BİLGİ İSTE İLETİŞİM

Westwood Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları

Güneşli Westwood’da bulunan Kaplan International Colleges, ünlü UCLA kampüsüne ve aynı zamanda batı yakasının en ünlü sahillerine de yakın olan bir konumda yer almaktadır. Amerika’nın en çekici turistik yerlerine yakın olarak konumlandırılmıştır. University of California, Los Angeles-UCLA Amerika’nın en iyi eğitim veren üniversitelerinden birisi olup dil kursları okulun ana kampüsüne yürüme mesafesinde bulunan Westwood’da gerçeklestirilmektedir. İngilizce dil kursu öğrencilerine kütüphane, kitap dükkanları, restoranlar, yüzme havuzları, tenis kortları gibi kampüs olanaklarından faydalanmasına imkan tanımaktadır.

Westwood’da dil eğitimi fiyatları seçilen okula göre değişmekle birlikte haftalık ortalama 430 $’dır. Westwood’da konaklama ücretleri merkeze yakınlığa ve konaklama tipine göre değişkenlik göstermektedir ve haftalık ortalama 285 $ civarındadır.

Westwood’da dil eğitimi için giden öğrencilerin çalışma izni bulunmamaktadır. Fakat Amerika’da 9 ay ve üzeri akademik programa katılan öğrenciler ardından 1 yıl yaşama ve çalışma iznine sahip olurlar. Öğrencilerin gitmeden önce sağlık sigortası yaptırmaları zorunludur.

Westwood’da Santa Monica’nın sahillerinde sörf yaparak güneşlenebilir, Malibu’da sörf dersleri alabilir, Disneyland’ı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Knott’s Berry Farm’daki en büyük ve en hızlı Roller Coaster’a binmek unutulmaz bir aktivite olacaktır. West LA ve West Coast alışveriş merkezlerinde ve Beverly Hills’in ünlü Century City’sinde alışveriş yapabilirsiniz. Beverly Hills’e, Hollywood’a ve Pasific Okyanusu’na gidebilir, otobüsler, metro hatları ve trenler ile Universal Studios ve Santa Barbara’ya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Los Angeles’ın en eğlenceli ve güvenli bölgelerinden biri olan Westwood, restoranların, sinemaların, ve öğrenci faliyetlerinin yoğun olduğu bir bölgedir. Dünyaca ünlü California Üniversitesi’ndeki kampüs içi eğitim Westwood dil okullarını avantajlı kılmaktadır.

Amerika’da dil okulları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için tıklayınız. Amerika Dil Okulları  İlişkili Diğer Yazılar:
» Tüm Yurtdışı Eğitim Makalelerimiz