BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Almanca Özel Ders

Almanca Özel Ders

Gerek iş hayatınız gerekse akademik hayatınız için Almanca Özel Ders alarak Almancanızı hızlı ve kalıcı bir şekilde geliştirebilirsiniz.

Son yıllarda ekonomik ve politik konjonktür nedeniyle  ikinci yabancı dil olarak oldukça önemli bir konuma gelen Almanca;  Almanya ve Avusturya’da okumak isteyen öğrenciler için oldukça önemlidir.  Bu ülkelerdeki İngilizce bölümler için bile okullar belli bir düzeyde Almanca yeterliliğini gerekli koşmaktadır. Biz de Academix olarak TestDaf’a girecek öğrenciler için ya da Almancasını ilerletmek isteyen öğrenciler için özel dersler organize etmekteyiz.

A1 düzeyinden C2 düzeyine kadar her seviyede verilen dersler öğrencinin uygun olduğu zamanlara göre düzenlenmektedir. Düzenli olarak yapılan deneme sınavlarıyla öğrencinin gelişimi takip edilmektedir. 1 ders 2 saat sürmektedir. Haftalık ders sayısı yine öğrenci tarafından belirlenmektedir. Öğrenciler istedikleri saate ve güne ders alabilmektedir. Yapılan deneme sınavları tamamen ücretsizdir.

Dersler öğrencileri yönlendirdiğimiz alanında uzman hocalar tarafından yapılmaktadır. Deneme sınavları da yine hocalar tarafından okunmakta ve değerlendirilmektedir. Ayrıca öğrenciler istedikleri materyali alıp evde kendileri de self-study yapabilmektedir. Hocalar verdikleri ödevlerle öğrenciyi çalışmaya teşvik eder. Bu nedenle eğitmen kadromuz sadece öğretmen gibi değil birer eğitim koçu gibi hareket etmekte ve öğrenci takibini yapmaktadır.


Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak organize ettiğimiz Almanca Özel Ders kurslarıyla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin!

Bilgi İstek Formu için tıklayınız
İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık