında gelmektedir. Aynı zamanda birçok kez temiz içme suyu, temiz caddeler, yeşil alanlar ve hava kalitesi nedeniyle birinci seçilmiş bir yerleşim yeri olarak da dikkat çekmektedir.

Devamı >>
İngiltere’de Dil Okulu Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

£2500 ile £3500, 6 aylık ortalama fiyatlar £4500 ile £6000 arasında değişmektedir fakat Londra’da aylık yaşam masrafı £1270 olurken bu diğer şehirler için £750’a kadar inebilmektedir. Nasıl ki İstanbul’da yaşayan bir kişiyle Manisa’da yaşayan başka bir kişinin aylık masrafları değişiyorsa aynı durum İngiltere için de geçerlidir.

Devamı >>
Kanada Sertifika Programları Dersleri Yurtdışında Sertifika

Kanada da Sertifika Programları dersleri seçilecek programa göre değişiklik göstermektedir. Derslerin içeriğine ve takvimine Uluslararası bölüm sekreterliğinden ya da öğrenci numarası ve şifresiyle giriş yapılarak öğrenci Portalın’dan ulaşılabilir. Dersler bölümlere göre 10 ila 21 aralığında değişiklik göstermekte olup bazı bölümler ortak dersleri almaktadır.

Devamı >>
Humber College Sertifika Programları Yurtdışında Sertifika

Programlar, bir diploma veya ileri düzey diploma programı ile kazanılan bilgi ve becerileri derinleştirir veya uygulanan bir mesleki alanla ilgili belirli bilgi ve becerilere sahip bakalorya programları mezunları sağlar. Programlarda f belirli bir alanda uzmanlaşarak, alan ile ilgili bilgi ve beceri seviyesinin en üst düzeye çıkarılması amaçlanmaktadır.

Devamı >>
Toronto’da Konaklama Ve Yaşam Masrafları Yurtdışı Eğitim

Kanada da eğitim süreniz boyunca konaklama için bir çok alternatifiniz bulunmaktadır. Bunların başında eğitim alacağınız okulların kampüs içerisinde bulunan yurtlarında tercihiniz doğrultusunda paylaşımlı ya da bireysel süit odalarda aylık ya da yıllık olarak güvenli şekilde konaklayabilirsiniz.

Devamı >>
Kanada Sertifika Programı Faydaları Yurtdışında Sertifika

Kanada Sertifika programlarının birçok faydası bulunmaktadır. Kanada Dünyanın birçok bölgesinden Uluslararası öğrencileri bir araya getirerek farklı kültürlerden öğrencileri tanıyıp, onların Kültürlerini yakından görme ve öğrenme şansına sahip olacaksınız.

Devamı >>
Kanada Sertifika Programları Yurtdışında Sertifika

Kanada eğitim sektöründe Dünyada, bir çok farklı olanak sunmasıyla beraber en önde gelen ülkeler arasında bulunmaktadır. Devlet desteğiyle beraber ilkokul sürecinden itibaren Üniversiteye kadar bir çok alternatif sunmaktadır.

Devamı >>
İNGİLTERE YAZ OKULU Yurtdışında Dil Okulları

Yaz Okulu için İngiltere’yi tercih eden öğrenciler British Council onaylı yaz okullarında eğitim almaktadırlar. Yaz okullarının temel amacı öğrencilere tatilde oldukları gerçeğini unutturmadan dil eğitimi konularının yanı sıra farklı kültürler tanıma, yeni arkadaşlıklar kurma sosyal aktiviteler eşliğinde kişilik gelişimi gibi alanlarda da faydalar sağlayıp belki de ömür boyu hatırlanacak hatıralar biriktirmek için harika fırsatlar olabilir.

Devamı >>
New York ta bir dil okulu Yurtdışında Dil Okulları

Bağlı olduğu eyalet ile isim benzerliği içinde olduğundan New York Şehri (New York City) olarak ta anılan New York aynı zamanda ticaret, finans, medya, sanat, moda, araştırma, teknoloji, eğitim ve eğlence sektörlerine de önemli katkı yaptığından dolayı Küresel Kent olarak da anılmaktadır.

Devamı >>
Almanya’da Dil Okulu Yurtdışında Dil Okulları

Adı, ileri teknoloji, çağdaş yaşam, güçlü ekonomi, köklü bir tarih ile anılan (Almanya’nın tarihi Roma imparatorluğundan da eskilere, Germen kabilelerine dayanmaktadır. ) Almanya; Dünya üzerinde 100 milyonu aşkın kişinin konuştuğu lisanı Almanca ile Türkiye ve Almanya arasında tarihe dayalı güçlü ilişkilerde göz önüne alındığında,

Devamı >>
EN UCUZ YURT DIŞI EĞİTİM OKULU Yurtdışında Dil Okulları

Bu fiyat kıyaslamasına girmeden önce en ucuz yurtdışı dil okulu arayışınızın sadece okulun fiyatları ile kısıtlı kalmaması gerektiğini; seçtiğiniz ülkenin yaşam kalitesi, günlük giderlerinizin, konaklama maliyetlerinizin gerekli ülkelerde sağlık sigortanızın ve hatta gidiş dönüş uçuş biletlerinizin ve harçlarınızın da bu kıyaslamada rol oynaması gerektiğini unutmamalısınız

Devamı >>
AMERİKA’DA YAZ OKULU Yurtdışında Dil Okulları

Yorucu geçen bir eğitim-öğretim yılının ardından tüm öğrencilerimiz biraz dinlenmeye ve rahatlamaya ihtiyaç duymaktadır. Bir çoğu bulunduğu şehri terk ederek kendini tatil beldelerine atmaktadır.

Devamı >>
İNGİLTERE’DE DİL EĞİTİMİ Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışında dil eğitimi almak isteyenlerin büyük bir oranı İngiltere’yi tercih etmektedir. Bunun en büyük nedeni; dil eğitiminin çıkış noktası olması ve İngiltere dil okullarının bu konuda oldukça profesyonel olmalarıdır. Bir diğer önemli noktası ise ana dili İngilizce olan Türkiye’ye en yakın ülke olmasıdır.

Devamı >>
MALTA DİL OKULU YORUMLARI Yurtdışında Dil Okulları

Malta, son yılların en popüler dil okulu merkezlerinden olmaya başladı. Özellikle Türkiye’ye yakın olması ve ekonomik dil okullarının bulunması sebebiyle Türk öğrenciler Malta’ya yoğun bir ilgi göstermektedirler. Bunu internette araştırdığınızda Malta dil okulu yorumları kapsamında sizler de rahatça görebilirsiniz.

Devamı >>
YURTDIŞI DİL OKULU Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışında dil okulu araştırırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Öncelikle okulun bulunduğu ülke ya da şehre karar vermek gerekmektedir. Herkesin kendini daha yakın hissettiği bir bölge mutlaka bulunmaktadır. Önemli olan kişinin öncelikle buna karar verebilmesidir.

Devamı >>
YURTDIŞINDA YAŞAMANIN AVANTAJLARI VE DEZAVANTAJLARI İNGİLİZCE Yurtdışı Eğitim

İlk defa gidecek olanlar için yurtdışında yaşamak biraz değişik ve zor bir tecrübe olabilir. Ancak alışan öğrenciler için de vazgeçilmez bir tutkuya dönüşebilir. Kişinin karakteri ve yaşam tarzı bunu belirleyen en önemli faktördür.

Devamı >>
DİL OKULU FİYATLARI İNGİLTERE Yurtdışında Dil Okulları

İngiltere, ana dili İngilizce olan bir ülke olmasından, herkesin hayalinde yatan İngiliz aksanı ile dil öğrenme ve aksanlı konuşma isteğinden dolayı günümüzün en popüler ülkesi olmayı başarmıştır.

Devamı >>
İNGİLTEREDE DİL KURSLARI Yurtdışında Dil Okulları

Çağımızın internet çağı olması ve internetin de büyük etkisiyle birlikte İngilizce dünya insanının ortak dili olma yolunda emin adımlarla ilerledi. İngilizce öğrenmek artık iş hayatı için bir şart, evrensel olabilmenin ise kuralı oldu.

Devamı >>
MALTA DİL OKULLARI PAKET FİYATLARI Yurtdışında Dil Okulları

İtalya’nın güneyinde bulunan küçük bir ada olan ve güzel hava cazibesiyle insanları kendisine çeken Malta, tatil gibi bir dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için ideal bir yerdir. Adanın gezilecek görülecek birçok yere sahip olması, her daim sıcak iklimi, yakın bir ülke olması ve malta dil okulları paket fiyatları ile öğrencileri kendisine çekmektedir.

Devamı >>
YURTDIŞI DİL OKULLARI FİYATLARI Yurtdışında Dil Okulları

Dünya dili olan İngilizceyi öğrenmek artık tüm ülkeler gibi Türkiye de de bir zorunluluk haline geldi. İnsanlar gerek iş için gerekse kendi gelişimleri için yeni ufuklara yol alabilmeleri için İngilizce dil eğitimine yöneldi.

Devamı >>
YURTDIŞINDA UCUZ DİL EĞİTİMİ Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışında dil eğitimi almak son yıllarda lüksden çok ihtiyaç haline gelmiştir. Ülkemizdeki İngilizce dil eğitimi maalesef gramer eğitiminden öteye gidemediğinden yetersiz kalmıştır.

Devamı >>
AMERİKA DİL EĞİTİMİ FİYATLARI Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışında dil eğitimi almaya karar verdiğinizde hangi ülkede dil eğitimi almalıyım aklınızdaki ilk soru olacaktır. Üstelik iş sadece ülkeyi seçmekle kalmıyor doğru şehir seçimi de yapmak da önemli.

Devamı >>
AMERİKA TOEFL KURSU Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışında dil eğitimi veya TOEFL kursu denildiğinde akla gelen ilk ülkelerden birisi Amerika’dır. Amerika’daki dil okulları herkesin kendi bütçesine göre çeşitli güzel seçenekler sunmaktadır.

Devamı >>
SAN DIEGO DIL OKULLARI Yurtdışında Dil Okulları

San Diego, Amerika’nın California eyaletinde bulunan ve Amerikalıların bile hayalini süsleyen bir şehirdir.

Devamı >>
AMERIKA DIL KURSU Yurtdışında Dil Okulları

İngilizce dünya dili olan bir dildir ve İngilizce öğrenmeye ihtiyacı olan her bireyin aklına gelen ilk ülkedir Amerika. Dünyanın en buyuk ekonomısıne sahip olması, bir çok farklı milletten ve ırktan insanları barındırması ve her alanda olduğu gibi eğitim alanında da lider bir ülke olmasıyla dikkat çekicidir.

Devamı >>
AVUSTRALYA DA DIL EGITIMI Yurtdışında Dil Okulları

Birer doğa harikası olan muhteşem plajlarıyla, sörfçüleriyle, her yerde olan kangurularıyla, ılıman iklimiyle, en mutlu ülkeler arasında oluşuyla, hoş görüsüyle, güvenli bir ülke olmasıyla dikkat çeker Avustralya..

Devamı >>
IRLANDA DIL OKULU VE CALISMA Yurtdışında Dil Okulları

Irlanda dil okulunda fiyatlar seçilen okullara göre değişir. Büyük şehirlerde eğitim, yaşam masrafları ve konaklama küçük şehirlere göre biraz daha maliyetli olabilmektedir ancak 25 hafta ve üzeri eğitim alacak öğrencilerin haftada 20 saat yarı zamanlı olarak yasal çalışma izni vardır.

Devamı >>
INGILIZCE DIL EGITIMI YURTDISI Yurtdışında Dil Okulları

İngilizce bilmek ülkemizde özellikle de mezunlar için neredeyse iş bulabilmek için olmazsa olmaz haline gelmiştir. Pratik yapmak, dili iyi kullanabilmek ve en hızlı şekilde öğrenebilmek için en faydalı yol dilin konuşulduğu ülkeye gitmek ve eğitimi orada almaktır.

Devamı >>
YURTDISI YABANCI DIL EGITIMI Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışında yabancı dil eğitimi almanın bir diğer faydası ise farklı ülke ve şehirlere de seyahat yolunuzu açması ve sizi farklı kültürden insanlarla tanıştırması. Böylelikle vizyonunuz da gelişecek, kendinizi de geliştirme fırsatınız olacaktır.

Devamı >>
GSM Barcelona 2018 ödüllerinde Academix en iyi danışmanlık şirketi seçildi! Yurtdışında Master/MBA

GSM Barcelona 2018 ödüllerinde Academix en iyi danışmanlık şirketi seçildi!

Devamı >>
SAT / ACT Özel Ders Yaz Programları Sınav Hazırlık Kursları

Başta ABD olmak üzere, dünyanın çeşitli ülkelerinde üniversite eğitimi için gerekli bir sınav olan SAT için hazırlık kursları.

Devamı >>
Malta'da Öğrenciler İçin Yasal Çalışma İzni Yurtdışında Dil Okulları

Malta’daki eğitime istihdam bakanlığı ile turizm bakanlığının ortak yürüttüğü çalışma sonucunda, Malta’da uzun dönem dil ya da akademik (lisans, yüksek lisans, doktora vs.) amaçlı eğitim gören öğrencilere Malta'da yasal çalışma izni artk mümkün. Malta hükümeti, sunulacak olan bu çalışma izni imkânı ile eğitim sektöründeki potansiyelini ve tanınırlığını arttırmayı planlamaktadır.

Devamı >>
Dil Eğitimi Yurtdışı Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışı Dil eğitimi kendi ülkemizde sağlanan eğitim sistemiyle de öğrenebiliriz fakat bir dili kendi ülkesinde öğrenmek farklı avantajlar sağlayabilir. Bunların en başında gelenler, dil eğitimi için seçtiğimiz ülkenin kültürünü yakından tanımak, bolca pratik yapmak, yeni yerler görmek, farklı aktiviteler içerisinde bulunmak, daha prestijli bir kariyere sahip olmak gelmektedir.

Devamı >>
İngiltere'de Dil Eğitimi Yurtdışında Dil Okulları

Kaliteli bir İngilizce eğitimi almak için anadili İngilizce olan bir ülkeye gitmek elbette mantıklı bir düşüncedir. Böyle düşündüğümüz zaman da aklımıza ilk olarak İngilizce’nin anavatanı olan İngiltere’de dil eğitimi geliyor tabi ki. Ülkemize olan yakınlığı, her yıl binlerce öğrenciyi misafir ediyor olması ve böylelikle binlerce ulustan arkadaş ve bir çok kültüre yakından şahit olma fırsatı sunuyor.

Devamı >>
Malta Dil Kursu Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

İngilizce, anadili İngilizce olan yerlerde daha iyi öğreniliyor elbette. Malta bu ülkelerin başında geliyor ve her yıl binlerce öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Malta birbirinden güzel eşsiz adaları, yumuşak geçen kış ayları ve sıcak yaz dönemi ile sağlıklı bir iklime sahiptir. Bu sebeple dünyanın birçok ülkesinden öğrenciler dil eğitimi için Malta’yı tercih ediyor. Bu da öğrencilere katıldıkları dil programlarında bir çok ulustan arkadaş edinerek pratik yapma şansını sağlıyor.

Devamı >>
Amerika'da Dil Okuluna Gitmek Yurtdışında Dil Okulları

İngilizce dil eğitimi denince akla ilk gelen ülkelerin başında Amerika gelir. Kozmopolit bir çok şehir ve zengin alternatif seçenekleri ile uzun dönemden bu yana öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkedir aynı zamanda. Amerika’ ya gitmeye karar verdiyseniz ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız bu yazı size iyi bir rehber olacaktır.

Devamı >>
Amerika'da Dil Öğrenmek Yurtdışında Dil Okulları

Dil öğrenmek için akademik çalışmanın yanında, sosyal yaşam ve pratik önemlidir diyoruz her zaman. Amerika bu pratiği size zorla yaptıracak, asla kendinizi kapatmanıza izin vermeyecek, var olan tabularınızı yıkacak ve yeni adımlar için sizi cesaretlendirecek bir ülkedir. Sonuçta fırsatlar ülkesi Amerika…

Devamı >>
Yurt Dışında Dil Okulu Yurtdışında Dil Okulları

Eminim ki hepiniz akademik açıdan gelişip, dil seviyenizde fark edilir bir gelişme ile dönmek istiyorsunuz. Elbette mümkün, ancak kat edeceğiniz seviye sizin çalışma ve pratiğe dökme çabanıza bağlı. Okula devam, düzenli bir çalışma programı ve öğrendiklerinizi gün içerisinde olabildiğince çok pratiğe dökmek başarısızlık oranını tamamen azaltır.

Devamı >>
Yurt Dışı Dil Kurs Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Eğitim süreciniz sadece okul ve konaklamadan ibaret olmadığı için ekstra harcamalarınız ve masraflarınız olacak elbette. Bu giderler için her ülkenin belirlenen aylık standardı olsa da edindiğim tecrüben yola çıkarak söyleyebilirim ki, öğrenci kendi ekonomisini kendisi belirler. Yani yaşam masraflarınız istekleriniz ile doğru orantılıdır.

Devamı >>
Malta 1 Aylık Dil Kursu Yurtdışında Dil Okulları

Bu nedenle Malta’da çok sayıda eğitim veren dil okulu ve kurs bulmak mümkün. Karar aşamasında olan öğrencilerimizin aklında olan ‘Malta’da İngilizce öğrenmek mantıklı mı? Malta’da çok Türk var mı?’ sorularını gidermeye çalışacağım.

Devamı >>
İngiltere'de En İyi Dil Okulu Hangisi Yurtdışında Dil Okulları

Peki İnglitere’de en iyi dil okulu hangisi? Öncelikle belirtmeliyim ki bu yazı benim izlenim ve aldığım referanslar doğrultusunda yazılmıştır. Her öğrenci için farklı kalıplar ve beklentiler olduğundan bu doğrultuda okul seçimini yapmasını tavsiye ederim.

Devamı >>
Clubclass Malta Yurtdışında Dil Okulları

Clubclass Dil Okulu Ocak 1999’da Malta’da eğitim hayatına başlamış, 2012 yılında ise Londra’da ikinci şubesini açmıştır. Okul Malta Eğitim Bakanlığı ve FELTOM tarafından onaylıdır. Okulun lokasyonu Swieqi şehridir.

Devamı >>
Yurt dışı Yabancı Dil Kursları Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışı yabancı dil kursları fiyatları, gitmek istediğiniz ülkeye, şehre, program tipi ve süresine bağlı olarak değişmekle birlikte aynı zamanda kayıt olduğunuz döneme göre de yıl içerisinde değişiklik göstermektedir. Yurtdışında yabancı dil kursuna katılım yılın her dönemi olabilmekte ancak yaz tatili döneminde en yüksek katılım oranına ulaşmaktadır.

Devamı >>
İngilizce Dil Kursu Yurt Dışı Yurtdışında Dil Okulları

Yurt dışında İngilizce Dil kursu almaya karar verdikten sonra en önemli aşama hangi ülkeyi tercih etmeniz gerektiği olacaktır. İngilizce'nin anadil olarak konuşulduğu, İngiltere, Amerika, Kanada ve İrlanda en popüler destinasyonlar olmakla birlikte; Malta ve Güney Afrika gibi İngilizce'nin resmi dil olduğu ve yaygın şekilde konuşulduğu; İngilizce dil kursu alırken aynı zamanda da tatil yapabileceğiniz ülkeler de çok tercih edilmektedir.

Devamı >>
Cambridge Dil Okulları Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Cambridge’de dil okulu seçeneği olarak Bell International, EC, Kaplan International English, Regent, OISE, LSI, Eurocentres ve Embassy English gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Cambridge’de dil okulu fiyatları seçeceğiniz okula göre değişmekle birlikte ortalama 260 £’dir.Cambridge’de konaklama ücretleri merkeze yakınlığa ve konaklama tipine göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 240 £’dir.

Devamı >>
2018 YILI PASAPORT HARÇ VE CÜZDAN BEDELLERİ Yurtdışı Vize

01 Ocak 2018'den itibaren geçerlik olmak üzere pasaport harç ve cüzdan bedelleri aşağıda bulunmaktadır.

Devamı >>
Amerika'da İngilizce Kursu Yurtdışında Dil Okulları

İngilizce öğrenmenin en sağlıklı yolu anadili İngilizce olan bir ülkede dil eğitimi almaktır.

Devamı >>
San Diego Language School Yurtdışında Dil Okulları

San Diego, güney Kaliforniya'da bulunan ABD ve Meksika sınırına yakın bir sahil şehridir. Kaliforniya eyaletinin 2. büyük şehri olan San Diego, yıl boyu süren ılıman iklimi, Pasifik Okyanusu'na kıyısı olması, Meksika sınırına yakın olmasında kaynaklı çeşitli etnik ve kültürel dokuyu bir arada bulundurması bakımından öğrenciler için cazibe merkezi haline gelmiştir.

Devamı >>
Yurtdışı Dil Okulu Yurtdışında Dil Okulları

Yurt dışında bulunan dil okulları tabi ki sadece İngilizce eğitim veren okullar değildir, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca başta olmak üzere Uzak doğu dilleri ve Rusça da yurtdışı dil okulları ve yabancı dil kursları bakımından en çok rağbet gören seçeneklerdendir.

Devamı >>
Yurtdışında 8 Aylık Dil Eğitimi Yurtdışında Dil Okulları

Üniversiteden mezun olmuşsunuzdur ve master yapmak istiyorsunuzdur ancak İngilizce dil seviyeniz yeterli değildir ya da çoktan bir iş hayatına başlamışsınızdır ancak konum olarak daha yüksek bir kademeye atlamak istiyorsunuzdur ve kendinize ayıracağınız boş vakit bulabildiniz, belki bunların hiçbiri değildir ve tamamen kendinizi geliştirmek ya da kişisel olarak merakınız nedeniyle yurtdışında bir dil okuluna gitmek istiyorsunuzdur ve kendinize ayıracak bolca vaktiniz vardır.

Devamı >>
ABD Dil Eğitimi Yurtdışında Dil Okulları

cademix ailesi olarak ABD 150 den fazla dil okulu ile işbirliği yapmaktayız. Genellikle ABD dil okullarını çekici yapan durumlar; kültürel çeşitliliğin fazla olması, dil okulları dışında pratik yapma imkânının çok fazla olması ve özellikle ABD dil okullarının kültürel ve sosyalleşme faaliyetlerine daha fazla önem vermesi olarak sıralanabilir.

Devamı >>
İngiltere'de Dil Eğitimi Maliyeti Yurtdışında Dil Okulları

Eğer kabataslak 16 haftalık bir İngiltere dil okulu maliyeti belirtmek gerekirse; kurs ücreti ortalama 2500 ile 4000 GBP arası değişebilir, konaklama ve cep harçlığını 4000-4500 GBP, uçak bileti ve ulaşım 250 GBP olarak düşünebilirsiniz.

Devamı >>
Yurt Dışı Dil Okulları Yurtdışında Dil Okulları

Yabancı dil öğrenmek isteyen bireylerin yurt dışı dil okullarını tercih etmelerinin genel sebepleri; Dil ile ilgili pratik imkânın sınırsız olması, yabancı dil dışında gidilen ülkenin kültürünü ve yaşam tarzının görülmesi, öğrenilen dilin kurallarını, aksanını kusursuz biçimde birinci elden öğrenme fırsatları olarak sıralanabilir.

Devamı >>
Londra'da En iyi Dil Okulu Yurtdışında Dil Okulları

Kendiniz ve eğitim danışmanınızla birlikte yaptığınız uzun araştırmalar sonucunda nihayet Londra’da bir dil okuluna gitmeye karar verdiniz ama halen hangi okula gitmeniz gerektiğine halen emin olamıyorsunuz. Elbette herkes Londra'da en iyi dil okuluna gitmek ister ancak herhangi bir şey ile ilgili “en iyisi budur” demek biraz iddialı bir cümle olur.

Devamı >>
İngiltere Dil Okulları Yorumları Yurtdışında Dil Okulları

İngiltere dil okulları yorumları araştıran, yurt dışında dil okuluna gitmeyi düşünen bir kişi bir kişi için tercih edilebilecek en iyi lokasyonlardan biri kesinlikle İngilteredir. Bunun başlıca sebeplerinden biri elbette İngilizcenin ana vatanının İngiltere olması ayrıca bir çok kişi için de kıta aşırı bir mesafe gitmektense Türkiye’ye yakın Avrupa içerisinde kalmak daha cazip gelebiliyor.

Devamı >>
İngiltere’de Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı Yurtdışında Dil Okulları

Psikoloji bölümünü tamamlayıp üzerine Klinik Psikoloji yüksek lisansı eklemek isteyen öğrencilerin akıllarına ilk gelen ülkelerden biri de İngiltere’dir.

Devamı >>
Yurtdışında Ucuz Dil Okulları Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışında ucuz dil okulları aramaya başladıysanız doğru adrestesiniz! İlk araştırmaya başladığınızda karşınıza çıkan ülke Malta olacaktır. Sonrasında İrlanda, İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Güney Afrika gibi ülkeler ile bu liste devam eder.

Devamı >>
Yurtdışı Dil Okulu Fiyatları 2018 Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışı dil okulu fiyatları 2018 yılı içerisinde sürekli değişiklik göstermektedir. Okulların tatil dönemleri yaklaşmaya başladığında öğrenciler dil okulları arayışına başlarlar. Yurtdışında eğitim almak, özellikle öğrencilik hayatları sırasında, öğrencilerin en çok tercih ettiği şeydir.

Devamı >>
Malta Dil Okulu Yurtdışında Dil Okulları

Malta dil okulu denince akla ucuzluğu dışında Türkiye’ye yakın oluşu geliyor. Yaklaşık üç saatlik bir uçuşla Malta’ya ulaşabiliyorsunuz.

Devamı >>
İngiltere'de Dil Kursu Yurtdışında Dil Okulları

İngiltere’de dil kursu araştırırken yolunuz mutlaka ikiye ayrılacaktır; birisi Londra, diğeri Londra dışında kalan diğer tüm şehirler. Diğer şehirler, Brighton, Cambridge, Oxford, Manchester, Liverpool, Bournemouth gibi şehirlerdir.

Devamı >>
Dil Okulu ile Amerika'ya Gitmek Yurtdışında Dil Okulları

Dil okulu ile Amerika’ya gitmek bütün öğrencilerinin en büyük hayalidir. Öğrenciler İngilizce bilgilerini öğrenim süreleri içerisinde tamamlayamamışlar ise mutlaka Amerika’ya gidip dil eğitimlerini orada sonuca ulaştırmak isterler.

Devamı >>
Amerika'da Ucuz Dil Okulları Yurtdışında Dil Okulları

Amerika’da ucuz dil okulları araştırmaya başlamışsanız emin olun karşınıza birçok alternatif çıkacaktır. Bu alternatifler sizin için bütçesel olarak iyi olmasına rağmen konsolosluklar tarafından zaman zaman güvenilir olmayarak nitelendirilebilir. Lokasyon olarak çok ters yerlerde olan okullar olabilir. Bunları çok detaylı olarak araştırmanız gerekmektedir.

Devamı >>
Abd Dil Kursu Yurtdışında Dil Okulları

Abd dil kursu öğrencinin dil eğitimine ihtiyaç duyduğu andan itibaren aklına gelen en iyi ilk seçenek oluyor. ABD’de dil eğitimi almak demek öğrenci için hem ufkunu geliştirebilecek güzel bir yol hem de dilini istediği seviyeye getirebileceği iyi bir alternatiftir.

Devamı >>
Avustralya Vize Değişikliği 2018 (SSVF) Hakkında Bilgiler Yurtdışı Vize

1 Temmuz 2016 itibariyle başlayan Avustralya eğitim vizesinde Simplified Student Visa Framework (SSVF) uygulamasında 1 Şubat 2018 tarihi itibariyle yeni bir güncelleme yapıldır. Bu güncellemeye göre devam eden (SSVF) uygulamasında ki maddi koşullarda değişiklikler yapıldı.

Devamı >>
E-Devlet Üzerinden Online Denklik Başvurusu Yurtdışında Üniversite

Yurt dışında üniversitelerden mezun olmuş Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının diploma denkliği alabilmesi için gerekli olan başvuru işlemi artık e-devlet kapısı üzerinden online olarak yapılmaya başlandı.

Devamı >>
Yurtdışında Yabancı Dil Eğitim Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Mesela ilk olarak dil eğitimi için en çok tercih edilen ülkemiz olan Amerika’dan başlayalım. Amerika’da ucuz dil okulu fiyatları 4 haftalık eğitim ücretleri göz önüne alındığında 1500 – 1800$ arasında değişmektedir. Daha uyguna denk getirmeniz, gidiş tarihinizi yüksek sezon ek ücreti yani yaz aylarını kapsayacak şekilde değil de, daha dingin daha sakin zamanlarda giderek ayarlamanızla mümkün olacaktır.

Devamı >>
Malta Dil Okulları Fiyatları 2018 Yurtdışında Dil Okulları

Malta Dil Okulları Fiyatları 2018‘de de öğrencilerimize en uygun bütçe planlamaları için yardımcı olmaya devam edecek fırsatlara dolu. Vereceğiniz cüzi miktarda ücretin yanında yaşayacağınız unutulmaz deneyimler, yapacağınız İngilizce pratik eğitim, yeni kültürler gözlemleme ve keyifli anlar yaşama kısmı ise paha biçilemez. Malta Dil Okulları Fiyatları 2018 için Academix danışmanınızla sizin için en uyguna denk gelecek eğitim planlamanızı yapmak için lütfen iletişime geçiniz.

Devamı >>
Amerika'da Ucuz Dil Okulu Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Academix danışmanınızla birlikte ilerleyerek okullarımızın promosyonlarını takip edebilir ve böylece kurs sürenize bağlı olarak 1000$ – 2000$+ oranında indirimlerden yararlanabilirsiniz. Böylece indirimlerden yapacağınız kazançla cep harçlığınız için önden birikim yapabilirsiniz. Amerika’da ucuz dil okulu fiyatları 4 haftalık eğitim ücretleri göz önüne alındığından 1500 – 1800$ arasında değişmektedir.

Devamı >>
İngiltere Öğrenci Vizelerinde Değişiklikler Yapıldı Yurtdışı Vize

İngiltere öğrenci vizelerinde 11 Ocak 2018 itibariyle uygulanmaya başlayan yeni kurallar hakkında bilgiler.

Devamı >>
Amerika Dil Kursları Yurtdışında Dil Okulları

Yurt dışına çıkacak herkesin aklına o şehirde o kişiyi ne beklediğine dair fikirler her daim gelmiştir. Halihazırda bambaşka bir kültür ve birikimle yetişmiş birinin ilk gençlik veya yetişkinlik döneminde tecrübe edeceği bu deneyim sadece alınan eğitim (dil okulu, lise, sertifika, lisans veya yüksek lisans) eğitiminden öte bir yaşam tecrübesi olarak kişinin öğrenim hayatında, bundan sonraki hayatını da değiştirecek kalıcı bir damak tadı olarak kalacaktır

Devamı >>
Yurtdışı Kursları Yurtdışında Dil Okulları

Academix olarak yurt dışı kursları için tüm öğrenci adaylarına 21 yıldır ve ülke genelinde 12 şubeyle hizmet vermekteyiz. Bugüne kadarki deneyimlerimizden yola çıkarak yurt dışında bir kurs almaya karar veren ama bundan sonraki süreçte tam olarak ne yapacağını bilmeyen öğrenci adaylarımıza şöyle genel bir yol haritası çıkarmaktayız:

Devamı >>
Yurtdışında 1 Aylık Dil Eğitimi Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışı dil okullarında 1 aylık kurslarda en çok tercih edilen programlar, Genel İngilizce, İş İngilizcesi programları, Sınav hazırlık programları ve birebir dersler tercih edilmektedir. Özellikle dil bilgisine sahip olan ve seviyelerini yükseltmek isteyen kişiler tarafından tercih edilen bu programlarda 1 aylık süre yeterli olmaktadır.

Devamı >>
Yurtdışında Bir Yıllık Dil Eğitimi Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışında bir yıl eğitim almak için sebebiniz ister eğitim, ister kariyer olsun, işverenler ve üniversiteler kişisel becerilerinizi değerlendirirken, yurtdışında geçirdiğiniz bu zamanla birlikte edindiğiniz dil ve kültürel kazanımları da değerlendirecekler ve bu sizi diğerlerinden bir adım öteye taşıyacaktır. Uzun süreli dil eğitimini yalnızca uzaklaşmak veya macera amaçlı mı istiyorsunuz?

Devamı >>
İrlanda En İyi Dil Okulu Yurtdışında Dil Okulları

İrlanda'da en iyi dil okulları Dublin'de yoğunluk göstermektedir. Dil okulu seçiminde geniş bir yelpaze sunan İrlanda dil okulları, her öğrencinin bütçesi, beklentileri, ihtiyaçları ve yaşam tarzı için uygun alternatifler oluşturmaktadır. İrlanda'da en iyi dil okulu dediğimizde; EC Dil Okulu, Kaplan International, Eurocentres gibi anadili İngilizce olan birçok ülkede şubesi bulunan global dil okulları yanı sıra; Atlas Language School, Delfin English School, ISI English Language School gibi ilk olarak Dublin şehrinden kurulan butik okullar akla gelir.

Devamı >>
Avustralya Dil Okulları Fiyat Listesi Yurtdışında Dil Okulları

Avustralya, yurt dışında İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için son zamanlarda en popüler ülkeler arasında yer almaktadır. Dil eğitimi alan öğrencilere haftada 20 saat (part-time) çalışma izni vermesi, yüksek yaşam standartları, yıl boyu süren ılıman iklimi ve kaliteli eğitim sistemi ile pek çok şehrinin dünyanın en yaşanılır şehirleri listesinde yer alması gibi faktörler bu popülerliği haklı çıkaran sebeplerden bir kaçıdır.

Devamı >>
Converse International School of Languages Yurtdışında Dil Okulları

Converse International School of Languages 1972 yılından bu yana dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler İngilizce dil kursları sunan butik bir dil okuludur. Maksimum 8 kişiden oluşan sınıflarında, öğrencilere etkili ve kendilerine güvenerek İngilizce koşabilecekleri bir eğitim vermektedir. Okulun sahip olduğu 45 yılı aşkın deneyim, yabancı dil olarak İngilizce öğreniminde Converse dil okulunu bir adım öne çıkartmaktadır.

Devamı >>
Yurtdışı Dil Okulu Fuarları Yurtdışı Eğitim

Dünyanın lider üniversite ve dil okullarının katıldıkları, yurtdışında üniversite, master, sertifika, lise ve dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için düzenlenen bir takım yurtdışı eğitim fuarları düzenlenmektedir. Genellikle Sonbahar ve Bahar dönemleri olmak üzere senede iki defa düzenlenmektedir Kariyerinize ve yurt dışı eğitim hayallerinizi gerçekleştirmek için yurtdışı eğitim danışmanlık şirketlerinden sonraki en çok yardım alabileceğiniz yerler bu fuarlardır.

Devamı >>
Melbourne Language Schools Yurtdışında Dil Okulları

Melbourne Language Schools arasında Amerika, İngiltere ve Kanada'daki büyük dil okullarının şubeleri bulunmaktadır. Ayrıcı sadece Avustralya'da şubeleri bulunan yerel dil okulları da bulunmaktadır. Kaplan International, Embassy English, Eurocentres, Hawthorn Melbourne, ILSC Melbourne'de bulunan en popüler dil okullarıdır.

Devamı >>
Yurtdışı Dil Okulu Tavsiye Yurtdışında Dil Okulları

Eğitiminiz sırasında İngilizce seviyenizi hızlıca yükseltmek için mutlaka günlük gazete, dergi veya kitap okuyun. Özellikle okuldan konaklamaya, konaklamadan okula yolculukalrınız sırasında radyo, podcast, şarkı, video gibi araçlarla listening pratiği yapmayı unutmayın. Ve tabiki en önemlisi speaking; elinize geçen her fırsatta birileriyle sohbet etmeye çalışın. Özellikle ilk haftalarınızda öğrendiğiniz soru kalıplarını bıkmadan sıkılmadan farklı farklı kişilere sorarak özgüven kazanabilirsiniz.

Devamı >>
İngiltere'de Dil Okulu Yurtdışında Dil Okulları

Doğal güzellikleriyle ve zengin kültürüyle ünlü İngiltere'de alacağınız İngilizce dil kursu, İngilizce iletişiminizi garantili olarak ileri boyutlara taşıyacağından emin olabilirsiniz. Uygun İngiltere dil okulu fiyatlarından yararlanmak istiyorsanız, şimdi İngiltere dil eğitiminiz için kaydınızı yaptırın.

Devamı >>
Ec Malta Dil Okulu Yurtdışında Dil Okulları

EC Malta dil okulu güzel bir koya kurulmuş etkileyici bir tatil beldesi olan St. Julians'ta eğlencenin başkentinde yer almaktadır. Malta'daki dil okulları arasında ISO 9001 akreditasyonuna sahip sayılı okullardan bir tanesidir. Okul bünyesinde kariyer oturumları, dilbilgisi klinikleri ve Cafe Chat olarak adlandırılan ücretsiz dil atölyeleri bulunmaktadır.

Devamı >>
ABD Dil Okulu Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Amerika'da 2 aylık dil eğitimi alacak olan bir öğrencinin, haftalık 24 derslik standart bir programa kayıt yaptığını düşünürsek ortalama kurs maliyeti 2200$ civarında olacaktır. Bir bu kadar ücrette yarım pansiyon aile yanı konaklama için harcanılacağı düşünülürse kurs ve konaklama maliyeti 4000 - 5000$ arasında değişiklik göstermektedir.

Devamı >>
Yurtdışında Okumanın Avantajları ve Dez Avantajları Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışında okumanın avantajları ve dezavantajları konusunda yapılacak çıkarımlar tamamen kişinin isteklerine ve içinde bulunduğu eğitim ya da iş hayatının yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak bir liste yapıldığı takdirde yurtdışında okumanın avantajları, dezavantajları yanında oldukça fazladır.

Devamı >>
Yurtdışı Dil Kursu Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışı dil kursu fiyatları tercih edilecek olan ülkeye, kursun süresine, kursun yoğunluğuna, tercih edilecek olan okulun kalitesine bağlı olarak çok fazla değişkenlik göstermektedir. Yurtdışında İngilizce dil eğitimi almak isteyen adayların tercih etmesi gereken lokasyonlar başta İngiltere ve Amerika olmak üzere; İrlanda, Kanada, Malta, Güney Afrika, Avustralya ya da Yeni Zelanda olarak listelenebilir.

Devamı >>
Malta Dil Okulları Fiyatları Her Şey Dahil Yurtdışında Dil Okulları

Malta’da dil okulları fiyatları sezona bağlı değişkenlik göstermektedir ve yaz sezonunda okul ve konaklama fiyatları, kış sezonuna nazaran bir tık daha fazla olabilmektedir. Yüksek szeonda Malta’da dil okulları fiyatları her şey dahil ortalama 1 ay için uçak masrafı da dahil ortalama 1000 EUR, 2 ay için ortalama 1600-1800 EUR, 3 ay için de 2250-2500 EUR civarındadır.

Devamı >>
İngiltere'de Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Konaklama ve diğer kişisel masrafları hariç tuttuğumuz takdirde; İngiltere’de dil eğitimi için 1 aylık ortalama 1000 GBP, 2 aylık dil eğitimi için ortalama 2250 GBP, 3 aylık dil eğitimi için ortalama 3000 GBP, 6 aylık dil eğitimi için ortalama 5500 GBP civarında bir maliyet bulunmaktadır. Fiyatlar lokasyona, kurs yoğunluğuna ve bazen kurs alınacak saatlere göre dahi değişkenlik gösterebilmektedir.

Devamı >>
Dil Kursları Yurtdışı Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışında dil kursu imkanları, eğitim almak isteyen adayların tecih edecekleri lokasyona göre oldukça fazla varyasyonlara sahiptir. En fazla tercih edilen lokasyonlar olarak İngiltere ve Amerika başta olmak üzere; İrlanda, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Güney Afrika’da İngilizce kursu sağlayan kurumlar bulunmaktadır. Yurtdışı dil kursları sadece İngilizce olarak sağlanmamakla birlikte, diğer dillerde de kendilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için farklı ülkelerde de bu yurtdışı dil kursları mevcuttur

Devamı >>
Amerika'da İngilizce Kursu Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Amerika’da İngilizce kursu almak isteyen adaylar için lokasyon çeşitliliği oldukça fazladır. New York, Boston, Los Angeles, Miami, Chicago, San Diego ve San Francisco akla gelen ilk alternatiflerdir. Amerika’da İngilizce kursu sağlayan özel kurumların fiyatları ortalama olarak hemen hemen aynı fiyat bareminde bulunsa da, tercih edilecek şehirdeki yaşam ve konaklama masrafları ise maliyet konusunda değişiklikler yaratabilmektedir.

Devamı >>
6 Aylık Dil Okulu Yurtdışında Dil Okulları

Bu eğitimler kısa süreli olabileceği gibi, 6 aylık paketler halinde de sağlanabilir ve uzun bir eğitim sonrasında arzulanan İngilizce seviyesine ulaşmak oldukça kolaylaşır. 6 aylık dil okulu eğitimlerinde eğitim masrafları okula bağlı değişkenlik gösterebilmekle birlikte, İngiltere için ortalama 4500-5000 GBP civarında olabilmektedir.

Devamı >>
UCLA Dil Okulu Yurtdışında Dil Okulları

Amerika’da dil eğitimi almayı düşünen kişiler tercihlerini ya özel dil okullarından ya da üniversite bünyesinde eğitim veren kuruluşlardan yana kullanıyor. Eğer bir üniversite bünyesinde ve Los Angeles’ta dil eğitimi almayı düşünüyorsanız UCLA dil okulu sizin için en iyi seçimlerden biri olacaktır.

Devamı >>
Yabancı Dil Eğitimi Yurtdışı Yurtdışında Dil Okulları

Yabancı bir dil öğrenmeye karar verirken, öğrencinin kendisine sorması gereken en büyük sorulardan biri, dili kendi ülkesinde öğrenmeye mi, yoksa yabancı dil eğitimini yurt dışında mı alacağına karar vermektir. Yurtdışında yabancı dil eğitimi almak büyük bir karar. Aynı zamanda büyük bir taahhüt ve çok fazla çalışma gerektiren bir eylem, ancak verilen bu emeğin karşılığında eşit derecede hayat değiştiren bir deneyime dönüşebilir.

Devamı >>
Vancouver Dil Okulları Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Vancouver’da dil eğitimi alabileceğiniz başlıca okullar, Eurocentres, LSI, St. Giles, KAPLAN, ILAC, ILSC, EC English, ELS gibi okullardır. Vancouver’da eğitim ücretleri okuldan okula değişmekle beraber 4 haftalık yaklaşık ücret 1000-1500 CAD arasında değişmektedir.

Devamı >>
Kaplan English San Francisco Yurtdışında Dil Okulları

Teknoloji geliştirme üzerine küresel bir merkez olan San Francisco, tüm Amerikan şehirleri içerisinde en kozmopolit yapıda olanlardan biridir ve bu yapısı ile şehir uluslararası öğrencilere İngilizce öğrenmek için eşsiz bir ortam sunar. 75 yılı aşkın eğitim tecrübesine sahip, dünyanın en büyük zincir dil okullarından biri olan Kaplan International English’in San Francisco şubeleri de bu eşsiz atmosferde eğitim almak isteyen öğrencilerin sahip olduğu en iyi seçeneklerden.

Devamı >>
Kanada'da İngilizce Öğrenmek Yurtdışında Dil Okulları

Kanada’da dil eğitimi için öğrenciler tarafından tercih edilen en popüler şehirler Vancouver, Toronto ve Montreal gibi büyük şehirlerdir. Bu şehirleri Victoria, Halifax, Yeni İskoçya ve Calgary takip eder. Quebec eyaleti hem İngilizce hem Fransızcanın konuşulduğu bir eyalettir. Dolayısıyla her iki dili bu eyalette kullanabilme ve öğrenme şansınız vardır.

Devamı >>
Kaplan Los Angeles Yurtdışında Dil Okulları

‘Melekler şehri’ olarak anılan Los Angeles Yurt dışında dil eğitimi almak isteyen ve bunun için Amerika’yı tercih eden birçok kişinin ilk şehir tercihi oluyor. Şehirde dil eğitimi almak için birçok okul seçeneği mevcuttur. Kaplan International Los Angeles’ta dil eğitimi almak düşüncesinde olanlar için tercih edilebilecek zincir okullardan biridir.

Devamı >>
İngiltere Dil Eğitimi Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışında dil eğitimi almayı düşünen öğrencilerin önüne alanında uzman birçok okul, İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere kapısını açan birçok ülke çıkıyor. Neden bu kadar fazla seçenek içerisinden İngiltere’de dil eğitimi almayı seçmeli?

Devamı >>
İngiltere'de Yaz Okulu Yurtdışında Yaz Okulu

10-18 yaş arası öğrenciler için yaz aylarında düzenlenen, İngilizce eğitim ve aktivitelerin içiçe olduğu programlardır. Derslerin genellikle yarım gün yapıldığı İngiltere yaz okulları'nda, günün diğer bölümünde rehber öğretmenler eşliğinde sosyal ve sportif aktiviteler düzenlenirken, tarihi ve turistik yerler ile çevre şehirler ziyaret edilir. Yaz okulu programları en az 2 hafta olmak üzere velilerin tercihleri doğrultusunda 6 – 8 hafta da sürebilmektedir.

Devamı >>
Almanya'da Dil Eğitimi Yurtdışında Dil Okulları

Almanya’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin özellikle akademik eğitim düşünen öğrencilerin minimumda gitmeleri gereken süre 9 aydır. Tabii bu süre, öğrencinin Almanca seviyesine göre değişmektedir. Öğrenciler Türkiye’de gelmeleri gereken akademik seviyeye ( Almanca dil yeterlilik sınavları olan, Testdaf-Telc-DSH ) Almanya’da daha kısa bir sürede, yoğun bir programla ve uygun maliyetle gelebilmektedirler.

Devamı >>
Almanya Yaz Okulları Yurtdışında Yaz Okulu

Almanya’da yaz okulları haftalık olarak 2 ile 9 haftalık olarak sunulmaktadır. Haftada 20 ders eğitim alan öğrenciler yaş gruplarına göre 8 veya 17 yaş olarak, bu programlara katılabilmektedirler. Her dil okulunun yaz programları, öğrenci yaş grupları farklıdır. Bu nedenle size uygun olan programı seçmenizde, Academix danışmanlarımız destek sağlayacaktır.

Devamı >>
Avustralya'da Dil Eğitimi Yurtdışında Dil Okulları

Avustralya’da dil eğitimi alabileceğiniz okullardan bazıları şunlardır; Kaplan International College, Embassy CES, Eurocenters, ILSC, OHC English, Navitas English ve LSI vb. Avustralya’da dil okulları fiyatları ve promosyonları ile ilgili çok detaylı bilgi almak için Academix Yurtdışı Eğitim uzmanlarına danışabilirsiniz.

Devamı >>
Avustralya'da Dil Kursu Yurtdışında Yaz Okulu

Konu yurt dışında İngilizce eğitimi olduğunda, öğrencilerin karşılaşacağı birçok cazip seçenek var. Peki, neden Avustralya'da İngilizce öğrenmeyi seçmelisiniz?

Devamı >>
Amerika Dil Okulu Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Amerika’da dil okulu fiyatları değişkenlik göstermektedir. Her bütçeye göre hedef konabilir. Eğitim kalitesi, program türü, eğitim alınacak olan şehrin yaşam maliyetleri, konaklamanın türü ve eğitim süresi gibi okular bütçeyi direkt etkileyebilecek konulardır.

Devamı >>
Kanada Dil Kursu Yurtdışında Dil Okulları

Kanada dil okulları, son yıllarda yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler tarafından en çok tercih edilen okullar arasındadır. Bunun başlıca sebepleri arasında; Kanada’nın, dünyada yaşam kalitesi en yüksek ilk üç ülke arasında yer alması, çok fazla kültürü beraber barındırması ve oldukça güvenli bir ülke olması sayılabilir.

Devamı >>
Yurtdışı Eğitim ve Çalışma Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışında eğitim alamaya kararı vererek hayatınıza farklı bir yön vermek istediniz. Beklentilerinizi ve bütçenizi karşılaştırarak seçimlerinizi yapmaya çalışıyorsunuz ve gitmeyi planladığınız ülkenin iklimine kadar bilgi aldınız fakat; yurtdışı eğitim ve çalışma hayatının birlikte yürütülebileceği ülkelerin sınırlı olduğunu bu çalışma hayatının da size katkıları konusunda fikir sahibi misiniz ?

Devamı >>
Brighton En İyi Dil Okulları Yurtdışında Dil Okulları

Mesela Brighton’da bulunan Regent dil okulu butik bir dil okuludur biraz A plus eğitim verir, az kişilik sınıflarda öğrencilerle daha bire bir iletişimde kalarak İngilizce dil kursları sunulur. Brightonda bulunan en iyi dil okulları arasına zincir bir dil okulu eklemek istersek buna örnek olarak St. Giles dil okulu ya da EC dil okulunu da ekleyebiliriz.

Devamı >>
Amerika Dil Okulları Yurtdışında Dil Okulları

Amerika’da dil okulları genellikle özel dil okullarıdır ancak çok yaygın olmamakla birlikte üniversite kampüsü içerisinde ya da College’lar bünyesinde eğitim veren okullarda bulunmaktadır. Amerika da dil okuluna gitmek için herhangi bir şart aranmamaktadır, İngilizce seviyeniz başlangıç seviyesinde bile olsa bu kurslara katılabilirsiniz, alacağınız pratiğe yönelik İngilizce dil kursu kısa zamanda İngilizcenizi bir adım öteye götürmenize faydalı olacaktır.

Devamı >>
Abd Dil Okulları Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Dil eğitiminde Türk öğrencilerin değişmeyen önceliği ise her zaman ABD olmuştur. Amerika’nın bu liderliğinin belli başlı sebepleri vardır. Bana göre en önemli sebebi; her öğrencinin kendi ilgi, karakter ve zevkine göre bir şehir bulabilmesidir. Kalabalık ve hareketli bir yerde yaşamak isteyen, sakin bölge isteyen, sıcak iklim isteyen, ucuz eyalet isteyen, mesleğine katkıda bulunacak Silikon vadisi, Los Angeles film stüdyoları, New York borsası, Harvard ve MIT üniversiteleri… gibi yerleri gezmek isteyen, herkese göre bir yer mutlaka vardır.

Devamı >>
İngiltere Bournemouth'da Gezilecek Noktalar Yurtdışında Dil Okulları

Bournemouth gezilmesi gereken yerler deyince; Hengistbury Head’ den başlayarak Sandbanks’ e kadar olan sahil boyunca, West Cliff Zig Zag, East Cliff Zig Zag ve Fisherman’s Walk Zig Zag adı verilen teleferikler ile falezlere çıkabilir ve Boscombe Chine Gardens ile Tropical Gardens’ da molalar verebilirsiniz.

Devamı >>
Amerika Dil Okulları Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Amerika’da dil okulu fiyatları haftalık olarak hesaplanmakta olup haftalık bedel eğitim almak istediğiniz hafta sayısı ile çarpılmaktadır. 3 ay 6 ay gibi uzun dönem eğitim almak istediğinizde okulların haftalık bedelleri düşmektedir. Bu nedenle uzun dönem eğitim almak istediğinize ek indirimler alabilirsiniz.

Devamı >>
Yurtdışı Yaz Kampları Yurtdışında Dil Okulları

Academix Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak Avrupa, Amerika ve Kanada’da birçok yurt dışı yaz kampları organize ediyoruz. Ayrıca Lise öğrencileri için de yaz okulları ve Summer Discovery programları uygun seçeneklerdir. Bu programlara katılmak isteyen öğrencilerimizin başvuru ve vize işlemlerini ücretsiz olarak yapıyoruz.

Devamı >>
Amerika'da 6 Aylık Dil Eğitimi Maliyetleri Yurtdışında Dil Okulları

ABD’de dil eğitimi almayı düşünen öğrencilerin aklındaki öncelikli sorulardan biridir “ABD’de alacağım eğitimin maliyeti ne olacak?” İngilizce veya herhangi bir dili öğrenmenin en iyi yolu ana dil olarak konuşulduğu ülkede eğitim almak olduğu için bu önemli bir sorudur. Bu yazıda, özellikle uzun dönem dil eğitimi almayı düşünen öğrenciler için ABD’de 6 aylık dil eğitimi maliyetlerinden bahsedeceğiz.

Devamı >>
Amerika'da 3 Aylık Dil Eğitimi Yurtdışında Dil Okulları

Yurt dışında 3 aylık dil eğitimi bazı kişiler için istedikleri seviyeye gelmek için yeterli olabilmekle birlikte eğer yeterli olmazsa Amerika’da vize süresine bakılmaksızın eğitimin uzatılabilme imkanı var. Ancak iyi bir İngilizce ile geri dönmek için minimum 6 veya 9 aylık dil eğitimi tavsiye edilir. 3 aylık dil eğitimini uzatmak ve direk 6 veya 9 aylık dil eğitimi almak arasındaki fark ise eğitim için ödeyeceğiniz haftalık birim fiyatlar.

Devamı >>
Amerika'da 3 Aylık Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Amerika’da 3 aylık bir dil eğitimi maliyeti yaklaşık olarak 3.000 - 3.500 dolar arasında değişmektedir. Konaklama ve tüm yaşam giderleri ise 3.000-4.000 dolar arasında olmaktadır. Amerika’da dil okulları fiyatları ve promosyonları ile ilgili çok detaylı bilgi almak için Academix Yurtdışı Eğitim uzmanlarına danışabilirsiniz.

Devamı >>
Amerika'da Dil Okulu Yurtdışında Dil Okulları

İngilizce artık hayatımızın vaz geçilmez bir parçası oldu. Türkiye’de ne kadar iyi eğitimler alsak da kullanmamız için çok fazla fırsatımız olmadığı için: “İngilizce anlıyorum ama konuşamıyorum.” cümlesini hemen hemen hepimiz hayatımızın bir döneminde kurduk. Amerika'da Dil okulu programlarına katılarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Devamı >>
Üniversite Diploma Denklik Yönetmeliğinde Düzenleme Yurtdışı Eğitim

Diploma denklik yönetmeliğinde değişiklik... En az üç fakültesi olmayan üniversiteye denklik verilmeyecek

Devamı >>
Yurtdışında İngilizce Dil Eğitimi Almak İsteyenler için Popüler 15 Şehir Yurtdışında Dil Okulları

Yurt dışında dil eğitimi almayı düşünüyor ancak hangi ülke ve şehri seçeceğinize karar veremiyor musunuz? Eğer daha önce yurt dışında dil eğitimi almış herhangi birine soracak olursanız, herkes size ayrı bir şehri önerecektir. Durum böyleyken yurtdışında dil eğitimi için hangi şehri tercih etmek gerektiğini bilmeyen öğrenciler için bir liste hazırladık. İşte yurtdışı dil eğitiminde en popüler 15 şehir:

Devamı >>
Yurtdışında Dil Öğrenmenin Avantajları Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışında dil öğrenmenin en büyük avantajıysa eğitim ya da iş hayatına bir adım önde başlamak, iş hayatımızda hızlı bir yükseliş sağlamak, uluslararası kurumsal şirketlerde yer bulabilmek kısacası profesyonel hayatımıza ve kariyerimize avantajlı başlamak/devam edebilmektir.

Devamı >>
ABD Dil Okulları Yurtdışında Dil Okulları

En çok tercih edilen programlar arasında ise Tatilde İngilizce, Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Akademik İngilizce programları başı çeker. ABD dil okulları, dil eğitimi sonrasında üniversite, yüksek lisans ya da sertifika programlarıyla eğitimlerine devam edecek öğrenciler için araştırma, eğitim sistemine adapte olma, gerekli sınavlara hazırlanma ve karar aşamasını en iyi şekilde sonuçlandırma açısından muhteşem bir fırsattır.

Devamı >>
Yurt Dışı Dil Okulları Tavsiye Yurtdışında Dil Okulları

Unutmayın ki, okul ve ülke seçmek; seçenekler arasında inceledikten ve bütçenize göre eledikten sonra en kolayıdır ama gideceğiniz ülkeye dair kilit bilgileri ancak danışmanınız sayesinde öğrenebilirsiniz. Yurt dışı dil okulları tavsiyeleri ve detayları için lütfen Academix danışmanınızla iletişime geçiniz

Devamı >>
Dil Okulu Yurt Dışı Yurtdışında Dil Okulları

Dil okulu yurt dışına çıkıp yeni deneyimler kazanmak ve farklı tecrübeler edinmek için öğrencilere yönelik hem en keyifli hem de en verimli programlardan biri olmaktadır. Yurt dışında dil okulları dediğimizde yelpazemiz fazlaca genişliyor, öğrencilerimizin aklı da tercihlerini neye göre yapacakları konusunda iyice karışıyor. Bu yazımızda size biraz daha kilit bilgilerle, dil okulu yurt dışı seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken ve bu bilgilere göre tercih edebileceğiniz ülkelerle ilgili bilgiler vermek isteriz.

Devamı >>
İngiltere'de Dil Kursu Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Yıllardır çevremizde İngiltere’yle ilgili doğru – yanlış, iyi – kötü hep bir şeyler duymuşuzdur. Her zaman pound kurunun yüksek olduğundan yakınırız ancak araştırmalara göre öğrencilerin yurtdışında dil eğitimi için en çok tercih ettiği ülkelerin başında da İngiltere gelmektedir. İngiltere’de dil kursu fiyatlarına geçmeden önce, kurun yüksek olmasına rağmen neden çoğunlukla ilk tercihimiz İngiltere olur diye sorguladığımızda; bunun için farklı sebepler sayılabilir.

Devamı >>
Londra'da Ucuz Dil Okulu Yurtdışında Dil Okulları

Londra'da ucuz dil okulu alternatifleri yurtdışında dil eğitimi almayı planlayan Türk öğrencilerin her zaman göz önünde bulundurduğu alternatiflerden biridir.

Devamı >>
Study Travel Magazine 2018 Doğu Avrupa Star Acentası ödülü Academix'in oldu! Yurtdışı Eğitim

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık uluslararası eğitim kurumlarının verdiği oylarla Study Travel Magazine 2017 ST Star Awards Doğu Avrupa'nın star acentası ödülünü kazandı.

Devamı >>
TOEFL Nedir? Ne İşe Yarar? Sınav Hazırlık Kursları

TOEFL IBT genel olarak yurtdışında okumak ya da yaşamak isteyenlerin İngilizceye hakim olduklarını ispatlamak için girdikleri bir sınavdır. Aslında TOEFL’ı sadece yurtdışıyla sınırlandırmak da doğru değildir çünkü ülkemizdeki eğitim kurumları da İngilizce yeterlilik belgesi olarak TOEFL’ı gerekli koşul olarak talep etmektedirler.

Devamı >>
TOEFL ve IELTS Arasındaki Farklar Nelerdir? Sınav Hazırlık Kursları

Her iki sınav da İngilizce konuşulan ülkelerde eğitim almak isteyen öğrenciler için anahtar niteliğindedir. TOEFL Amerika temelli bir sınav iken IELTS İngiltere temellidir. TOEFL, bilgisayar ortamında yapılan bir sınavdır. IELTS ise klasik kağıt üzerinde yapılır. Sınavların puanlama sistemleri de farklıdır. TOEFL IBT 120 puan üzerinden değerlendirilmektedir. Reading, writing, listening ve speaking bölümlerinden oluşur. Her bir bölüm 30 puan üzerinden değerlendirilir. Toplam skor genel TOEFL IBT skorunuzu verir.

Devamı >>
SAT ve ACT Sınav Tarihleri Sınav Hazırlık Kursları

Yurt dışındaki ve ülkemizdeki saygın okullara girmek isteyen öğrencilerin girmesi gereken SAT ve ACT sınavları her yıl bir çok kez yapılmaktadır. Öğrencilerin sınava en az 1 ay önceden kaydolmaları gerekmektedir. Sınav sonuçları üç hafta içinde açıklanmaktadır.

Devamı >>
SAT ve ACT'nin Farkları Nelerdir? Sınav Hazırlık Kursları

SAT, daha yoruma dayalı bir sınavken; ACT’de bilgiyi ölçen kısa sorular yer almaktadır. Bu nedenle SAT daha uzun soluklu bir sınavken ACT’nin süresi daha azdır. Bu nedenle sayısal derslerde daha başarılı olan, uzun ve yorucu soruları sevmeyen öğrencilerimize ACT’ye de girmelerini öneriyoruz. Örneğin ACT’nin matematik bölümünde bilgi soruları mevcuttur. Konuların sayısı ACT’de daha fazladır fakat sorular SAT’ye göre daha kolay ve daha kısa sürede çözülebilmektedir.

Devamı >>
SAT, ACT, AP, IB, A-Level, TOEFL, IELTS, GMAT, GRE Sınavlarına Hazırlık Kursları Sınav Hazırlık Kursları

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak öğrencilerimizin yurtdışındaki en iyi üniversitelere yerleşebilmeleri için SAT, ACT, AP, IB, A-Level, TOEFL, IELTS, GMAT, GRE Sınavlarına Hazırlık Kursları organize etmekteyiz.

Devamı >>
2017 Study Travel Magazine Ödüllerine Aday Gösterildik Yurtdışı Eğitim

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık uluslararası eğitim kurumlarının verdiği oylarla Study Travel Magazine 2017 Doğu Avrupa'nın star acentası ödülüne aday gösterilmiştir.

Devamı >>
SAT'nin Avantajları Nelerdir? Sınav Hazırlık Kursları

SAT, başta Amerika olmak üzere Kanada, Avustralya ve Avrupa’nın hemen hemen her ülkesinde geçerliliği olan, üniversitelerin öğrenci seçmekte kullandığı bir sınavdır. College Board tarafından düzenlenmekte ve çoğunluğu ABD’de olmak üzere 5900 kolej ve üniversite tarafından kabul edilmektedir. Böylece öğrenciler tek bir sınava girerek 5900 okula birden başvuru yapma hakkı kazanırlar. Üstelik yüksek skorlu öğrenciler için burs kazanma şansı da vardır.

Devamı >>
Neden IB Diploma Programı? Sınav Hazırlık Kursları

IB programı; 6 ders alanı, bir bitirme tezi, ve yaratıcılık, etkinlik, hizmet zorunluluklarını içeren iki yıllık bir programdır. IB diplomasına aday olan öğrenciler ayrıca bilgi kuramı dersini (TOK) alırlar, 4000 kelimelik bir bitirme tezi hazırlarlar ve yaratıcılık, etkinlik, hizmet çalışmalarını tamamlarlar. IB sınavlarının çoğu kısa cevaplı, uzun cevaplı ve kompozisyon tarzı sorulardan oluşur. İç değerlendirmelerde çoktan seçmeli sorular sorulmaz.

Devamı >>
Yurtdışında Dil Eğitiminin İş Hayatınıza Faydaları Yurtdışında Dil Okulları

Son zamanlarda yurt dışında dil eğitimi almak veya akademik eğitim almak oldukça popüler olmaya başladı. Okul ortamında veya arkadaş ortamlarında sürekli ya yurt dışında eğitim almış ya da almak isteyen insanlarla karşılaşırız. Peki yurt dışı eğitiminin bu derece yoğun bir ilgi görmesinin sebebi nedir?

Devamı >>
Kaplan Dil Okulunun En Popüler 3 Merkezi Yurtdışında Dil Okulları

Kaplan Internaitonal English Dil Okulları, 75 yılı aşkın tecrübeye sahip, toplam 8 ülkede 40’ın üzerinde dil okulunu bünyesinde barındıran profesyonel bir kurumdur. Kurumun amacı sadece sınıfa kapanıp derslere ve kitaplara yoğunlaşmak değil, İngilizce’yi yeni kültürler keşfederek, yeni arkadaşlar edinerek ve yeni ortamlara girerek öğretmektir. Kaplan Dil Okulları’nın her biri, öğrencilerine konforlu ve güvenilir bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

Devamı >>
ABD Uçuşlarında Elektronik Cihaz Yasağı Kaldırıldı Yurtdışı Eğitim

ABD tarafından Türkiye uçuşlarında uygulanan elektronik cihaz yasağı kaldırıldı.

Devamı >>
Avustralya'da Eğitim Almak için 10 Neden Yurtdışı Eğitim

Yurtdışında eğitim almaya karar verdiyseniz en önemli sorulardan biri de hangi ülkeyi seçeceğinizdir. Eğitim planınız Lisans, Master, Sertifika Programı ya da dil okulu olabilir ama gideceğiniz ülke her açıdan size uymalı ve yaşamınızı zorlaştırmayacak bir yer olmalıdır. Ülke tercihinizi Avustralya ‘dan yana kullanmayı düşünüyorsanız, işte size Avustralya ‘yı seçmeniz için 10 neden:

Devamı >>
Ukrayna'da Konaklama Seçenekleri ve Yaşam Maliyetleri Yurtdışında Üniversite

Ukrayna'da üniversite öğrencileri tıpkı Türkiye'de olduğu gibi Ukrayna'da da çeşitli konaklama imkânlarına sahiplerdir. Öğrenciler bütçelerine göre farklı konaklama seçenekleri sayesinde eğitim hayatlarına ve günlük yaşamlarına belirledikleri ve istedikleri şartlarda devam edebilirler. Ülkemizde Ukrayna'ya giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama seçeneği yurtlardır. Genellikle 2-3 kişilik yurt odaları olan Ukrayna yurtları, öğrencilerin kişisel ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için birçok imkana sahiptir.

Devamı >>
Ukrayna Odessa'da Üniversite Okumak Yurtdışında Üniversite

Bir Doğu Avrupa ülkesi olan Ukrayna, tarih açısından oldukça geniş bir kültüre sahip olup, yüzyıllar boyunca Türkler ile birlikte yaşamış bir toplumdur. Yakın tarihe baktığımız zaman Rus kültürünün oldukça etkisinde kalmasına rağmen Avrupa ile bağlarını hiç bir zaman koparmamış ve Batı'nın tüm yeniliklerini takip eden ve kendini geliştiren bir ülke olmuştur. Eğitim hizmetlerinin yanı sıra yaşam olanakları olarak da Avrupa'nın izinden giden ve kendini sürekli geliştiren Ukrayna, öğrencilerin kendilerini evlerinde gibi hissetmeleri için birçok hizmeti de onlara sunmaktadır.

Devamı >>
Ukrayna Üniversiteleri YÖK Denkliği Yurtdışında Üniversite

Ukrayna'da eğitim almak ve istedikleri bölümlerde okumak isteyen öğrencilerin ve ailelerinin en çok kafasına takılan soruların başında denklik gelmektedir. Çünkü YÖK bazı ülkelerdeki üniversiteleri ülkemizdeki eğitime denk görmemekte ve bu yüzden de öğrencilerin diplomalarını geçersiz saymaktadır.

Devamı >>
Ukrayna'da Üniversite Eğitimi Yurtdışında Üniversite

Avrupa'nın en geniş topraklara sahip ülkesi olan Ukrayna, eğitime verdiği önem ve büyük eğitim yatırımları ile de son yıllarda yurtdışında üniversite eğitiminde en çok tercih edilen ülkeler arasında yer almaktadır. Dünyanın her yerinden binlerce öğrenci üniversite eğitimleri için Ukrayna’yı tercih etmekte ve istedikleri bölümlere kayıt yaptırarak eğitim hayatlarına başlamaktadırlar.

Devamı >>
Yurtdışında Eğitim Almanız için 11 Sebep Yurtdışı Eğitim

Yurtdışında eğitim almayı düşünüyor ancak bunun zamana ve harcadığınız paraya değip değmeyeceği konusunda endişe mi duyuyorsunuz? Eğer daha önce yurtdışında eğitim görmüş herhangi birine sorarsanız, size söyleyeceği bunun hayatını tamamen değiştiren bir deneyim olduğu ve bugüne kadar yaptığı en iyi şeylerden biri olduğudur.

Devamı >>
2017 YILI PASAPORT HARÇ VE CÜZDAN BEDELLERİ Yurtdışı Vize

2017 yılına ait pasaport cüzdan ve harç ücretleri ne kadar? Hangi bankalara yatırılır? 2017 yılı öğrenci pasaportu.

Devamı >>
Yeni SAT Sınavı Hakkında Bilgiler Yurtdışında Üniversite

Amerika'daki üniversitelere girişte talep edilen SAT sınavının formatında bir takım değişiklikler meydana gelmiştir. Öğrencilerimizin bu değişiklikleri önceden bilip hazırlık süreçlerinde sıkıntı yaşamamaları adına mutlaka bu değişiklikleri incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Devamı >>
Malta Dil Okulları Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Malta St. Julians, St. Paul ve Sliema şehirlerinde bulunan dil okullarının fiyatları, konaklama ücretleri, yaşam masrafları hakkında detaylı bilgiler...

Devamı >>
2016 Study Travel Magazine Ödüllerine Aday Gösterildik Yurtdışı Eğitim

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık uluslararası eğitim kurumlarının verdiği oylarla Study Travel Magazine 2016 Doğu Avrupa'nın star acentası ödülüne aday gösterilmiştir.

Devamı >>
Melbourne Yaşam Masrafları Yurtdışı Eğitim

Melbourne'de dil ya da üniversite/master eğitimi alacak kişilerin ihtiyaç duyacağı Melbourne yaşam masrafları, Melbourne öğrenci giderleri hakkında detaylı fiyat listesi...

Devamı >>
Sydney Yaşam Masrafları Yurtdışı Eğitim

Sydney'de dil ya da üniversite/master eğitimi alacak kişilerin ihtiyaç duyacağı Sydney yaşam masrafları, Sydney öğrenci giderleri hakkında detaylı fiyat listesi...

Devamı >>
Vancouver Yaşam Masrafları Yurtdışı Eğitim

Vancouver'da dil ya da üniversite/master eğitimi alacak kişilerin ihtiyaç duyacağı Vancouver yaşam masrafları, Vancouver öğrenci giderleri hakkında detaylı fiyat listesi...

Devamı >>
Toronto Yaşam Masrafları Yurtdışı Eğitim

Toronto'da dil ya da üniversite/master eğitimi alacak kişilerin ihtiyaç duyacağı Toronto yaşam masrafları, Toronto öğrenci giderleri hakkında detaylı fiyat listesi...

Devamı >>
San Diego Yaşam Masrafları Yurtdışı Eğitim

San Diego'da dil ya da üniversite/master eğitimi alacak kişilerin ihtiyaç duyacağı San Diego yaşam masrafları, San Diego öğrenci giderleri hakkında detaylı fiyat listesi...

Devamı >>
Miami Yaşam Masrafları Yurtdışı Eğitim

Miami'de dil ya da üniversite/master eğitimi alacak kişilerin ihtiyaç duyacağı Miami yaşam masrafları, Miami öğrenci giderleri hakkında detaylı fiyat listesi...

Devamı >>
Chicago Yaşam Masrafları Yurtdışı Eğitim

Chicago'da dil ya da üniversite/master eğitimi alacak kişilerin ihtiyaç duyacağı Chicago yaşam masrafları, Chicago öğrenci giderleri hakkında detaylı fiyat listesi...

Devamı >>
Los Angeles Yaşam Masrafları Yurtdışı Eğitim

Los Angeles'da dil ya da üniversite/master eğitimi alacak kişilerin ihtiyaç duyacağı Los Angeles yaşam masrafları, Los Angeles öğrenci giderleri hakkında detaylı fiyat listesi...

Devamı >>
New York Yaşam Masrafları Yurtdışı Eğitim

New York'da dil ya da üniversite/master eğitimi alacak kişilerin ihtiyaç duyacağı New York yaşam masrafları, New York öğrenci giderleri hakkında detaylı fiyat listesi...

Devamı >>
Boston Yaşam Masrafları Yurtdışı Eğitim

Boston'da dil ya da üniversite/master eğitimi alacak kişilerin ihtiyaç duyacağı Boston yaşam masrafları, Boston öğrenci giderleri hakkında detaylı fiyat listesi...

Devamı >>
Manchester Yaşam Masrafları Yurtdışı Eğitim

Manchester'da dil ya da üniversite/master eğitimi alacak kişilerin ihtiyaç duyacağı Manchester yaşam masrafları, Manchester öğrenci giderleri hakkında detaylı fiyat listesi...

Devamı >>
Cambridge Yaşam Masrafları Yurtdışı Eğitim

Cambridge'de dil ya da üniversite/master eğitimi alacak kişilerin ihtiyaç duyacağı Cambridge yaşam masrafları, Cambridge öğrenci giderleri hakkında detaylı fiyat listesi...

Devamı >>
Brighton Yaşam Masrafları Yurtdışı Eğitim

Brighton'da dil ya da üniversite/master eğitimi alacak kişilerin ihtiyaç duyacağı Londra yaşam masrafları, Brighton öğrenci giderleri hakkında detaylı fiyat listesi...

Devamı >>
Oxford Yaşam Masrafları Yurtdışı Eğitim

Oxford'da dil ya da üniversite/master eğitimi alacak kişilerin ihtiyaç duyacağı Oxford yaşam masrafları, Oxford öğrenci giderleri hakkında detaylı fiyat listesi...

Devamı >>
Bournemouth Yaşam Masrafları Yurtdışı Eğitim

Bournemouth'da dil ya da üniversite/master eğitimi alacak kişilerin ihtiyaç duyacağı Bournemouth yaşam masrafları, Bournemouth öğrenci giderleri hakkında detaylı fiyat listesi...

Devamı >>
Londra Yaşam Masrafları Yurtdışı Eğitim

Londra'da dil ya da üniversite/master eğitimi alacak kişilerin ihtiyaç duyacağı Londra yaşam masrafları, Londra öğrenci giderleri hakkında detaylı fiyat listesi...

Devamı >>
Malta Dil Okulu Vizesi Yurtdışı Vize

Malta'da eğitim alacak olan kişilerin başvurması gereken vize türü hakkında bilgiler, gerekli evraklar, vize ücreti, işlem süresi ve fazlası...

Devamı >>
Yurtdışı Eğitim Programları Yurtdışı Eğitim

İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda, Avustralya, Malta, Fransa, Almanya ve daha bir çok ülkede sunulan yurtdışı eğitim programları hakkında detaylı bilgiler, başvuru ve kabul bilgileri, eğitim süreci, fiyatlar ve fazlası...

Devamı >>
Avustralya Vize Değişikliği 2016 (SSVF) Hakkında Bilgiler Yurtdışı Vize

1 Temmuz 2016 itibariyle Avustralya eğitim vizesinde Simplified Student Visa Framework (SSVF) uygulaması başlayacaktır. SSVF uygulamasıyla birlikte Avustralya eğitim vizesinde bir takım önemli değişiklikler olacaktır.

Devamı >>
Vancouver'da Dil Okulu ve Eğitim Yurtdışı Eğitim

Vancouver şehrinde bulunan Dil Okulları ve Dil Eğitimi hakkında tüm bilgiler, Vancouver Şehir Rehberi, Vancouver'da Yaşam, Vancouver'da Üniversite, Vancouver'da Eğitim...

Devamı >>
Toronto'da Dil Okulu ve Eğitim Yurtdışı Eğitim

Toronto şehrinde bulunan Dil Okulları ve Dil Eğitimi hakkında tüm bilgiler, Toronto Şehir Rehberi, Toronto'da Yaşam, Toronto'da Üniversite, Toronto'da Eğitim...

Devamı >>
Sydney'de Dil Okulu ve Eğitim Yurtdışı Eğitim

Sydney şehrinde bulunan Dil Okulları ve Dil Eğitimi hakkında tüm bilgiler, Sydney Şehir Rehberi, Sydney'de Yaşam, Sydney'de Üniversite, Sydney'de Eğitim...

Devamı >>
San Francisco'da Dil Okulu ve Eğitim Yurtdışı Eğitim

San Francisco şehrinde bulunan Dil Okulları ve Dil Eğitimi hakkında tüm bilgiler, San Francisco Şehir Rehberi, San Francisco'da Yaşam, San Francisco'da Üniversite, San Francisco'da Eğitim...

Devamı >>
San Diego'da Dil Okulu ve Eğitim Yurtdışı Eğitim

San Diego şehrinde bulunan Dil Okulları ve Dil Eğitimi hakkında tüm bilgiler, San Diego Şehir Rehberi, San Diego'da Yaşam, San Diego'da Üniversite, San Diego'da Eğitim...

Devamı >>
Oxford'da Dil Okulu ve Eğitim Yurtdışı Eğitim

Oxford şehrinde bulunan Dil Okulları ve Dil Eğitimi hakkında tüm bilgiler, Oxford Şehir Rehberi, Oxford'da Yaşam, Oxford'da Üniversite, Oxford'da Eğitim...

Devamı >>
New York'da Dil Okulu ve Eğitim Yurtdışı Eğitim

New York şehrinde bulunan Dil Okulları ve Dil Eğitimi hakkında tüm bilgiler, New York Şehir Rehberi, New York'da Yaşam, New York'da Üniversite, New York'da Eğitim...

Devamı >>
Miami'de Dil Okulu ve Eğitim Yurtdışı Eğitim

Miami şehrinde bulunan Dil Okulları ve Dil Eğitimi hakkında tüm bilgiler, Miami Şehir Rehberi, Miami'de Yaşam, Miami'de Üniversite, Miami'de Eğitim...

Devamı >>
Melbourne'de Dil Okulu ve Eğitim Yurtdışı Eğitim

Melbourne şehrinde bulunan Dil Okulları ve Dil Eğitimi hakkında tüm bilgiler, Melbourne Şehir Rehberi, Melbourne'de Yaşam, Melbourne'de Üniversite, Melbourne'de Eğitim...

Devamı >>
Manchester'da Dil Okulu ve Eğitim Yurtdışı Eğitim

Manchester şehrinde bulunan Dil Okulları ve Dil Eğitimi hakkında tüm bilgiler, Manchester Şehir Rehberi, Manchester'da Yaşam, Manchester'da Üniversite, Manchester'da Eğitim...

Devamı >>
Malta'da Dil Okulu ve Eğitim Yurtdışı Eğitim

Malta'da bulunan Dil Okulları ve Dil Eğitimi hakkında tüm bilgiler, Malta Şehir Rehberi, Malta'da Yaşam, Malta'da Üniversite, Malta'da Eğitim...

Devamı >>
Los Angeles'da Dil Okulu ve Eğitim Yurtdışı Eğitim

Los Angeles şehrinde bulunan Dil Okulları ve Dil Eğitimi hakkında tüm bilgiler, Los Angeles Şehir Rehberi, Los Angeles'da Yaşam, Los Angeles'da Üniversite, Los Angeles'da Eğitim...

Devamı >>
Londra'da Dil Okulu ve Eğitim Yurtdışı Eğitim

Londra şehrinde bulunan Dil Okulları ve Dil Eğitimi hakkında tüm bilgiler, Londra Şehir Rehberi, Londra'da Yaşam, Londra'da Üniversite, Londra'da Eğitim...

Devamı >>
Irvine'da Dil Okulu ve Eğitim Yurtdışı Eğitim

Irvine şehrinde bulunan Dil Okulları ve Dil Eğitimi hakkında tüm bilgiler, Irvine Şehir Rehberi, Irvine'da Yaşam, Irvine'da Üniversite, Irvine'da Eğitim...

Devamı >>
Dublin'de Dil Okulu ve Eğitim Yurtdışı Eğitim

Dublin şehrinde bulunan Dil Okulları ve Dil Eğitimi hakkında tüm bilgiler, Dublin Şehir Rehberi, Dublin'de Yaşam, Dublin'de Üniversite, Dublin'de Eğitim...

Devamı >>
Chicago'da Dil Okulu ve Eğitim Yurtdışı Eğitim

Chicago şehrinde bulunan Dil Okulları ve Dil Eğitimi hakkında tüm bilgiler, Chicago Şehir Rehberi, Chicago'da Yaşam, Chicago'da Üniversite, Chicago'da Eğitim...

Devamı >>
Cape Town'da Dil Okulu ve Eğitim Yurtdışı Eğitim

Cape Town şehrinde bulunan Dil Okulları ve Dil Eğitimi hakkında tüm bilgiler, Cape Town Şehir Rehberi, Cape Town'da Yaşam, Cape Town'da Üniversite, Cape Town'da Eğitim...

Devamı >>
Cambridge'de Dil Okulu ve Eğitim Yurtdışı Eğitim

Cambridge şehrinde bulunan Dil Okulları ve Dil Eğitimi hakkında tüm bilgiler, Cambridge Şehir Rehberi, Cambridge'de Yaşam, Cambridge'de Üniversite, Cambridge'de Eğitim...

Devamı >>
Brighton'da Dil Okulu ve Eğitim Yurtdışı Eğitim

Brighton şehrinde bulunan Dil Okulları ve Dil Eğitimi hakkında tüm bilgiler, Brighton Şehir Rehberi, Brighton'da Yaşam, Brighton'da Üniversite, Brighton'da Eğitim...

Devamı >>
Bournemouth'da Dil Okulu ve Eğitim Yurtdışı Eğitim

Bournemouth şehrinde bulunan Dil Okulları ve Dil Eğitimi hakkında tüm bilgiler, Bournemouth Şehir Rehberi, Bournemouth'da Yaşam, Bournemouth'da Üniversite, Bournemouth'da Eğitim...

Devamı >>
Boston'da Dil Okulu ve Eğitim Yurtdışı Eğitim

Boston şehrinde bulunan Dil Okulları ve Dil Eğitimi hakkında tüm bilgiler, Boston Şehir Rehberi, Boston'da Yaşam, Boston'da Üniversite, Boston'da Eğitim...

Devamı >>
Auckland'da Dil Okulu ve Eğitim Yurtdışı Eğitim

Auckland şehrinde bulunan Dil Okulları ve Dil Eğitimi hakkında tüm bilgiler, Acukland Şehir Rehberi, Auckland'da Yaşam...

Devamı >>
Malta Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Yurtdışı Eğitim

Malta Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Malta'ya Eğitim için gidecek öğrencilere pratik bilgiler, Malta Eğitim Rehberi, Yurtdışı Eğitim Rehberi.

Devamı >>
İrlanda Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Yurtdışı Eğitim

İrlanda Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, İrlanda'ya Eğitim için gidecek öğrencilere pratik bilgiler, İrlanda Eğitim Rehberi, Yurtdışı Eğitim Rehberi.

Devamı >>
Güney Afrika Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Yurtdışı Eğitim

Güney Afrika Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Güney Afrika'ya Eğitim için gidecek öğrencilere pratik bilgiler, Güney Afrika Eğitim Rehberi, Yurtdışı Eğitim Rehberi.

Devamı >>
Kanada Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Yurtdışı Eğitim

Kanada Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Kanada'ya Eğitim için gidecek öğrencilere pratik bilgiler, Kanada Eğitim Rehberi, Yurtdışı Eğitim Rehberi.

Devamı >>
Avustralya Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Yurtdışı Eğitim

Avustralya Dil Okulu Tavsiyeleri, Avustralya'ya dil okuluna gitmeden önce gerekenler, Avustralya dil okulu gerekli bilgiler, Avustralya'da dil okulu rehberi, Avustralya Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı...

Devamı >>
İngiltere Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Yurtdışı Eğitim

İngiltere Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, İngiltere'ye Eğitim için gidecek öğrencilere pratik bilgiler, İngiltere Eğitim Rehberi, Yurtdışı Eğitim Rehberi.

Devamı >>
Amerika Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Yurtdışı Eğitim

Amerika Dil Okulu Tavsiyeleri, Amerika'ya dil okuluna gitmeden gerekenler, Amerika dil okulu gerekli bilgiler, Amerika'da dil okulu rehberi, Amerika Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı...

Devamı >>
Yurtdışı Dil Okulu Tavsiyesi Yurtdışında Dil Okulları

Yurtışında dil okulu ve dil eğitimi hakkında ülke, şehir, okul, program, konaklama tavsiyesi/tavsiyeleri.

Devamı >>
İrlanda Dil Okulları Tavsiye Yurtdışında Dil Okulları

İrlanda Dil Okulu Tavsiye, İrlanda Dil Okulu Öneri, İrlanda Dil Okulu Detayları, İrlanda Dil Okulu Fiyatları, İrlanda Dil Okulu Hangi Şehir, İrlanda Dil Okulu Seçerken Nelere Dikkat Etmeli, İrlanda Dil Okulu Seçmek için Yardım.

Devamı >>
Yurtdışı Dil Okulları 2 Ay Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışı Dil Okulları 2 Ay, Yurtdışı Dil Okullarında 2 Ay, Yurtdışı Dil Okulları 2 Ay Ücreti Ne Kadar? Yurtdışı 2 Ay Eğitim Ücreti, Yurtdışı Dil Okulu 2 Ay Fiyatı, Yurtdışı Dil Okulu 2 ay Hangi Ülke? Yurtdışı Dil Okulu 2 ay Hangi Şehir?

Devamı >>
Yurtdışı Dil Okulları 1 Ay Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışı Dil Okulları 1 Ay, Yurtdışı Dil Okullarında 1 Ay, Yurtdışı Dil Okulları 1 Ay Ücreti Ne Kadar? Yurtdışı 1 Ay Eğitim Ücreti, Yurtdışı Dil Okulu 1 Ay Fiyatı.

Devamı >>
İrlanda Dil Okulu Çalışma İzni Yurtdışında Dil Okulları

İrlanda Dil Okullarında Çalışma İzni Veriyormu? İrlanda Dil Okulu Çalışma İzni, İrlanda Dil Okulu Çalışma İzni İçin Ne Gerekli? İrlanda Dil Okulu Çalışma İzni İçin Kaç Haftalık Kayıt Gerekli? İrlanda Dil Okulu Kaç Saat Çalışma İzni Veriyor?

Devamı >>
İrlanda Dil Okulu Fiyatları ve Ücretleri Yurtdışında Dil Okulları

İrlanda Dil Okulu Fiyatları, İrlanda Dil Okulu Ücretleri, İrlanda'da Dil Okulu Ne Kadar, İrlanda'da İngilizce Eğitimi Ne Kadar, İrlanda'da Dil Eğitimi Fiyatları.

Devamı >>
2015 Study Travel Magazine Ödüllerine Aday Gösterildik Yurtdışı Eğitim

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık uluslararası eğitim kurumlarının verdiği oylarla Study Travel Magazine 2015 Doğu Avrupa'nın star acentası ödülüne aday gösterilmiştir.

Devamı >>
Avustralya Dil Okulu Fiyatları ve Ücretleri Yurtdışında Dil Okulları

Avustralya Dil Okulu Fiyatları, Avustralya Dil Okulu Ücretleri, Avustralya İngilizce Okulu Fiyatları, Avustralya'da İngilizce Eğitimi Ne Kadar? Avustralya'da Dil Kursu Tutarı.

Devamı >>
Avustralya Dil Okulu Öğrenci Vizesi Yurtdışında Dil Okulları

Avustralya Öğrenci Vizesi, Avustralya Eğitim Vizesi, Avustralya Dil Okulu Vizesi, Avustralya Vize Evrakları, Avustralya Vizesi Nasıl Alınır? Avustralya Öğrenci Vizesi Türleri Nelerdir? Avustralya Öğrenci Vizesi Almak Ne Kadar Sürer?

Devamı >>
Avustralya Dil Okulu Tavsiye Yurtdışında Dil Okulları

Avustralya Dil Okulu Tavsiyeleri, Avustralya Dil Eğitimi Tavsiyeleri, Avustralya'da Dil Okulu Önerileri, Avustralya'da Hangi Şehirde Dil Eğitimi? Avustralya'da Hangi Şehri Tercih Etmeli.

Devamı >>
Avustralya Dil Okulu Çalışma İzni Yurtdışında Dil Okulları

Avustralya Dil Okulu Çalışma İzni, Avustralya Öğrenci Çalışma İzni, Avustralya'da Öğrencilere Çalışma İzni Verilir mi? Avustralya'da Öğrenciler Çalışabilir mi? Avustralya'da Kimler Hangi Öğrenciler Çalışabilir?

Devamı >>
Kanada Dil Okulu Vizesi Yurtdışında Dil Okulları

Kanada Dil Okulu Vizesi, Kanada Öğrenci Vizesi, Kanada Vize Türleri, Kanada Öğrenci Vizesi Özellikleri, Kanada Öğrenci Vizesi Çalışma Hakkı Verir Mi? Kanada Öğrenci Vizesi Başvurusu.

Devamı >>
Kanada Dil Okulu Tavsiyeleri Yurtdışında Dil Okulları

Kanada Dil Okulu Tavsiyeleri, Kanada Dil Okulu Seçimi, Kanada Dil Okulu Seçenekleri, Kanada'da Hangi Şehirde Dil Eğitimi?

Devamı >>
Kanada Dil Okulu Çalışma İzni Yurtdışında Dil Okulları

Kanada Dil Okulu Çalışma İzni, Kanada'da Dil Okulları ve Çalışma İzni Hakkında, Kanada'da Öğrencilere Çalışma Hakkı Veriliyor Mu?, Kanada Öğrenci Çalışma İzni.

Devamı >>
Amerika'da Dil Okulu ve Çalışma İzni Yurtdışında Dil Okulları

Amerika'da Dil Okulu ve Çalışma İzni, Amerika'da Öğrenci Çalışma İzni, Amerika'da Öğrencilere Yasal Çalışma Hakkı Tanınıyor mu?

Devamı >>
Amerika'da İngilizce Okulları Yurtdışında Dil Okulları

Amerika'da İngilizce Okulu, Amerika'da İngilizce Kursları, Amerika'da İngilizce Eğitimi Alınabilecek Okullar, Amerika'da İngilizce Eğitimi.

Devamı >>
Amerika'da Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Amerika'da Dil Eğitimi Fiyatları, Amerika'da Dil Kursu Ücretleri, Amerika'da Dil Okulu Fiyatları ve Ücretleri, Amerika'da Dil Eğitimi Maliyeti.

Devamı >>
Amerika'da Dil Eğitimi Veren Üniversiteler Yurtdışında Dil Okulları

Amerika'da Dil Eğitimi Veren Üniversiteler, Amerika'da Üniversitelerle Anlaşmalı Dil Okulları, Amerika'da Üniversite'de Dil Eğitimi Almanın Avantajları.

Devamı >>
Amerika'da Dil Eğitimi için Hangi Şehir Tercih Edilmeli Yurtdışında Dil Okulları

Amerika'da Dil eğitimi için Hangi Şehir Tercih Edilmeli, Amerika'da Dil Okullarının Yoğun Olduğu Şehirler, Amerika'da Öğrenci Şehirleri.

Devamı >>
İngiltere Dil Okulu Öğrenci Vizesi Çeşitleri Yurtdışında Dil Okulları

İngiltere Öğrenci Vizesi, İngiltere Öğrenci Vizesi Türleri, Kimler İngiltere Öğrenci Vizesi Alabilir? İngiltere Vizesi Gerekli Evraklar, İngiltere Öğrenci Vizesi Gerekli Evraklar.

Devamı >>
İngiltere Dil Okulu Çalışma İzni Yurtdışında Dil Okulları

İngiltere'de Dil Okulu ve Çalışma İmkanı, İngiltere Öğrenci Çalışma İzni, İngiltere Dil Okulu Çalışma İzni, İngiltere'de Part-Time Çalışma İzni, İngiltere'de Kimler Çalışabilir?

Devamı >>
İngiltere Dil Okulu Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

İngiltere Dil Okulu Fiyatları, İngiltere Dil Kursu Ücretleri, Londra'da Dil Eğitimi Fiyatları, İngiltere'de Şehirlere Göre Dil Okulu Fiyatları.

Devamı >>
İngiltere Dil Okulu Tavsiyeleri Yurtdışında Dil Okulları

İngiltere Dil Okulu Tavsiyeleri, İngiltere'de dil eğitimi için hangi şehri tercih etmeli, İngiltere'de dil okulu fiyatları, İngiltere'de konaklama tavsiyeleri, İngiltere'de dil kursu alınabilecek şehirler.

Devamı >>
İngiltere Tier 4 ve Öğrenci Vizeleriyle İlgili Önemli Değişiklikler Yurtdışında Üniversite

6 Nisan 2015 itibariyle İngiltere'de akademik eğitim (üniversite, master) alacak olan öğrencilerin başvurması gereken Tier 4 vizesi ve dil eğitimi almaya giden öğrencilerin almaları gereken Kısa Süreli Öğrenci Vizeleri ilgili olarak bir takım önemli değişklikler yapılmıştır.

Devamı >>
YÖK'ün Yurtdışı Üniversiteleri Tanıma ve Baraj Puanı Uygulama Kararı Yurtdışında Üniversite

YÖK tarafından yapılan açıklamaya göre ortaöğrenimini Türkiye'de tamamlayan ve eğitime başladığı yıl QS World University Rankings, Times Higher Education (THE) World University Ranking, CWTS Leiden Ranking, Academic Ranking of World Universities (Shanghai) ve University Ranking by Academic Performance (URAP) tarafından yapılan dünya üniversite sıralamalarında ilk 1000 içerisine giren üniversitelerde eğitim alacak olan öğrenciler ÖSYM'nin yaptığı YGS ve LYS'ye veya muadil sınavlara girmeden başvuru yapabileceklerdir.

Devamı >>
Manchester Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Manchester, çok çeşitli etkinlikler ve görülecek yerler sunmaktadır; kulüpler, dükkânlar ve ayrıca Manchester United Futbol Kulübü’nün yurdu olan Eski Trafford’a ev sahipliği yapmaktadır. Şehir, Avrupa’da ki en geniş öğrenci nüfusunu çeken fikirlerin, farklı tarzların, trendlerin inanılmaz birleşimine sahiptir. Farklı kentsel zevki ve genç enerjisinin bolluğuyla modern zamanın Manchester’ı, birçokları tarafından İngiltere’nin ‘ikinci şehri’ olarak görülmektedir. Bu nedenle Manchester dil okullarıyla da dikkat çekici bir şehir haline gelmiştir

Devamı >>
Brighton Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Londra gibi büyük şehirlerin kalabalık ve yoğun yaşantısını sevmiyorsanız, Brighton sizin için iyi bir seçenek demektir. Brighton’da University of Sussex ve Brighton University olmak özere 2 büyük üniversite ve birçok dil okulu yer almaktadır. Bu anlamda tam bir üniversite şehri olan Brighton, sahil kenarına konumlanan yapısıyla da sakinliğini korumaktadır. Genellikle diğer bir öğrenci şehri olan Bournemouth ile karşılaştırılır fakat yüzölçümü daha büyük olan Brighton, nüfus bakımından da daha yoğundur. Yılın her zamanı canlı olan Brighton’da dil okulları oldukça popülerdir.

Devamı >>
Cambridge Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Cambridge şehri, Birleşik Krallık'ta Cambridgeshire vilayetinin en eski üniversite kasabası ve idari merkezidir. Özellikle dünyanın en iyi beş üniversitesinden biri olan Cambridge Üniversitesi ile bilinir. Londra’ya trenle sadece 1 saat uzaklıkta bulunan Cambridge, tam bir öğrenci şehridir. İngiltere’de dil okuluna gitmek isteyen çoğu öğrencinin de ilk tercihlerinden birisi Cambridge dil okullarıdır.

Devamı >>
Oxford Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Üniversite binalarının tarihi 7. Yüzyıla kadar uzanan, seçkin tarihi ile canlı bir müze olan Oxford’da dil eğitimi almak, özellikle daha ders odaklı olan öğrenciler için tavsiye edilebilir. Nispeten küçük bir şehir olan Oxford, birçok park, restoran ve dükkanlara sahiptir. Diğer şehirlere ulaşımın kolay olduğu şehirde tüm ihtiyaçlarınıza karşılık bulabilirsiniz. Kocaman bir kampüs şehri olan Oxford’da dil okulları, atmosfer olarak sizi çalışmaya motive edecektir.

