BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Fransızca Özel Ders

Fransızca Özel Ders

Gerek iş hayatınız gerekse akademik hayatınız için Fransızca Özel Ders alarak Fransızcanızı hızlı ve kalıcı bir şekilde geliştirebilirsiniz.

Dünyanın en köklü ve en çok konuşulan dillerinden biri olan Fransızca, gerek Fransa’da okumak isteyen öğrenciler için gerekse ülkemizdeki Fransız liselerinde okuyan öğrenciler için oldukça önemlidir. Biz de Academix Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık olarak Fransızca konusunda desteğe ihtiyacı olan öğrenciler için özel ders organize ediyoruz.

A1 düzeyinden AP Fransızcaya kadar hemen her seviyede organize ettiğimiz dersler öğrencilerin hem okuldaki derslerine yardımcı olmakta hem de Fransızca dil becerilerini geliştirmektedir. Ayrıca DELF/ DALF sınavlarına girmek isteyen öğrenciler için de özel dersler organize etmekteyiz.

Dersler yönlendirdiğimiz uzman hocalar tarafından öğrenciyle bire bir olacak şekilde yapılmaktadır. Derslerin zamanı öğrencinin uygun olduğu günler ve saatler göz önünde bulundurularak düzenlenmektedir. 1 ders 2 saat sürmektedir.


Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak organize ettiğimiz Fransızca Özel Ders kurslarıyla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin!

Bilgi İstek Formu için tıklayınız
İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık