ÜNİVERSİTE ARAŞTIR BİLGİ İSTE İLETİŞİM

Yurtdışı Eğitim Danışman Yorumları

Eğlenerek İngilizce Öğrenebileceğiniz Ada: Malta Yurtdışında Dil Okulları

Malta adası İngilizce eğitim almak için tercih edebileceğiniz uygun fiyatlı bir alternatif olmasının yanısıra doğal güzellikleri ve eğlence hayatı ile de öğrencileri fethediyor.

Devamı >>
Okumanın Eğitim Üzerindeki Etkisi Yurtdışı Eğitim

Hal böyleyken hayali yurt dışında okumak olan öğrencilerin gireceği sınavlardaki okuma ve okuduğunu anlamaya yönelik kısımlar şu şekildedir

Devamı >>
Toronto'da Eğitimin Ayrıcalığı Yurtdışı Eğitim

Dil okulları genelde iki büyük metro hattının birleştiği bölge olan Yonge-Bloor bölgesine yakındırlar. Bu bölgede yerin altında başka bir şehir daha vardır. Soğuk havalarda dışarıya çıkmadan insanlar yerin altında alışveriş yapabilir, kafelerde oturabilir, restoranlara gidebilirler.

Devamı >>
Yurtdışı Eğitim Danışmanı öğrencilere nasıl yardımcı olur? Yurtdışında Master/MBA

Yirmi yılı aşkın yurtdışı eğitim danışmanlığı tecrübesi, eğitime inandığı gibi kendi çalışanlarının da eğitilmesini ihmal etmeyen Academix Yurt Dışı Eğitim ve Danışmanlık olarak tüm yurt dışı eğitim programlarımızı (Dil okulu, Lise değişim, Sertifika, Lisans, Yüksek lisans, ve Yaz okulu) anlatmak için sizleri ofisimize bekliyoruz.

Devamı >>
Kings Education: Amerika NewJersey'de ''Üniversite Kampüsünde'' Dil Eğitimi Yurtdışında Dil Okulları

Amerika'da Newyork’a yakın olup,kampus havasını soluyup kaliteli egitim almak isterseniz, Kings Education - New Jersey sanırım en doğru adres

Devamı >>
Amerika San Francisco Embassy English İngilizce Dil Eğitimi Yurtdışında Master/MBA

San Francisco şehrinde dil eğitimi alabileceğiniz en iyi alternatiflerden birinin Embassy Ces olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Devamı >>
Yabancı Dil Öğrenmenin Faydaları Yurtdışında Dil Okulları

Yapılan bir ankette, insanların %98'i ikinci bir dil öğrenmenin kariyer olarak faydalı olduğunu söylemişlerdir.

Devamı >>
Amerika New York ‘ta Embassy English İngilizce Dil Eğitimi Yurtdışında Dil Okulları

Bulunduğu konum, eğlenceli atmosferi ve ferah ortamıyla dünyanın birçok ülkesinde okulları bulunan Embassy kesinlikte tercih edilmesi gereken okullar arasında yer alıyor.

Devamı >>
Amerika 2016 dil okulları ve fiyatları Yurtdışında Dil Okulları

Peki Amerika’ya gitmeye karar verdiğinizde sıradaki asıl önemli soru hangi şehir? Boston, New York, Chicago, Miami, Los Angeles, San Francisco, Santa Barbara, Santa Monica ve San Diego gibi şehirler akla ilk gelenler oluyor. Her biri birbirinden güzel bu şehirler arasında seçim yapmak gerçekten çok zor.

Devamı >>
Malta'da dil eğitimi seçenekleri nelerdir? Yurtdışında Dil Okulları

Malta'da yılda 15bin öğrenci eğitime geliyor ve ağırlıklı olarak; Kore, Çin, İtalya, Fransa ve Hollandadan öğrenci alıyorlar. Türkiye öğrenci oranı %10 geçmiyor.

Devamı >>
Uluslararası Öğrencilerin Amerika’daki Hayatını Kolaylaştırıcı 7 Kullanışlı Uygulama Yurtdışında Dil Okulları

Artık neredeyse aklımıza gelebilecek her şey için bir uygulama var. Amerika’da okuyan uluslararası öğrenciler için denizaşırı deneyimlerini daha da kolay hale getirecek uygulamalar dahil.

Devamı >>
California San Francisco'da Dil Eğitimi Seçenekleri Yurtdışında Dil Okulları

San Francisco, Amerika’nın en iyi, dünyanın ise en iyi 3. üniversitesi olan University of California Berkeley’in de bulunduğu şehir. Berkeley’nin şehir merkezine uzaklığını sadece yarım saat.