Devamı >>
Bournemouth Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Bournemouth, Türkiye’nin Bodrumu diyebileceğimiz yazları yerli ve yabancı turist yoğunluğu ile oldukça hareketli bir sahil kasabasıdır. Dil eğitimini hem İngiltere’de almak isteyip hem de sahil kenti isteyenlerin özellikle tercihi olan yaz dönemleri tavsiye edilebilir. Çok büyük olmayan sakin fakat İngilizce dil eğitimi sırasında tüm imkanları sağlayan bir lokasyondur. Ayrıca gelişmiş ulaşım ağıyla diğer şehirleri ziyaret etmek oldukça kolaydır. Bournemouth yaz okulları ile de oldukça popüler ve öğrencilerin ilk tercihleri arasındadır.

Devamı >>
Londra Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Kozmopolitik ve capcanlı bir dünya başkentinde, konaklama ve dil okulu alternatifinin her bütçeye göre şekillenebileceği bir şehirde dil eğitimi almaya karar verdiğinizde, tüm beklentilerinize uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Londra’da dil eğitimi alırken bir yandan arkadaşlarınızla aktiviteden aktiviteye koşacak ve İngilizce'yi eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşayacaksınız.

Devamı >>
Westwood Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Los Angeles’ın en eğlenceli ve güvenli bölgelerinden biri olan Westwood, restoranların, sinemaların, ve öğrenci faliyetlerinin yoğun olduğu bir bölgedir. Dünyaca ünlü California Üniversitesi’ndeki kampüs içi eğitimleri Westwood dil okullarını avantajlı kılmaktadır.

Devamı >>
Irvine Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

ABD’deki en güvenli şehirlerden biri olan Irvine şehri, Pasifik Okyanusu’na yakın olarak Orange County’de yer almaktadır. Dünyaca ünlü Güney Kalifornia Üniversitesi de dahil olmak üzere pek çok üniversiteye ve yüksekokula ev sahipliği yapmakta olan şehir 3 büyük devlet kütüphanesine sahiptir. Irvine dil okulları vermiş olduğu kampüs içi eğitim ile öğrencilere beklenilen kalitede dil eğitimi vermektedir.

Devamı >>
Miami Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Atlas okyanusunun kıyısında bulunan Miami, Florida eyaletinin en büyük ikinci şehridir. Latin Amerika’ya bir geçiş kapısı olarak bilinir. Güneş ve kum, salsa ve stil bu şehir için söylenebileceklerin özeti diyebiliriz. Miami’nin tropikal iklimi ve manzarası onu gidilmesi gereken bir yer haline getiren şeylerin sadece bir bölümüdür. Miami’de dil okuluna gitmek sadece bir dil eğitimi almak değil aynı zamanda hoş bir tatil niteliğinde olacaktır.

Devamı >>
San Francisco Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Yabancı dizi ve film izleyenler, yabancı müzik dinleyenler bilir, Kaliforniya eyaletinin çok farklı bir imajı vardır. Sıcak ikliminin yanı sıra eğlence sektörünün burada olması Kaliforniya'yı çok popüler kılmış. Şarkılarda oradaki özgürlükler övülmüş, buradaki yaşam stilleri pek çok diziye konu olmuştur. Müziğin, sanatın, eğlencenin vb. birçok kültürel aktivitenin doruk noktada yaşandığı kentlerden biri olan San Francisco’da İngilizce dil eğitimi almak oldukça cazip ve sıradışı bir hayat tecrübesi olacaktır.

Devamı >>
San Diego Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

San Diego’da dil eğitimi size bambaşka bir dünyanın kapılarını açacak, farklı kültürleri tanıtıp zengin bir dünya görüşü sağlayacaktır. Dört mevsim boyunca sahip olduğu harika iklimi, hiç bitmeyen güneşi, masmavi Pasifik Okyanusu, 1 saat uzaklıktaki kayak merkezi ve rahat hayat standartları ile San Diego farklı tecrübe ve hareketli bir dil eğitimi için doğru bir seçimdir.

Devamı >>
Los Angeles Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Los Angeles, Kalifornia'nın en kalabalık, Amerika'nınsa New York'tan sonra ikinci kalabalık şehridir. Bu modern şehir çok sayıda gösterişli alışveriş merkezlerini, tiyatroları ve lokantaları beğeninize sunmaktadır. Ayrıca, Disneyland ve Universal Studio’ları gibi ünlü eğlence parkları yakındır. Öğrenciler, Los Angeles dil okullarını seçerek güney Kaliforniya’nın sunabileceklerinin en iyisini yaşayabilirler.

Devamı >>
New York Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

New York’da dil eğitimi demek sadece İngilizcenizi ileri seviyeye taşımak anlamına gelmemektedir. Amerika bir rüyadır. Herkesin en az bir kere görmek isteyeceği bir rüya… Ülkemize konum olarak uzaklığı düşünüldüğünde keşfetmek için her zaman fırsat bulamayacak ama bir dil okulu eğitimi sırasında bu şansı yakalayabileceksiniz. New York, Amerika der demez akla ilk gelen coğrafya ve gökdelenler arasında kaybolan şehir heybetiyle nefes kesmektedir. Unutulmaz bir tecrübe ve dil eğitimi için New York, zaman sorunu olmayan öğrencilere hitap eden en iyi seçeneklerdendir.

Devamı >>
Melbourne Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

2011 yılında The Economist dergisi tarafından yayınlanan Dünyanın En Yaşanabilir Şehirleri listesinde kültürel nitelik, iklim, yaşama ücreti, ve sağlık, suç oranı gibi sosyal koşullar bakımından birinci seçilen bu şehirde bir dil okuluna gitmek, size hem kültürel zenginlik hem de kaliteli bir eğitim fırsatı sunacaktır. Türk sayısının diğer ülkelere kıyasla az olması öğrenciler için en büyük avantajlarından biridir.

Devamı >>
Sydney Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Genellikle " Liman Şehri " olarak adlandırılan Sydney, Avustralya'nın en büyük ve en kozmopolit kenti ve New South Wales eyaletinin başkentidir. Baş döndürücü gökdelenleri, lezzetli ve cüretkâr restoranları, muhteşem alışveriş ve dost canlısı insanlarıyla burası Avustralya'nın en büyük finans merkezlerindendir. Sydney kaliteli dil eğitimleriyle de ünlüdür.

Devamı >>
Auckland Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Türk sayısının az olması, yeşil ve mavinin buluştuğu huzurlu, güvenli ve keyifli bir şehirde uygun fiyatlı eğitim almak isteyen öğrencilerin ilk tercihlerinden biri Auckland dil okullarıdır. Auckland’da dil eğitimi alırken bir yandan şehri keşfedip sıkılmanın ne demek olduğunu unutacaksınız.

Devamı >>
Dublin Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Dublin’de dil eğitimi Türk öğrenciler için oldukça avantajlı ülkelerin başında gelmektedir. Türk öğrenci yoğunluğunun az ve Avrupalı öğrenci yoğunluğunun fazla olması, Birleşik Krallık ülkelerinden biri olması, sterlin yerine Euro’nun kullanılıyor olması, uzun dönem gidecek öğrencilere çalışma izni verilmesi, İngiltere’ye kıyasla daha ekonomik olması gibi birçok nedenle öğrenciler tarafından Dublin dil okulları tercih edilmektedir.

Devamı >>
Malta Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

İtalya’nın güneyinde bulunan Akdeniz'deki bu küçük adanın kendine özgü bir cazibesi bulunmaktadır. Kayalıklarla ve bir kaç kumlu sahille çevrili olan bu ada güzel hava garantisiyle İngilizce dil kursu için ideal bir yerdir. Tatil gibi bir dil eğitimi için Malta dil okulları en doğru tercihlerden biridir. Ada, keşfedilmek için çok çeşitli kültürel fırsatlar sunmaktadır.

Devamı >>
Cape Town Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Mükemmel bir iklim eşliğinde, hayatının en sıradışı deneyimlerini edinerek, kaliteli ve uygun bir dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için en doğru adres Cape Town dil okullarıdır.

Devamı >>
Vancouver Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Öğrenci nüfusunun en yoğun olduğu şehirlerinden olan Vancouver'da, kültürel aktivitelerden spora, eğlenceli gece hayatından farklı tatlarda yemeklere kadar her şeyi bir arada bulmak mümkündür. Çoklu dil öğrenmek isteyenler için 2. anadilin Fransızca olması, Amerikan sınav sistemi TOEFL ve İngiltere sınav sistemi IELTS sınav hazırlık programlarının bir arada sunulması Toronto’da dil eğitimini cazip kılan diğer avantajlardandır.

Devamı >>
Toronto Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Öğrencilerin İngilizce dil eğitimi tercihlerinin başında Toronto dil okulları gelmektedir. Öğrenci nüfusunun en yoğun olduğu şehir olan Toronto'da, kültürel aktivitelerden spora, eğlenceli gece hayatından farklı tatlarda yemeklere kadar her şeyi bir arada bulmak mümkündür. Çoklu dil öğrenmek isteyenler için 2. anadilin Fransızca olması, Amerikan sınav sistemi TOEFL ve İngiltere sınav sistemi IELTS sınav hazırlık programlarının bir arada sunulması Toronto’da dil eğitimini cazip kılan diğer avantajlardandır.

Devamı >>
Yeni Zelanda Dil Okulu ve Çalışma İmkanı Yurtdışında Dil Okulları

Kaplan International Auckland New Zealand | Kaplan Dil Okulları Yeni Zelanda Dil Okulu ve Staj Programı Yeni Zelanda Auckland şehrinde şimdi öğrenciler Kaplan dil okullarında 14 hafta ve üzeri tam zamanlı dil kurslarına kayıt yaptırdıklarında vizelerini çalışma izinleri bulunuyor. Yeni Zelanda work and study, çalış ve oku programlarına ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Yeni Zelanda Auckland OPUS Programı ( ücretli çalışma ve okuma ) için detaylar;

Devamı >>
Ülkelere Göre Öğrencilere Verilen Yasal Çalışma Saatleri Yurtdışı Eğitim

Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya Ülkelere Göre Öğrencilere Verilen Yasal Çalışma Saatleri

Devamı >>
Yurtdışı Eğitim Bursu Ödüllü Tasarım Yarışmaları Yurtdışında Master/MBA

Tasarım, Sanat, Moda Yurtdışı Eğitim Bursu Ödüllü Tasarım Yarışmaları

Devamı >>
Malta'da Eğitim Vize İşlemleri Yurtdışında Dil Okulları

Malta’nın da vize başvuru merkezi vardır. http://www.maltavac-tr.com/ adresinden gerekli olan tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Vize başvuru merkezleri Türkiye’de sadece İstanbul, Ankara ve İzmir’de olmak üzere 3 ilde bulunmaktadır.

Devamı >>
Malta'da Dil Eğitimi Konaklama Seçenekleri Yurtdışında Dil Okulları

Malta'da konaklama konusunda okullar genellikle 3 seçenek sunmaktadır ; Aile yanı, okul yurdu, apartman dairesi, okul tarafından özenle seçilmiş olan güvenilir ailelerin yanında kalmak, hem ev ortamında yaşamanın rahatlığı, hem ekonomik oluşu, hem de pratik açısından en uygun konaklama seçeneğidir.

Devamı >>
Malta'da Yurtdışı Eğitim ve Uluslararası Öğrenciler Yurtdışında Dil Okulları

Malta'daki dil okullarının sınıfları ortalama 10-20 öğrenciden oluşmaktadır. Bazı dil okullarına katılmak için alt yaş sınırı 18 olarak belirlenmiştir. Üst yaş sınırı bulunmamaktadır. Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen uluslararası öğrencilerden bazıları üniversite öğrencisi, bazıları ofis çalışanı, iş dünyasındaki profesyoneller, yabancı dil öğretmenleri, tatilini değerlendirmek isteyen sıradan insanlar, bazıları ise farklı bir deneyim yaşamak isteyen emekliler olabilmektedir.

Devamı >>
Malta'da İklim Yurtdışında Dil Okulları

Malta’da tipik Akdeniz iklimi hakimdir; kışları ılık, yazları ise sıcak ve kurak geçer. Yıllık toplam yağış oranı düşüktür. Yağışlar, genellikle ekim ve şubat ayları arasında görülür. Yaz ortasında yağış, nadiren hava sıcaklığının gündüz bunaltıcı bir sıcaklar çıktığı zamanlarda meydana gelir. Kışlar sert değildir.

Devamı >>
Malta'da Eğitim ve Yiyecekler Hakkında Yurtdışında Dil Okulları

Malta mutfağı yüzyıllarca orada yaşamış Araplar, İtalyanlar, İngilizler, İtalyanlar ve İspanyollardan etkilenmiştir. Sicilya mutfağıyla ise büyük benzerlikler göstermektedir.

Devamı >>
Malta'da Dil Eğitimi ve Gezi Turları Yurtdışında Dil Okulları

Malta'nın Güneyinde Dingli Cliff soluk kesici kayalıklar bulunyor. Tarxien ve Hagar yakınlarında Cilalı taş devrine ait Tapınaklar görmeye değerdir.

Devamı >>
Malta'da Dil Eğitimi, Sanat ve Kültür Yurtdışında Dil Okulları

Malta'da Sanat ve Kültür: Valetta'daki "Grandmaster's Palace" bugün Maltalıların Parlamentosudur. Müze severler sayısız hazineler bulacaklardır.

Devamı >>
Malta'da Dil Eğitimi Düşünenler İçin Yurtdışında Dil Okulları

Malta Akdeniz’de bulunan, Rodos, Korsika, Mayorka, Ibiza, Girit adası gibi görülmeye değer adalardan biridir, diğer Akdeniz adalarından Malta’yı ayıran en önemli özellik tatil yapıyorken, İngilizce dil eğitiminin de oldukça iyi standarttaki İngiliz kökenli dil okullarında alınabiliyor olmasıdır. İngilizce öğrenirken, Akdeniz İklimi’nin tadını da çıkarmak için ideal bir yerdir.

Devamı >>
Dil Eğitimi Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Yurtdışında Dil Okulları

İngilizce öğrenme sürecinizi hızlandırmak için Mutlaka günlük gazete okuyun, başlangıçta sürekli sözlük kullanmak size sıkıcı gelebilir ancak zaman geçtikçe kelime hazinenizin geliştiğini ve sözlüğe daha az gereksinim duyduğunuzu fark edeceksiniz.

Devamı >>
İngiltere Dil Okullarında Kur Atlama Sistemi Yurtdışında Dil Okulları

İngiltere’de bulunan tüm dil okullarında, öğrencinin eğitim süresi boyunca belli zaman aralıkları ile seviye belirleme sınavları yapılır.

Devamı >>
Yurtdışında Dil Eğitimi Programlarının Genel Yapısı Yurtdışında Dil Okulları

Dil Okullarının Öğrenci Kabul Şartları:Genel ve Yoğun İngilizce Programlarına hangi seviyede olursa olsun öğrenci kabul edilmektedir. Yurtdışındaki dil okullarının bu programlara kayıt kabulünde herhangi bir kriter aranmamaktadır.

Devamı >>
İngiltere'de Eğitim Yaşam için Özel Notlar Yurtdışı Eğitim

İngiltere'de size bir şey ikram edildiğinde “No” yerine “No, Thank You”; “Yes” yerine “Yes, Please” diyerek nazik biri olduğunuzu karşınızdaki kişiye kanıtlayın.

Devamı >>
İngiltere'de Aile Yanı Konaklama Yurtdışında Dil Okulları

İngiltere'de aile yanında konaklama özellikle dil eğitimi öğrencileri için en çok tavsiye ve tercih edilen konaklama tipidir. Yurt dışında pek çok aile evlerini yabancı öğrencilere açmakta ve onlara bir aile bireyi gibi davranmaktadır

Devamı >>
İngiltere'de Eğitim Yaşam Masrafları Yurtdışında Dil Okulları

İngiltere'deki yaşamınız için hazırladığınız bütçeye, okul masrafları haricinde beslenme, konaklama, giysi, sosyal aktiviteler için harcanacak tutarlar da eklenmelidir. İngiltere’de yaşam maliyeti diğer ülkelere göre daha pahalıdır. İngiltere'de yaşam masrafları bölgeden bölgeye farklılık göstermektedir.

Devamı >>
İngiltere'ye Eğitim İçin Varıldığında Yapılması Gereken Yasal İşlemler Yurtdışında Dil Okulları

Polis Kaydı: İngiltere’ye 6 ay ve üzeri süreli herhangi bir eğitim için gidiyorsanız eğer ilk 7 gün içinde polis kaydı yaptırmanız gerekmektedir. Polis kayıtları Londra içinde ve Londra dışında oturanlar için 2 farklı şekilde olmaktadır.

Devamı >>
İngiltere'de Havalimanı Karşılama Yurtdışında Dil Okulları

İngiltere'de havaalanı karşılaması temel olarak sizin havaalanında bir görevli tarafından karşılanmanız ve daha önceden tercihiniz doğrultusunda ayarlanmış konaklamanıza o görevli tarafından götürülmenizdir.

Devamı >>
İngiltere'de Dil Eğitimi Seyahat ve Uçuş Yurtdışı Vize

İngiltere Uçak Biletleri: Vizeniz çıktıktan sonra, seyahatin başlayacağı yerden gidiş-dönüş bileti almak en doğrusudur. Bu sebeple okulunuzun akademik takvim olarak adlandırılan programını baştan bilmeli ve dönüş tarihinizi tatil günlerine göre planlamalısınız.

Devamı >>
İngiltere'de Eğitime Giderken Yanımda Neler Götürmeliyim Yurtdışı Vize

İngiltere'ye seyahat ederken bagajınız ne kadar hafif olursa hareket kabiliyetiniz o kadar çok olacaktır. Tabi ki hafif bir çanta hazırlayabilmek için ihtiyacınız olacak şeyleri de feda etmemelisiniz. Bavul, çanta ve valizlerinizin sağlamlığı ve rahat taşınabilir olması çok önemlidir.

Devamı >>
İngiltere'de Eğitim Vizesi Uzatma Yurtdışı Eğitim

İngiltere Genel Öğrenci Vizesi (GSV- Tier 4) vizesi ile dil eğitimi almakta olan öğrenciler için İngiltere’deyken vizelerini uzatma hakkı vermektedir. Ziyaretçi öğrenci vizesi (SVV) ile eğitim alan öğrencilerin vize uzatma şansları bulunmamaktadır.

Devamı >>
İngiltere'de Eğitim ve İngiltere Vizeleri Yurtdışı Vize

İngiltere'de yaz okulları ve İngiltere'de dil okulları için İngiltere vizesi: Vize kişiye özel düzenlenen, bir ülkeye izinli bir biçimde giriş yapmanızı ve o ülkeden çıkış yapmanızı sağlayan resmi bir belge olup; süreleri, ziyaret amaçları ve sunduğu şartlar itibariyle farklı kategorilere ayrılmıştır.

