BİLGİ İSTE İLETİŞİM

Miami Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları

Atlas okyanusunun kıyısında bulunan Miami, Florida eyaletinin en büyük ikinci şehridir. Latin Amerika’ya bir geçiş kapısı olarak bilinir. Güneş ve kum, salsa ve stil bu şehir için söylenebileceklerimizin özeti diyebiliriz. Miami’nin tropikal iklimi ve manzarası onu gidilmesi gereken bir yer haline getiren şeylerin sadece bir bölümüdür. Miami’de dil okuluna gitmek sadece bir dil eğitimi almak değil aynı zamanda hoş bir tatil niteliğinde olacaktır.

Miami’de EC, ELS Language Centers, Kaplan International College, Zoni ve Rennert gibi birçok dil okulu seçeneği bulunmaktadır.

Miami’de dil eğitimi fiyatları seçilen okula göre değişmekle birlikte haftalık ortalama 349 $’dır. Miami’de konaklama ücretleri merkeze yakınlığa ve konaklama tipine göre değişkenlik göstermektedir ve haftalık ortalama 348 $ civarındadır.

Miami’de dil eğitimi için giden öğrencilerin çalışma izni bulunmamaktadır. Fakat Amerika’da 9 ay ve üzeri akademik programa katılan öğrenciler ardından 1 yıl yaşama ve çalışma iznine sahip olurlar. Öğrencilerin gitmeden önce sağlık sigortası yaptırmaları zorunludur.

Miami’de Little Havana’da bir fincan kahvenin tadını çıkarın; South Beach’in Art Deco bölgesi boyunca bir tur atın; modern Coconut Grove’u keşfe çıkın ya da Miami Beach’in güneşten kavrulmuş kilometrelerce uzunluktaki kumlarının üzerinde muhteşem bir bronzluk elde edin. Bu rengârenk şehirdeki her bölge çeşitli zevkleri tatmin edecek kendine özgü bir zevke sahiptir. Miami Vice dizisinin de çekildiği Bayside alışveriş merkezinin olduğu bölgeye de gidebilirsiniz. Burası kritik bir nokta. Çünkü tekne ile yıldızlar adasına Bayside’den hareket ediyorsunuz. Will Smith, Ricky Martin, Shaquille O’Neal, Madonna , Sylvester Stallone gibi birçok ünlünün malikanelerine genelde karadan geçiş yok ancak bu tekne turu ile Yıldızlar Adası turunda bu malikaneleri görebiliyorsunuz. Okuldan vakit bulduğunuzda ve sezon içerisinde gittiyseniz Miami Heat ‘in bir NBA maçına da gidebilirsiniz. Bahamalara ve Miami çevresindeki diğer adalara buradan tur ile gidebilirsiniz. Ocean Drive bölgesi ise sayısız barlar ve kafelerden beğendiğiniz birinde oturup okyanusu seyredebilirsiniz. Paten ile kayanlara özeniyorsanız onlarla birlikte sahil şeridi boyunca gezebilirsiniz. Lincoln Avenue caddesi akşamları inanılmaz bir atmosfere bürünüyor. Masaların hepsi sokaklara atılıyor bu hoş atmosferde akşamınızın çok keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz.

Kaliteli bir eğitim alırken eğlenceden ve sıradışı bir tecrübeden mahrum kalmamak istiyorsanız, ılıman iklimi, muhteşem plajlarıyla tatil gibi bir dil eğitimini Miami dil okullarında alabilirsiniz.

Amerika’da dil okulları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için tıklayınız. Amerika Dil Okullarıİlişkili Diğer Yazılar:
» Tüm Yurtdışı Eğitim Makalelerimiz