Devamı >>
Yurtdışında Eğitim Alırken Adaptasyona Yardımcı Olacak Basit İpuçları Yurtdışında Üniversite

Yurtdışında eğitim alırken karşılaşabilecek olası zorluklar ve bunlarla başa çıkma yöntemleri

Devamı >>
İngiltere'nin İncisi Bournemouth’da Dil Eğitimi Seçenekleri Yurtdışında Yaz Okulu

Bournemouth İngiltere’nin güney sahillerinde bulunan kumsalı ve dil okulları ile ünlü şirin bir şehirdir.

Devamı >>
Kaplan International San Diego Amerika Tavsiyelerimiz Yurtdışında Dil Okulları

Kaplan International, San Diego’nun diğer kampüslerinden en belirgin farkı; konaklama alternatiflerinin yüksek kalitede ve modern olmaları.

Devamı >>
Bristol’da İngilizce Eğitimi Almak İçin 5 Neden Yurtdışında Dil Okulları

Peki Bristol’ı bu kadar özel kılan nedir? İşte, bu canlı ve hareketli şehri dünyanın her bölgesinden öğrencisiyle bu kadar popüler yapan 5 neden.

Devamı >>
Yurtdışı Dil Eğitimi Deneyimi Yurtdışı Eğitim

Yurtdışı deneyimi dünyanın diğer bir yerlerinde farklı yaşamlar olduğunun ve bu çokluğun zenginlik olduğunu bir kere daha öğretiyor.

Devamı >>
Amerika’da İngilizce Dil Eğitimi Yurtdışında Dil Okulları

Amerika’da İngilizce dil eğitimi için doğu yakasını tecrübe etmiş ve öneren bir eğitim danışmanı olarak mutlaka yaşamanızı söyleyeceklerim tabi ki bulunuyor!

Devamı >>
Dil Eğitimi için İskoçya’yı tercih etmek Yurtdışında Dil Okulları

Ülke içi ve dışı ulaşım ağının kolaylığı ve birkaç saat uzaklıktaki Londra’ya olan mesafesiyle İskoçya; eğitim almak için en tercih edilen

Devamı >>
ROMA’DA YAŞAM VE EĞİTİM Yurtdışında Üniversite

Tarihine sahip çıkmış bir şehir Roma. Merkezine geldiğiniz andan itibaren heryerde size Roma tarihini hatırlatacak binalar, heykeller ve çeşmeler görmeniz mümkün. Görülmesi gereken bir çok yerin merkezde olması şehre ilk kez gelen insanların hemen büyülenmesini sağlıyor.

Devamı >>
Bournemouth’u seçmek için en iyi 10 nedenimiz Yurtdışında Dil Okulları

Burnemouth’un, İngiltere’nin en iyi plajı olduğunu ve Avrupa da da en iyi dördüncü plaj olarak seçildiğini biliyor muydunuz? Gelin şimdi hep birlikte neden Bournemouth sorusunun cevabına bakalım

Devamı >>
Hollanda’da Lisans ve Master: Radboud University Nijmegen Yurtdışında Master/MBA

Radboud University Nijmegen, Hollanda'nın en iyi araştırma üniversitesi olduğu söylenebilir. İngilizce lisans ve master programları

Devamı >>
Neden Yurtdışı Dil Eğitim Deneyimi? Yurtdışında Dil Okulları

Özellikle İngiltere’de dil eğitimi almak ya da Amerika’da dil eğitimi almak dünyanın en iyi dil eğitimine sahip, anadili İngilizce olan ülke ve eğitmenlerden bu dili öğrenmek ise dil gelişiminizi hızlı bir şekilde artıracaktır.

Devamı >>
Kaplan International College Oxford Yurtdışında Dil Okulları

Kaplan International Colleges'in tüm lokasyonları, fiyatları ve kurs detayları hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen Kaplan Dil Okulları

Devamı >>
St.Giles İngiltere Dil Okulları Yurtdışında Dil Okulları

St. Giles İngiltere Dil Okulları'nın Londra, Highgate, Brighton, Eastbourne, Cambridge merkezlerini

Devamı >>
İngiltere'de Yaz Okulları Seçenekleri Yurtdışında Yaz Okulu

İngiltere’de en çok tercih edilen yaz okulları ise şöyle sıralanabilir: Harrow House, Studio Cambridge, Anglo Continental, St. Giles International, Frances King. Ayrıca bunların dışında İngiltere’nin hemen hemen her şehrinde yaz okulu bulmak mümkündür.

