BİLGİ İSTE İLETİŞİM

İngiltere'de Dil Eğitimi

Dil eğitimi için geldiğim Manchester'ı çok beğendim. Buraya gelmeden önce biraz endişeliydim ama geldikten sonra anladım ki endişelenilicek bir durum yokmuş. Manchester Londra' ya göre küçük bir şehir ama Londra' da aradıklarınızı burada da bulabilirsiniz. Manchester, Manchester United ve Manchester City gibi dünya çapında iki klube sahip. Manchester dil eğitimi için diğer şehirlere göre daha iyi bir şehir. Çünkü burada diğer ülkelerden insanlara daha az rastlıyorsunuz. Tabi bu da dil eğitimi önemli bir avantaj. Manchester, çok zaman geçirebileceğiniz pub, cafe ve restaurantlara sahip.

Gece hayatını seviyorsanız, İstanbul' dan biraz daha iyi bir yer ve oldukça ucuz. Ulaşım olarak sadece bir otobüsle evinize gidebiliyorsunuz...

Ben Manchester' da Kaplan College gidiyorum. Kaliteli bir eğitim almak istiyorsanız, bence doğru bir yer. Çünkü sınıflarda az sayıda öğrenci oluşu, dil labaratuarları ve öğretmenlerin sizin için elinden geleni yapması, ödediğiniz paranın karşılığını aldınızı görmenizi sağlıyor..

Erkan Baltaİlişkili Diğer Yazılar:
» Tüm Yurtdışı Eğitim Makalelerimiz