Devamı >>
İngiltere'de Eğitim Oxford ve Bournemouth'da Dil Eğitimi Yurtdışında Dil Okulları

Oxford bir parçası olduğunuzu düşünecek kadar küçük, her hafta farklı bir şeyler sunacak kadar büyük canlı bir şehirdir. Şehir 39 fakültesi olan Oxford Üniversitesinden oluşmuştur. Küçük ama hayat dolu bu şehir olan Bournemouth İngilizce öğrenmek için ideal yerlerden biridir. Bournemouth üç defa İngiltere'nin bir numaralı turizm merkezi, seçilmiştir.

Devamı >>
İngiltere'de Eğitim Cambridge'de Dil Eğitimi Yurtdışında Dil Okulları

Cambridge keşfedilmeyi bekleyen baş döndürücü güzellikte köyler ve köy evleri ile çevrilidir. Güney Cambridge’te bulunan Saffron Waldon’daki Audley End House İngiliz malikânelerinin güzel bir örneğini teşkil etmektedir.

Devamı >>
İngiltere'de Eğitim Brighton ve Hove'da Dil Eğitimi Yurtdışında Dil Okulları

250,000 nüfuslu Brighton Londra’ya trenle 50 dk. mesafe uzaklıkta İngiltere'nin sahil şeridinde çok canlı bir deniz kıyısı şehridir. Brighton & Hove; Kraliyet Çadırı ve 18. yüzyıl evlerini de kapsayan mimarilere sahiptir.

Devamı >>
Neden Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Yurtdışı Eğitim

Yardım: Yurtdışı eğitim sürecinde sıkıntı yaşamamak için, öğrencilerin tercihlerinde sadece okul ve program seçimlerine değil, ülke, şehir ve konaklama seçimlerinin de dikkatle ele alınması gerekmektedir.Eğitim danışmanlığı firmaları, öğrencilerin ekonomik durumlarını da göz önüne alıp, öğrenci ve velilerinin bütçelerinin karşılayabileceği okulları öğrencilere sunarak, yurtdışında eğitim almak isteyen kişilerin önündeki en önemli bariyerlerden birini de ortadan kaldırırlar.

Devamı >>
İngiltere'de Konsolosluk ve Temsilcilik İşlemleri Yurtdışında Dil Okulları

İngiltere’de bulunan Türk vatandaşları yeni pasaport çıkartma, kayıp pasaport müracaatı gibi işlemleri Londra Başkonsolosluğundan yapabilmektedir. Pasaport işlemleriyle ilgili genel bilgiyi www.turkishconsulate.org.uk web adresinden edinebilirsiniz. Askerliğinizi ertelemeniz gerekiyorsa önce Londra Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği’nde öğrenci dosyası açtırmanız ve sonrasında her öğretim dönemi başında bir öğrenci belgesi (veya okul kayıt belgesi) aslını eğitim müşavirliğe göndererek dosyanızı açık tutmanız gerekmektedir.

Devamı >>
İngiltere'de Eğitim Süresinde İletişim ve Telefon Hattı Yurtdışında Dil Okulları

İngiltere’deki iletişim hizmetleri, eğitiminiz süresince arkadaşlarınız ve ailenizle kolaylıkla irtibata geçmenizi sağlar. İngiltere’den yurtdışına arama yapmak için uygun kampanyalar bulabilirsiniz. Ayrıca, uluslararası kargo servisleri de güvenlidir. Kütüphane, kafeler ve diğer sosyalleşme alanlarının yanında eğitim aldığınız okulda da hızlı internet erişimi bulunur.

Devamı >>
İngiltere'de Eğitim Süresinde Çalışma İzni Yurtdışında Dil Okulları

ngiltere’de sadece dil eğitimi için bulunan öğrencilere çalışma izni verilmemektedir. Geçmiş yıllarda dil eğitimi için İngiltere’de bulunan öğrencilere tanınan çalışma izni artık sadece İngiliz yüksek öğrenim kuruluşlarında eğitim alan öğrencilere tanınmaktadır.

Devamı >>
İngiltere'de Eğitim Süresinde Sağlık Sistemi Yurtdışında Dil Okulları

İngiltere'de sağlık hizmetleri NHS (National Health Service)tarafından yürütülmektedir.

Devamı >>
İngiltere'de Posta Hizmetleri Yurtdışında Dil Okulları

İngiltere'de genellikle postane yakınlarında pul alabileceğiniz makineler da bulunur. İngiltere’de internet kullanımı yaygındır ve çoğu öğrenci de internetle tanışıktır. Kolej ve üniversitelerin çoğunda öğrencilere e-mail hesapları ve internet bağlantısı ücretsiz olarak sunulur.

Devamı >>
İngiltere'de Bankacilik Sistemi Yurtdışında Dil Okulları

ATM'ler Türkiye'de olduğu gibi İngiltere'de de 24 saat açıktır. Türkiye’de olduğu gibi İngiltere'de de en çok VISA ve MASTER CARD kullanılır. American Express kartları çok az işyerince kabul edilmektedir.İngiliz bankalarında hesap açtırmak, Türkiye'deki gibi kolay değildir.

Devamı >>
İngiltere'de Toplu Taşıma ve Ulaşım - Taksi Yurtdışında Dil Okulları

Taksi şirketlerinin büyük bir çoğunluğunun, özel hizmetleri de vardır. Örneğin düğün, turistik geziler için şoförlük hizmeti vermektedirler. Taksiler ile uzun süreli kontratlar da yapılabilir, örneğin her gün çocuklarınızı okula götürüp getirmesi için bir taksi ile anlaşabilirsiniz.

Devamı >>
İngiltere'de Toplu Taşıma ve Ulaşım - Otobus Yurtdışında Dil Okulları

Son zamanlarda çok moda olan elektrikli bisikletler, hem trafik sıkışıklığından hem de zorunlu spor yapılmasını sağladığı için için çok idealdir. İngiltere’de otobüs seferleri şehir içi ve şehir dışı olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Her bölgenin ayrı otobüs şirketleri vardır.

Devamı >>
İngiltere'de Toplu Taşıma ve Ulaşım - Metro Yurtdışında Dil Okulları

etro Londra’da ulaşımın en çabuk ve en pratik yöntemidir. 05.00-00.30 saatleri arasında Londra halkına hizmet vermektedir. Metro seferlerinin saatlerini istasyonlarda asılı olan tarifelerden öğrenebilirsiniz.

Devamı >>
İngiltere'de Toplu Taşıma ve Ulaşım - Tren Yurtdışında Dil Okulları

Özellikle metro ve tren ağı, yolculuğun süresini ¼ oranında azaltmaktadır. Otobüsler ise şehrin her yerine ulaşmaktadır.

Devamı >>
İngiltere'de Kültür ve Sanat Yurtdışında Dil Okulları

İngiltere Dil Okulları, İngiltere'de Dilokulu, İngiltere'de Dil Eğitimi, İngiltere'de Dilokulu Fiyatları, İngiltere Dil Okulları, İngiltere'de İngilizce, İngiltere'de Dil Okulu Alternatifleri, İngiltere'de Dil Kursu, Ingiltere'de İngilizce Dil Kursu, Ingiltere'de Dil Okulu Alternatifleri, Ingiltere'de Dil Kursu

Devamı >>
İngiltere Eğitim İngiltere Genel Bilgiler Yurtdışında Dil Okulları

Ülkede nemli deniz iklimi hâkimdir. Yazları serin kışları ılık olur. Kışın özellikle kuzeyinde kar yağışı beklenebilir. Yıl boyunca yağmur yağışı görülür. Yağış en çok Kasım ayında gerçekleşir.

Devamı >>
Yurtdışında Dil Eğitimi Ücretleri Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışı dil eğitimi ile klasik dil okulları nitelik ve ulaştırdığı seviye açısından kıyaslanamayacağı gibi fiyat olarak da aralarında belirli bir fiyat farkı mevcut. Ancak bütünü düşündüğünüzde arada çok da büyük bir uçurum oluşmuyor.

Devamı >>
Neden Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmeti Almalısınız? Yurtdışı Eğitim

Yurtdışı eğitim programları ülkemize nazaran çok daha basit istekler ile öğrencileri kabul ettiklerinden dolayı, üniversitede alınan puandan ziyade nasıl bir hayat geçirilmek istendiğine göre bir eğitim sunmaktadır.

Devamı >>
Yurtdışı Eğitim Başvurusunda Ülke Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir? Yurtdışı Eğitim

Yurtdışı üniversite seçenekleri günden güne daha çok aile tarafından öğrenilmekte ve öğrencilerin arzu ettikleri alanlarda eğitim alabilmeleri için büyük bir avantaj olarak nitelendirilmektedir.

Devamı >>
Yurtdışında Yüksek Lisans Okumanın Avantajları Yurtdışında Master/MBA

Yurt dışında yüksek lisans nasıl yapılır, birçok insanın merak ettiği bir sorudur. Yurt dışında yüksek lisans yapmak için birçok seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerden birisi; Türkiye’de ki yüksek lisans programlarına girerek, yurt dışına geçiş yapabilme olanağını yakalamaktır.

Devamı >>
Yurtdışında Üniversite Okumanın Avantajları Yurtdışında Üniversite

Yurt dışında üniversite okumak için ayrıcalıklı programlar bulunmaktadır. Bunun dışında üniversitelerin kendi programları sayesinde de yurt dışında eğitim görmek mümkün olmaktadır. Yurt dışında eğitim görmenin avantajları oldukça fazladır. Bunlardan biraz bahsedecek olursak, en büyük avantajı dil öğrenmektir.

Devamı >>
Summer Session Eğitiminin Faydaları Yurtdışında Summer Session

Bir dili en iyi öğrenebileceğiniz yer o dili konuşan insanların bulunduğu yerdir. Amerika’da summer session programı ise bu açıdan en iyi alternatifi oluşturuyor. Dil öğretiminde teknik ve pratik birbirine paralel devam etmelidir.

Devamı >>
Ücretsiz Profesyonel Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Yurtdışı Eğitim

Yurtdışı eğitim danışmanlığı kavramı son yıllarda giderek popülerlik kazanmakta ve bu konudaki ihtiyaç sahipleri tarafından yoğun takdir alan hizmetlerdendir. Ülkemizde üniversite okumanın günden güne zorlaşması sebebi ile yurtdışı eğitim programlarını tercih eden öğrenciler, düşük ücretler karşılığında aldıkları yoğun eğitim ve yıllar içinde kazanılan yabancı diller sayesinde iş hayatlarında da üstün başarıya ulaşmaktadırlar.

Devamı >>
İtalya’da Yüksek Lisans Eğitimi Yurtdışında Master/MBA

Yüksek lisans eğitimi için tercih edebileceğiniz ülkelerin başında gelen İtalya, üniversiteleri ile istediğiniz bilgi birikimine ve donanıma sahip olmanızı sağlıyor. İtalya’da yüksek lisans yapmak isteyen kişiler için çok kaliteli ve kendini kanıtlamış üniversiteler mevcut. Politecnico Di Milano, bu üniversiteler arasında en popülerlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Devamı >>
İtalya’da Tasarım Eğitimi Yurtdışında Üniversite

Tasarım bölümü ülkemizde çok fazla değer görmemekle beraber, öne çıkan birkaç kişi para kazanırken diğer kesim işsiz kalıyor. Bu sebeple tasarım okuyacak öğrencilerin, eğitimlerini daha kolay yükselebilecekleri yerlerde almaları gerekiyor. Tasarım denildiğinde akla ilk gelen ülke ise; İtalya’dır. İtalya, sanatın başkenti olarak kabul edilmekle beraber, üniversitelerinin eğitim kalitesiyle de kendisini kanıtlamış bir ülkedir.

Devamı >>
İtalya’da İngilizce Master Eğitimi Avantajları Yurtdışında Master/MBA

Lisans eğitimi sırasında bu fırsatı bulamamış kişiler, açıklarını İtalyada yüksek lisans ile tamamlayabilmektedirler. Eğitim dilinin İngilizce olması sebebi ile bir sene sürecek master eğitimleri öncesinde herhangi bir kurs veya ön eğitime tabii tutulması gerekmeyen kişiler, ülkede yaşadıkları süre zarfında İtalyancayı da rahatça öğrenebilmektedirler.

Devamı >>
İtalya’da Moda Eğitimi Yurtdışında Master/MBA

Modanın beşiği olarak bilinen İtalya’da moda eğitimi almak, modayı meslek olarak seçenler için büyük bir hayaldir. Bazı kampanyalar ve eğitim danışmanlık şirketleri aracılığıyla, bu bir hayal olmaktan çıkıyor. İtalya’da moda üniversiteleri arasında oldukça popüler bir yere sahip olan Istituto Superiore Dı Design Napoli (ISD),

Devamı >>
İtalya’da Master Eğitimi Konaklamaları ve Sosyal Hayat Hakkında Bilgiler Yurtdışında Master/MBA

İtalya üniversitelerinden eğitim alacak kişilerin en çok başvurduğu konaklama şekli yurtlar olmaktadır. Bir, iki veya daha fazla kişi kapasiteli odalar içinde arzu ettiği türü belirleyen öğrenci, istekleri doğrultusunda başvurusunu yaptığı takdirde kısa sürede yanıt alacaktır.

Devamı >>
İtalya Master Başvuruları Yurtdışında Master/MBA

İtalyada yüksek lisans eğitimi ücretlerinin oldukça düşük düzeyde olması da talebi arttıran bir durumdur. Ülkemizdeki eğitim kurumlarına nazaran İtalyada yüksek lisans şansından çok daha ucuz maliyetler karşılığı yaralanılabilmektedir.

Devamı >>
İtalya Master Başvuruları Ne Zaman Yapılmalıdır? Yurtdışında Master/MBA

İtalya İngilizce üniversite eğitimi sunan belli başlı Avrupa ülkelerinden birisidir. Diğer ülkelerin uyguladığı katı ana dilde eğitim şartından ayrı olarak, İtalya eğitim kurumlarında çoğu program İngilizce olarak alınabilmektedir

Devamı >>
Ispanya Master Başvuruları Başlıyor! Yurtdışında Master/MBA

İspanya İngilizce master eğitimi konusunda da oldukça başarılı programlara sahiptir. İspanya yüksek lisans eğitim ücretleri konusunda da ekonomik bir politika izlediğinden dolayı, pek çok orta gelirli ailenin bile rahatlıkla karşılayabileceği bir eğitim süreci sunmaktadır.

Devamı >>
İngiltere’de Üniversite Lisans Eğitimi Yurtdışında Üniversite

İngiltere’de üniversite eğitimi almak için, İngiltere lisans programlarını incelemek gerekmektedir. Lisans programlarını inceleyerek, ilgi alanınız olan bölümü seçmeniz, ileride severek yapacağınız bir mesleğin ilk adımı olacaktır. İngiltere’de üniversite okumak, geleceğe daha aydınlık bakmak adına büyük bir adım olacaktır. İngiltere’de lisans eğitimi için, ortalama yıllık 4.500 Sterlin ayırmanız yeterli olmaktadır.

Devamı >>
İngiltere'de Dil Eğitimi Konaklamaları ve Sosyal Hayat Hakkında Bilgiler Yurtdışında Dil Okulları

İngiltere dil okullarında eğitim görecek öğrenciler konaklama için en çok aile yanında kalmayı tercih ediyorlar. Eğitim için anlaştığınız danışmanlar tarafından orada yaşamakta olan ve düzenli bir hayatı olan gönüllü aileler ile iletişim kuruluyor. İngiltere'de dil eğitimi alanlar yurtları da tercih ediyorlar. Bir üniversitenin kursu ise kulüplere katılabilirsiniz.

Devamı >>
İngiltere'de Dil Eğitimi Hakkında Pratik Bilgiler Yurtdışında Dil Okulları

İngiltere'de dil eğitimi alanlar için aile yanı, yurt ve kiralık daire gibi konaklama seçenekleri mevcut. Fİyatları ise haftalık ortalama 150 sterlinden 300 sterline kadar değişiyor. İngiltere dil okullarında kişisel tercihinizi kullanabileceğiniz dil eğitimi alternatifleri mevcut. Ağırlıklı olarak genel İngilizce programı tercih ediliyor.

Devamı >>
İngiltere’de Yaz okulu Programları Yurtdışında Yaz Okulu

İngiltere yaz okulu eğitimleri, öğrencilerin hem farklı kültürlerde insanlarla tanışmalarına ve bu sayede bakış açılarının genişlemesine hem yeni arkadaşlıklar kurulmasına olanak sağlamaktadır. İngiltere yaz kamplarını tercih eden öğrenciler, birçok avantajı da beraberinde yaşamaktadırlar.

Devamı >>
İngiltere Dil Eğitimi ve Yaşam Maliyetleri Yurtdışında Dil Okulları

Öğrenciler için İngiltere'de dil eğitimi fiyatları ve konaklama ücretleri kadar diğer masraflar da önem kazanıyor. Özellikle Londra gibi metropoller ve büyük şehirlerde bu durum çok zorlayıcı olabiliyor.

Devamı >>
Malta'da Dil Eğitimi ve Konaklamalar Hakkında Genel Bilgiler Yurtdışında Dil Okulları

Malta dil eğitiminin tercih edilmesinin tek sebebi konumu değil. Malta'da bulunan dil okulları çok başarılı uzmanlar ile öğrencilere iyi bir eğitim veriyor. Eğitim süresince yapılan uygulamalar sonucunda öğrencilerin geldiği nokta bunun bir kanıtı.

Devamı >>
Kısa Süreli Sertifika Eğitimlerinin Önemi Yurtdışında Sertifika

University of California Berkeley ve University of California Los Angeles, Amerika’da kısa süreli eğitim alabileceğiniz en seçkin iki okuldur. Bu okullarda genel işletme, ekonomi, pazarlama, finans ve insan kaynakları, proje yönetimi, tasarım, turizm, film yapımcılığı, müzik gibi birçok farklı alanlarda, eğitim alabilme imkânı bulunmaktadır. İster gündüz isterseniz de gece programlarına katılabilirsiniz. Amerika’da sertifika alarak iş hayatında çok daha önde olabilirsiniz.

Devamı >>
Kanada’da Sertifika Programları Yurtdışında Sertifika

Kanada’da sertifika eğitimi almak isteyen kişiler birçok farklı mesleki alanda eğitim alabilme şansına sahiptirler. Kısa süreli ve uzun süreli olmak üzere çok sayıda farklı seçenek de bulunmaktadır.

Devamı >>
Hollanda’da Lisans ve Master Eğitimleri Yurtdışında Master/MBA

Hollanda lisans eğitimine yalnızca birkaç ay süren hazırlıklar sonucunda başlayan kişiler, yurtdışında üniversite okumanın farkına vakit kaybetmeden erişmektedirler.Lisans eğitimini bu yönde gerçekleştirememiş kişiler de Hollandada yüksek lisans fırsatları ile açığı kapatmaya çalışmaktadırlar.

Devamı >>
Hollanda Master Başvuruları Hakkında Bilgiler Yurtdışında Master/MBA

Hollanda İngilizce master eğitimi konusunda oldukça başarılı bölümler içeren üniversitelere sahiptir.Hollanda yüksek lisans eğitim ücretleri oldukça düşük düzeylerde olduğundan pek çok kişinin tercihinde ilk etkenlerden birisidir.

Devamı >>
Amerikan Üniversiteleri’nde Yazın Ders Alma Yurtdışında Summer Session

Amerika’da summer session eğitimi alan öğrenciler dersleri kredili ya da kredisiz olarak alma imkânı da bulunmaktadır. Kredisiz derslerin karşılığı olarak sertifika verilmektedir.