Devamı >>
Malta'da Yaz Okulları Yurtdışında Yaz Okulu

Malta’da yer alan en kaliteli okullar ise; EC, ESE, Sprachcaffe, IH, Lal, Chamber College gibi okullardır. Gelecekte yurtdışında eğitim hayatınızı planlamanız açısından yaz okulları en mantıklı ilk adım olacaktır sizin için.

Devamı >>
Amerika’da Lisans Tamamlama Yurtdışında Üniversite

Eğitimin önemini kavramış olan aileler ve öğrenciler, üniversitenin 2 yılını Türkiye’de geri kalan 2 yılını ise yurt dışında tamamlayarak, Türkiye’ye döndüklerinde

Devamı >>
Amerika’da Sertifika Eğitimi Sertifika ve Diploma Programları Yurtdışında Sertifika

Amerika’da sertifika eğitimlerimiz dünyanın en saygın üniversiteleri arasında olan University of California bünyesindeki UCLA, UC Berkeley, UC Irvine, UC Davis, UC San Diego gibi en saygın kurumlar yanında Amerika’daki bir çok üniversite bünyesinde olabilir.

Devamı >>
Amerika’da Lise Eğitiminin Avantajları Yurtdışında Lise Değişimi

Amerika’da lise eğitimi 4 sene sürmektedir. Dileyen öğrencilerimiz Amerika’da lise değişim programına sadece 1 dönem ya da 1 sene katılabilmektedir. Ya da öğrencilerimiz isterse 1 yıldan fazla ya da tüm lise eğitimini Amerika’da alabilmektedir.

Devamı >>
Amerika'da Dil Eğitimi Konaklamalar ve Sosyal Hayat Yurtdışında Dil Okulları

Amerika'da dil eğitiminin yanında farklı insanlarla tanışma ve değişik aktivitelere katılma şansına da sahip olabilirsiniz. Dünya'nın dört bir yanından gelen öğrencilerin kaynaşabilmesi

Devamı >>
Amerika'da Dil Eğitimi Almanın Avantajları Yurtdışında Dil Okulları

Amerika dil okulları lisans ya da yüksek lisans eğitimine devam etmeyi düşünenler için de bir fırsat. Yüksek öğrenime devam etmek için Amerika'yı

Devamı >>
Amerika’da Yaz Okulu Programları Yurtdışında Yaz Okulu

Amerika’da yaz okulu tercih ederek, öğrenciler birçok kazanç sağlamaktadır. Bunların başında anavatanında, dilin konuşulduğu yerde, iyi İngilizce eğitimi alınması gelmektedir.

Devamı >>
Amerika’da Yaz Kampları Yurtdışında Yaz Okulu

Erken yaşta yurtdışı dil eğitimi denilince akla gelen ilk yerlerden biri Amerika’daki yaz kamplarıdır. Aileler çocuklarını küçük yaşlarda Amerika’da yaz okullarına ya da Amerika’da yaz kamplarına göndermeyi tercih ederler. Amerika yaz okullarının tercih sebepleri tüm saydığımız pozitif yönde katkıları velilere ve öğrencilere sunmalarıdır.

Devamı >>
Amerika’da Önce Dil Eğitimi Sonra Üniversite Kabulü Yurtdışında Üniversite

Yurt dışında eğitim görmenin avantajı oldukça fazladır. Seçeceğiniz ülkenin Amerika olması da, avantajınızı ikiye katlamaktadır. İyi üniversiteleri ile isim yapmış olan bu ülkede okumanın ayrıcalığını yakalamak istiyorsanız, dil okullarını ve Amerika’nın iyi üniversitelerini şimdiden araştırmak için sizleri Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ofislerine bekleriz.

Devamı >>
Amerika'da Dil Eğitimi ve Yaşam Maliyetleri Yurtdışında Dil Okulları

Amerika'da Dil Okulları linkine tıklayarak, Türkiye resmi temsilcisi olduğumuz Amerika'daki tüm okullarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Devamı >>
Almanya Dil Okulları Hakkında Genel Bilgiler Yurtdışında Dil Okulları

Almanya'da dil eğitimi ücretleri 4 haftalık eğitim periyotu için 800 ile 1100 euro arasında değişkenlik gösteriyor. Bu fiyat haftalık ders saati ve okulun bulunduğu bölgeye bağlı olarak değişiyor. Konaklama için de diğer ülkelerdeki gibi aile yanında kalma seçeneğiniz var. Ortalama 200 euro ile bunu sağlayabilirsiniz.

Devamı >>
Amerika’da Sertifika Programları Yurtdışında Sertifika

GMAT veya GRE gibi skorlara gerek kalmadan dünyanın en iyi üniversitelerden UC BERKELEY, UCLA, UC IRVINE ve UC SAN DIEGO' da eğitim görebilir,

Devamı >>
Yurtdışı Yaz Okulları Yurtdışında Yaz Okulu

YAZ OKULLARI Yoğun geçen okul temposunun ardından ilköğretim ve lise öğrencilerimiz yaz tatillerini verimli şekilde değerlendirebilecekleri Yaz Okulu programlarımıza katılarak hem yabancı dillerini geliştirme ve aynı zamanda da kendi akranlarıyla kaynaşma imkanı bulmaktadırlar.

Devamı >>
İtalya'da Lisans Eğitimi Vize Başvuru Evrakları Yurtdışında Üniversite

İtalya'da Lisans Eğitimi Denklik Vize Başvuru Evrakları

Devamı >>
IED İtalya'da Tasarım ve Moda Eğitimi Yurtdışında Sertifika

İtalya'da tasarım ve moda alanında kısa dönemli sertifika ya da lisans sonrası uzun dönemli master programlarını düşünüyorsanız IED (Instituto Europeo di Design) Milano'da bu imkanları sizlere sunmaktadır.

Devamı >>
Kanada'da Yaz Okulları Yurtdışında Yaz Okulu

Yaz kampları konusunda en profesyonel okullardan Cornerstone 2001 yılından bu yana bu programı sunmaktadır. 12-17 yaş arası öğrenciler dilerse aileleriyle de Family Program’a katılabilmektedir.

Devamı >>
Almanya'daki Dil Okulları ve Şehirler Yurtdışı Eğitim

Almanya’da hemen hemen her şehirde dil okulu programı olanağımız bulunmakla beraber; en popüler şehirler Berlin, Münih, Köln, Frankfurt, Hamburg, Düsseldorf ve Heidelberg’dir.

Devamı >>
Almanya’da Dil Okulları Yurtdışında Dil Okulları

Almanya’da hemen hemen her şehirde dil okulu programı olanağımız bulunmakla beraber; en popüler şehirler Berlin, Münih, Köln, Frankfurt, Hamburg, Düsseldorf ve Heidelberg’dir.

Devamı >>
İspanya’da Yaz Okulları Yurtdışında Yaz Okulu

Her yıl İngiltere veya Amerika’da yaz okullarını tercih eden gençler artık farklı alternatifleri de değerlendirerek unutulmaz bir yaz geçirmenin yollarını araştırıyor. Bu alternatifler arasında en çok ilgi gören ülke ise şüphesiz İspanya’dır.

Devamı >>
Almanya’da Yaz Okulu Yurtdışında Yaz Okulu

Aile yanında yada okul bünyesinde konaklamalarla ve her gün başka bir aktiviteyle size Almanca’nızı pratiğe dönüştürme imkanı verecektir. Standart yaz okulu programları dışında

Devamı >>
Fransa Yaz Okulları Yurtdışında Yaz Okulu

Fransa’daki en popüler yaz okulları ise; Accord, Cavilam ve Azur Lingua’dır. Eğer hem Fransa’yı geziyim, hem dilimi geliştireyim hem de dünyaya farklı bakış açısı kazanıyım derseniz Fransa yaz okulları sizin için ideal bir seçenektir.

Devamı >>
New York Film Academy'de Sinema Eğitimleri Yurtdışında Sertifika

Dünyanın en iyi film okullarından NY FILM ACADEMY’de Eğitim

Devamı >>
İngiltere Dil Eğitimi ve Yaşamı Yurtdışı Eğitim

İngiltere’de yani yerinde yani en dünyanın en düzenli ülkelerinden birinde dil öğrenmek!

Devamı >>
Avustralya'da Eğitim Yurtdışında Üniversite

Avustralya da Group of Eigth ile birlikte toplam 38 tane devlet üniversitesi ve sayısızca College’ları bulunmaktadır.

Devamı >>
Avustralya'da Yaşam Hakkında Genel Bilgiler Yurtdışında Üniversite

Dünya üzerinde yaşanabilecek en iyi 1. Şehir seçilen Melbourne ve tabloda da göreceğiniz üzere, dünyanın en yaşanabilir şehirleri fazla olan ülke Avustralya’dır.

Devamı >>
Amerika’da Yaz Okulları Yurtdışında Yaz Okulu

Amerika Yaz Okulu Programları’nda en çok tercih edilen eyaletler; California (Los Angeles) ve Massachusetts (Boston) çevresi olmakla beraber Amerika’nın

Devamı >>
London School of Finance Sertifika Programları Hakkında Yurtdışında Sertifika

London School of Finance'in sunduğu sertifika ve diploma programları ile ilgili detaylar...

Devamı >>
Avustralya 2014 Vize Ücretleri Yurtdışı Vize

Avustralya 2014 Öğrenci Vize Ücretleri ve Masrafları, Vize Bedeli

Devamı >>
Kanada 2014 Vize Ücretleri Yurtdışı Vize

Kanada 2014 Öğrenci Vize Ücretleri ve Masrafları, Vize Bedeli

Devamı >>
İngiltere 2014 Vize Ücretleri Yurtdışı Vize

İngiltere 2014 Öğrenci Vize Ücretleri ve Masrafları, Vize Bedeli

Devamı >>
Amerika 2014 Vize Ücretleri Yurtdışı Vize

Amerika 2014 Öğrenci Vize Ücretleri ve Masrafları, Vize Bedeli

Devamı >>
Kanada'da Eğitim Yurtdışında Üniversite

Dünya’nın en geniş topraklarına sahip olan ülkelerinden biri olan Kanada kültürel yapısı, yüksek yaşam standartları ile güvenilir bir ülkede eğitim almak isteyen öğrenciler için en ideal alternatiflerden biridir.

Devamı >>
İspanya'da İspanyolca Yurtdışında Dil Okulları

Artık İngilizce’nin tek başına yeterli olmadığı global dünyada ek bir dil olarak İspanyolca her geçen gün biraz daha popülerleşiyor. İspanyolca öğrenmeye karar verenlerin

Devamı >>
İngiltere'de Dil Eğitimi Almak İçin 5 Neden Yurtdışında Dil Okulları

1.Yüksek kalitedeki dil okullarında en iyi eğitimi yine de en iyi fiyata alabilirsiniz.

Devamı >>
Living Learning English İngiltere’de ve İspanya'da Yurtdışında Dil Okulları

Living Learning English İngiltere’de ve İspanya'da herhangi bir dil okuluna bağlı olmadan hızlı ve yoğun bir şekilde dil öğrenme programı diyebiliriz.

Devamı >>
ITALYA’DA MASTER Yurtdışında Master/MBA

İtalya’nin estetik bakis acisi ve modaya olan yatkinligi ile diger ulkelerin cok onunde yer alan Itlaya Egitim olarakta zirvededir. Egitimi sadece teorik veya ezberci olarak dusunmemekle birlikte egtimin buyuk kismini sizin hayal gucunuzu gelistirerek yapmaniza firsat sunmaktadir.

Devamı >>
Danismanlarimiz British Council’dan ( Education UK ) sertifikalarini aldilar Yurtdışı Eğitim

British Council, British Council sertifika, British Council sertifikalı firma, British Council danışman,

Devamı >>
Amerika’da Konaklama Servislerimiz

Amerika’da konaklama özellikleri hakkında bilgiler

Devamı >>
Work and Travel Fiyatlarının Diğer Ülkelerdeki Durumu Work and Travel

Türkiye içinde şirketler arasında değişiklikler olduğu gibi, ülkeler arası Work and Travel fiyatları...

Devamı >>
Work and Travel Fiyatları Work and Travel

Work and Travel Fiyatları, Work and Travel programına katılımı ya da şirket seçimini belirleyen salt...

Devamı >>
Work and Travel | Amerika’da Otobus Yolculugu Work and Travel

Work and Travel programina katilmaya karar verdiğimde bana 3 gun otobüsle seyahat edeceksin deseler...

Devamı >>
Work and Travel Hakkında Yanlış Bilinen Şeyler! Work and Travel

Work and Travel, bir eğitim programı değildir!

Devamı >>
Bavul Hazırlarken Dikkat Etmeniz Gerekenler Servislerimiz

Aşağıda kendi deneyimlerinden ve arkadaşlarımdan derlediğim bavul hazırlama tavsiyelerini bulabilirsiniz.

Devamı >>
Yurtdışında Dil Eğitimi – Yurtta Konaklama Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışında eğitim alırken yurt konaklamasını seçeceksiniz dikkat etmeniz gereken bir takım şeyler vardır

Devamı >>
Yurtdışında Dil Eğitimi – Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışında Dil Eğitimi – Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Devamı >>
Yurtdışında Dil Eğitimi – Aile Yanında Konaklama Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışında eğitime giderken ne tip bir konaklama alınacağı konusunda hep bir soru işareti vardır. Aile yanında konaklama, yurt konaklaması, hotelde kalma veya hostel vs tarzı bir yerde kalmak akla ilk gelen alternatiflerdir.

Devamı >>
Üniversitede Okurken İş Hayatına Hazırlık Yapmak Yurtdışında Üniversite

İş hayatında rekabet gün geçtikçe arttığından dolayı işverenler üniversite yıllarında kendisine en iyi katkıyı sağlamış ve en iyi yetiştirmiş kişileri almaya özen göstermektedirler.

Devamı >>
Yabancı Dil Bilmenin Önemi ve Öğrenilmesi Gereken Diller Yurtdışında Dil Okulları

Üniversite yıllarında hocalarımız ikinci bir dil öğrenmemiz gerektiğini, ilerleyen yıllarda iş ararken daha avantajlı olacağımızı ve işverenlerin zamanla 2 dil bilen kişileri işe alacaklarını söylediklerinde biz hala dalga geçmeye devam ediyorduk.

Devamı >>
San Francisco’da Dil Eğitimi ve Yaşam Yurtdışında Dil Okulları

Yurtdışında dil eğitimi planlayanlar genelde gidilecek yer konusunda ikilemde kalırlar. Ağırlıklı olarak gidilen iki ülkeden İngiltere mi Amerika mı karar veremezler.

Devamı >>
Amerika’da Çılgın Günler Seni Bekliyor! Work and Travel

Tüm bunlar için tek yapmak gereken Exchange ile Work and Travel’a katılmak!

Devamı >>
Etkileyici bir is mulakati nasil olmali? Amerikada Staj

Konuşmadan önce kendinize ait sorular sorun. Bir stajdan beklediğiniz özelliklere uygun sorular

Devamı >>
Internship Programı Kariyer Planlamanızda Nasıl Etkili Olacaktır? Amerikada Staj

Bu program var olan Ingilizcenizi geliştirmekle beraber farklı bir iş ortamında ve farklı kültürden insanlarla çalışma fırsatı sunmaktadır.

Devamı >>
Ben Times Meydanında gezdim, sen neden gezmeyesin ki? Work and Travel

Madem üniversite öğrencisiyim, macera benim hakkım diyorsan: Work and Travel tam da aradığın şey!

Devamı >>
İspanya Dil Kursları Yurtdışında Dil Okulları

İspanyolca dil kursları şehir seçenekleri okul alternatifleri ve program türleri

Devamı >>
Malaga'dan Sevilya'ya Dil Okulları Yurtdışında Dil Okulları

Madrid’den sonraki duraklarımız olan Sevilla, Toledo, Ronda, Marbella ve Malaga’dan bahsetmek istiyorum

Devamı >>
Madrid'de Ispanyolca Eğitimi Yurtdışında Dil Okulları

Madrid’de eğitim veren Enforex, Don Quijote, International House, Eureka , Estudio Sampere gibi dil okullarında başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar genel ispanyolca

Devamı >>
2009 yılında Work and Travel programına katıldım Work and Travel

2009 yılında Work and Travel programına katıldım Academix ile. Bu benim o zamana kadar ki en mükemmel kararımdı sanırım.

Devamı >>
Amerika'da Lise Eğitimi Yurtdışında Lise Değişimi

Amerika'da Lise Eğitimi: The MacDuffie High School

Devamı >>
Milano İzlenimleri Yurtdışında Master/MBA

İtalya'da Okumak: Tasarım, Moda, Sanat...

Devamı >>
Domus Academy Yurtdışında Master/MBA

Domus Academy Hakkında Herşey, İtalya'da Tasarım ve Moda

Devamı >>
İngiltere'de Üniversite Yurtdışında Üniversite

İngiltere’deki üniversitelerde yabancı kökenli öğrencilerin lisans eğitimi alabilmeleri için 1 yıl süreli olarak foundation eğitim almaları gerekmektedir. Türk öğrencilerin İngiltere’de lisans eğitimi alabilmeleri için öncelikle Foundation programına katılmaları gerekmektedir.

Devamı >>