Devamı >>
Amerika’da Yüksek Lisans Yapmak Yurtdışında Master/MBA

Amerika’da master yapmak, bireylere gelecek hayatlarında büyük avantajlar katmaktadır. Amerika’da master programlarını tercih eden bireyler, İngilizce’yi geliştirebilme fırsatını yakalamaktadırlar. Lisansını Türkiye’de veya yurtdışında yapmış olmalarının yanı sıra, Amerika’da da eğitim görmeleri, büyük avantaj sağlamakta ve rakiplerinden öne geçirmektedir. Amerika’da master için gerekenler ise; Türkiye’de seçilmiş ve yurtdışına uyumlu bir üniversite master programı seçmiş olmaktır.

Devamı >>
Amerika’daki Popüler MBA Üniversiteleri Yurtdışında Master/MBA

Amerika’da MBA mezunu olmak, binlerce kişiyi eleyerek, iyi iş fırsatlarını yakalayabilmek adına oldukça iyi bir fırsattır. Amerika’da MBA fiyatları da tercihin artmasıyla beraber düşmeye başlamıştır.

Devamı >>
İtalya’da Lisans Eğitimi Almak Yurtdışında Üniversite

Türkiye’de yaşayan birçok öğrenci hem iyi bir eğitim vermesi hem ekonomik ve kaliteli imkânlar sunması sebebi ile İtalya’da lisans eğitimi almaktadır

Devamı >>
Amerika’da MBA Eğitiminin Maliyeti Yurtdışında Master/MBA

Amerika’da MBA fiyatları, Türkiye’de yapılacak masraflarla ve sonrasında elde edilecek fırsatlar karşılaştırıldığında, aslında ödenebilecek tutarlardır.

Devamı >>
Yurtdışı Dil Okulu Fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışı dil eğitimi fiyatları eğitimin yapılacağı bölgeye göre farklılık göstermektedir. Hatta aynı bölge içerisindeki dil okullarının öğrencilere sunduğu kalite ve olanaklara bağlı olarak fiyatları değişiklik göstermektedir. Her ülkede ucuz dil okulları da fiyatı daha yüksek dil okulları da bulunmaktadır. Yurtdışı dil okulu maliyeti, yurtdışında dil okulları maliyetleri, amerikada dil okulu maliyetleri, ingilterede dil okulu maliyetleri hakkında...

Devamı >>
Academix | İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Lise Değişim Semineri Yurtdışında Lise Değişimi

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ve İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Lise Değişim Programı Semineri Aralık 2013

Devamı >>
Bocconi Üniversitesi Türkiye Kayıt Ofisi Academix Yurtdışında Üniversite

İtalya'nın ve dünyanın en iyi işletme okullarından biri olan Bocconi Üniversitesi'nin Türkiye kayıt ofisi Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık oldu. Bundan böyle öğrenciler Bocconi Üniversitesi'nin sunduğu tüm programlara Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık vasıtasıyla ücretsiz danışmanlık alarak başvuru yapabilecekler !

Devamı >>
2016 YILI PASAPORT HARÇ VE CÜZDAN BEDELLERİ Yurtdışı Vize

2016 yılına ait pasaport cüzdan ve harç ücretleri ne kadar? Hangi bankalara yatırılır?

Devamı >>
İtalya'da Tasarım ve Moda Okulları Yurtdışında Master/MBA

İtalya'nın en önde gelen tasarım ve moda okullarından IED, NABA, Domus Academy, Marangoni, Polimoda, ISD, SPD, Milano Fashion Institute'in sunduğu programlar hakkında detaylı bilgiler... Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak uzun yıllardır tasarım, moda, dizayn, iç mimarlık gibi alanlarda İtalya'nın farklı üniversitelerine ve enstitülerine öğrenci yerleşimi yapmaktayız.

Devamı >>
Yurtdışında Liseyi bitirenlere sınava girmeden Türkiye'de okuma şansı Yurtdışında Lise Değişimi

Türkiye dışında yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına, Türkiye’de sınavsız üniversite okuma hakkı doğdu.

Devamı >>
Yurtdışı Eğitim Günleri ve Fuarları Yurtdışı Eğitim

Yurtdışında üniversite, master, dil ve sertifika eğitimi almak isteyen öğrenciler için Academix tarafindan organize edilmekte olan tüm yurtdışı eğitim aktiviteleri ve fuarları...

Devamı >>
Almanya'da Universite, Almanya'da Yuksek Lisans, Almanya'da Egitim, Almanya'da Master Yurtdışında Üniversite

Almanya'da Universite Almanya'da Yuksek Lisans Almanya'da Egitim Almanca veya İngilizce programlı eğitim alınabilir. Öğrencinin Almanca veya İngilizce eğitim alabilmesi için tercih ettiği lisanın seviyesinin dersleri en iyi şekilde anlayabilecek ve takip edebilecek düzeyde olmalıdır. Almanca eğitim almak isteyen öğrenciler için TEST, DAF veya DSH, İngilizce için TOEFL sınavına girmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde kişinin herhangi bir lisans, yüksek lisans yada doktora programına katılabilmesi mümkün değildir

Devamı >>
Italya'da Lisans, Yuksek Lisans, MBA Programlari - Mühendislik, İşletme, Tasarım, Dizayn, Moda... Yurtdışında Master/MBA

Italyada Yuksek Lisans, Italyada Master, Italyada Mba, Italyada Egitim, Politecnico di Milano, Cattolica University, Cattolica universitesi, italyada isletme yuksek lisansi, italyada burslu yuksek lisans, burslu master, italyada egitim, PDM, burslu yuksek lisans, italyanca egitim, italyada ingilizce egitim, italya ucretsiz egitim danismanligi! Politecnico di Milano, Cattolica, IED, NABA, DOMUS, POLIMODA Türkiye Kayıt Ofisi Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık.

Devamı >>
Yurtdışında Dil Egitimi- Dil Okulu - Yaz Okulu - Dil Kursu Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışında İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca yabancı dil eğitim programları için İngiltere, Amerika, Avustralya, Kanada, Malta, Yeni Zellanda, Güney Afrika, İspanya, Almanya, Fransa ve İtalya'da yüzlerce seçenek ve dil okulu imkanları.

Devamı >>
Summer Session - Yurtdışı Üniversitelerden Ders Alma Yurtdışında Summer Session

Summer Session programı ile Türkiye’de okuyan üniversite ögrencileri yaz tatillerinde UCLA, UC Berkeley, UC Irvive gibi Amerika’daki en prestijli üniversitelerde dersler alip, bu dersleri Turkiye’deki üniversitelerinde saydirabilmektedirler.

Devamı >>
ISIC CARD Academix'te!!! Work and Travel

ISIC Card Academix Taksim Ofisinden temin edebilirsiniz..

Devamı >>
Amerika'da Lise Eğitimi Yurtdışında Lise Değişimi

AMERIKA’DA LISE EGITIMINI SENELIK $20,000'a OKUMAYA NE DERSINIZ? Eger siz de; Lise Egitimimi Amerika’da burs alarak okumak istiyorum, Lise Egitimimi Amerika’da burslu tamamlamak istiyorum,

Devamı >>
Amerika'da Eğitim için adım adım... Yurtdışında Üniversite

Eğitim için Amerika’ya gitmeden önce birçok konuda araştırma yapmalısınız. Amerika gibi çok büyük ve her köşesinde farklı iklimler, farklı hayat tarzları olan, 3000’den fazla üniversiteye sahip olan bir ülkede, size en uygun olanı bulmak çok yorucu ama bir o kadar da önemlidir.Hangi eğitimi almak isterseniz isteyin hedef Amerika’ysa üç aşağı beş yukarı izlemeniz gereken yollar, geçmeniz gereken evreler aynı. İşte adım adım Amerika!...

Devamı >>
Avustralya’da Yüksek Öğrenim Yurtdışında Üniversite

Avustralya yüksek öğrenim, dünya sıralamalarında ilk 50’ye giren üniversiteleri, uluslar arası düzeyde tanınan diplomaları, ekonomik olarak uygun eğitim ve yaşam masrafları, suçun en düşük düzeyde olduğu güvenli ortamı ve öğrencilere eğitim gördükleri süre içerisinde verdiği çalışma izni sayesinde mutlaka değerlendirilmesi gereken bir ülke…

Devamı >>
İngilizce Öğrenmenin En Güzel Yolu Yurtdışında Dil Okulları

Dünya tek dil konuşmaya doğru gidiyor. İnternetin de büyük etkisiyle İngilizce dünya insanının ortak dili olmaya başladı. İngilizce öğrenmek artık iş hayatı için bir şart, evrensel olabilmenin ise kuralı oldu. İngilizce öğrenebilmenin en güzel ve kalıcı yolu ise ana dili İngilizce olan bir ülkede okumak ve yaşamak tabii.

Devamı >>
Roma'yı Yeniden Keşfetme Kılavuzu Yurtdışında Üniversite

Yurtdışında eğitimin büyük bir maceradır. Kendinizi bilinmeyene yelken açmış bir kaşif gibi görebilirsiniz. Dileğim, bu hoş tecrübeyi ekşileştirecek her ihtimalden sakınmanız ve umduklarınızın hepsine ulaşarak çalışmalarınızı sonlandırmanızdır.

Devamı >>
Yurtdışında Yaz Okulları Yurtdışında Üniversite

Eğer üniversite seviyesinde dersler almak yada eğitim görmek istediğiniz bir üniversiteyi lise eğitiminizi sırasında denemek istiyorsanız yaz okulu büyük fırsat olacaktır.

Devamı >>
Amerika'da Üniversite Seçimi Yurtdışında Üniversite

Üniversite seçimi büyük bir zaman ve para yatırımıdır. Aynı zamanda gelecekteki yaşantınızı bir çok yönden etkileyecek önemli bir karardır. Bu makaledeki ipuçları size, bir yabancı öğrenci olarak geleceğinizi seçerken dikkat etmeniz gerekenleri gösterecek ve finansman bulma konusunda yardımcı olacaktır.

Devamı >>
Uluslararası Eğitimin Kazandırdıkları Yurtdışında Üniversite

Yaşları farklı, hayalleri farklı, hedefleri farklı 6 insan. Hepsi de eğitim için yurtdışına gitti. Gitti ve yaşamlarına giren mucizeleri dile getirdi...

Devamı >>
Uluslararası Diploma ve Sertifika Programları Yurtdışında Sertifika

Hemen hemen her konuda ve ihtiyaca yönelik olarak hazırlanan sertifika ve diploma programları, özelikle çok iyi üniversiteler tarafından verildiğinden beri her yaştan kişinin gözdesi. En ilgi çekici tarafı ise yüksek lisans eğitiminin ciddi bir alternatifi olması ve sertifika diplomasının iş hayatında sağladığı avantajlar. Yüksek lisans programları ile kıyaslandığında sertifika ve diploma programlarının, daha kısa sürede, daha ucuza, pratik eğitimi ön planda tutarak iş hayatına hazırlıyor olması bir adım öne çıkmasını sağlıyor.

Devamı >>
Ne Ararsan Var! Yurtdışında Sertifika

Sertifika ve diploma programları son yıllarda yurtdışı eğitimin en ilgi çekici ve popüler konusu. Hemen hemen her konuda ve ihtiyaca yönelik olarak hazırlanan bu programlarda ne ararsan var! Sertifika programları yaştan insanın gözdesi.

Devamı >>
Avustralya'da Eğitim Yurtdışında Üniversite

Herşeyden önce Avusturalya eğitim sistemi bireylere ve bireylerin ihtiyaçlarına önem verir. bu nedenle Avusturalya’daki üniversiteleri birbiriyle karşılaştırmak veya sıralama yapmak çok güç. Avusturalya’da bir eğitim kurumu tercih ederken sahip oldukları dersler, özellikleri, çevresi, derslerin veriliş tarzı ve bulundukları yer gibi hususlara dikkat etmek gerekir.

Devamı >>
Amerika’da Eğitim Özel Dosya: Yurtdışında Üniversite

Amerika'da üniversiteler, öğrenime Ağustos sonlarında veya Eylül'ün ilk yarısında başlarlar. Ders yılı Mayıs’ta veya en geç Haziran başlarında biter. Öğrencinin ders yılı boyunca okula devamı mecburidir. Birçok üniversitede ders yılı sömester denen iki eşit kısma bölünmüştür. Ayrıca yaz dönemi vardır. Bir kısım üniversitede ise takvim yılı dört eşit kısma ayrılmıştır.

Devamı >>
Hiç Düşünmeyin! Yurtdışında Üniversite

Kanada Eğitim Sistemi, anaokulundan üniversiteye kadar uzanan kategorilerde hem devlet okullarını, hem de özel okulları kapsamaktadır. Eğitim, Kanada Anayasası kapsamında eyaletlerin sorumluluğundadır, bu da eyaletlerdeki eğitim sistemleri arasındaki farklılığı gösterir.

Devamı >>
Kanada'da Bir Alternatif Yurtdışında Sertifika

Mesleki kariyer yapmayı hedefliyorsanız, Kanada’da community, üniversite ve kariyer kolejlerinde sunulan Mesleki Sertifika ve Diploma Programları sizi hedeflerinize ulaştırmak için geliştirilmiş ideal programlardır. Hem teorik, hem de pratik eğitim veren mesleki sertifika ve diploma ya da co-op programları, sundukları staj olanakları ve çalışma imkanları ile Kanada’da iş hayatına dahil olarak uluslararası bir deneyim kazanmanızı sağlar.

Devamı >>
Yüzyılların Tecrübesiyle Eğitim Yurtdışında Master/MBA

Yüzyılların birikimi İngiltere’de yüksek öğrenimi bir ayrıcalık haline getirmekte. Çok köklü üniversitelerin olduğu İngiltere’de okullar verdikleri eğitimin kalitesi ile saygınlık kazanmıştır. Verdikleri dereceler tüm dünyada tanınmaktadır.

Devamı >>
İngiltere'de Mesleki Eğitim Yurtdışında Üniversite

Mesleki eğitim programları, akademinin gölgesinden çıkarak global olarak ekonomik iyileşmeye ön ayak olmakta. Birçok hükümet ve şirket, eğitim reformu veya çalışma programını uygulamada İngiliz mesleki eğitim sistemini örnek alıyor. Ingiltere mesleki eğitimi konusunda, çıraklık geleneğiyle neredeyse 1000 yıla yakın uzun bir geçmişe sahiptir.

Devamı >>
Birleşik Krallıkta Üniversite Eğitimi Yurtdışında Üniversite

Yüzyılların birikimi, İngiltere’de eğitimi bir ayrıcalık haline getirmekte. Çok köklü üniversitelerin olduğu İngiltere’de okullar verdikleri eğitimin kalitesi ile saygınlık kazanmıştır ve verdikleri dereceler tüm dünyada tanınmaktadır.

Devamı >>
İngilizce Öğrenmeye Ama Nereye!!! Yurtdışında Dil Okulları

Dünya tek dil konuşmaya doğru gidiyor. İnternetin de büyük etkisiyle İngilizce dünya insanının ortak dili olmaya başladı. İngilizce öğrenmek artık iş hayatı için bir şart, evrensel olabilmenin ise kuralı oldu.

Devamı >>
Fransa'da Eğitim Yurtdışında Üniversite

Fransa’da yüksek öğrenim kurumlarının sayısı oldukça fazladır. Fransa’daki eğitim sistemi hakkında hiç bilgisi olmayan yabancı öğrenciler için söz konusu sistem karmaşık gibi görünse de, bu zenginlik öğrenciler için önemli bir avantajdır.

Devamı >>
Doğu ile Batının Arasında Bir İskandinav Ülkesi Yurtdışında Üniversite

Yüksek eğitim standartları Finlandiya’nın ulusal stratejilerinden biridir. Fin eğitim sistemi okul öncesi eğitim, temel eğitim, temel eğitim sonrası genel ve mesleki eğitim, yüksek eğitim ve yetişkin eğitimi aşamalarından oluşmaktadır.

Devamı >>
Eğitimde Yükselen Trend - Yiyecek - İçecek Yönetimi ve Aşçılık Yurtdışında Üniversite

bazı sektörler sürekli büyümeye devam ediyor. Yiyecek - içecek sektörü de bu sürekli büyüyen ve güçlenen sektörlerin başında geliyor. Yiyecek - içecek ve aşçılık, turizm - otelcilik sektörünün dünya üzerinde en hızla büyüyen iki alt dalı.

Devamı >>
Eğitim Ülkesi Almanya Yurtdışında Üniversite

Devlet okullarının ve eğitim sisteminin çok kuvvetli olması ile ön plana çıkmış olan Almanya, ülkemizde de özellikle üniversite eğitimi için en çok tercih edilen ülkelerden biri. Almanya’da eğitimin parasız olması bu ilginin en önemli kaynağı.

Devamı >>
Amerika'da Üniversite Eğitimi Yurtdışında Üniversite

Amerika’daki 3500 üniversite arasından bir seçim yapmaya çalışırken bir çok kriter sizin için doğru olanı bulmanızda yol gösterici olacaktır. Üniversitenin bulunduğu yer de bu kriterlerden biridir. Öncelikle kalabalık bir şehirde mi, yoksa sakin bir kasaba da mı okumayı tercih ettiğinize karar verin.

Devamı >>
Yurtdışında Üniversite Seçimi ve Adım Adım Yapılması Gerekenler Yurtdışında Üniversite

Yurtdışında lisans ya da master programlarına katılarak üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için adım adım yapılması gerekenler...

Devamı >>
Amerika ve İngiltere'de Sertifika, Diploma Programları Yurtdışında Sertifika

Sertifika ve diploma programları son yıllarda yurtdışı eğitimin en ilgi çekici ve popüler konusu. Hemen hemen her konuda ve ihtiyaca yönelik olarak hazırlanan bu programlar, özellikle UCLA, UC Berkeley gibi çok iyi üniversiteler tarafından verildiğinden beri her yaştan insanın gözdesi!

Devamı >>
ESKİ, GİZEMLİ ve VAHŞİ KITA AVUSTRALYA Yurtdışında Üniversite

Avustralya eğitim sistemi bireylere ve bireylerin ihtiyaçlarına önem verir. Bu nedenle Avustralya’daki üniversiteleri birbiriyle karşılaştırmak veya sıralama yapmak çok güç. Avustralya’da bir eğitim kurumu tercih ederken sahip oldukları dersler, özellikleri, çevresi, derslerin veriliş tarzı ve bulundukları yer gibi hususlara dikkat etmek gerekir.

Devamı >>
Avrupa'nın Güneşi İngiltere'de Yüksek Lisans Yurtdışında Master/MBA

İngiltere’de yüksek lisans eğitimi almak, iş dünyası ile doğrudan bağlantı kurmak ve kariyer gelişimi için büyük bir fırsattır. Köklü ve dinamik bir eğitim sistemine sahip olan İngiltere'de üniversite ve yüksekokullar, verdikleri eğitimin kalitesi ile ün yapmış ve saygınlık kazanmıştır

Devamı >>
Güçlü Eğitim, Düşük Fiyatlar, Çalışma İmkanı… Yurtdışında Üniversite

Almanya’da ilköğretim 5 yıl, orta öğretim ise 8 ya da 9 yıl sürüyor. Almanya’da eğitim gören öğrenciler toplamda 12 ya da 13 yıllık bir eğitim sonrasında üniversiteye başlayabiliyorlar.

Devamı >>