BİLGİ İSTE İLETİŞİM

Humber College Sertifika Programları

Programlar, bir diploma veya ileri düzey diploma programı ile kazanılan bilgi ve becerileri derinleştirir veya uygulanan bir mesleki alanla ilgili belirli bilgi ve becerilere sahip bakalorya programları mezunları sağlar. Programlarda f belirli bir alanda uzmanlaşarak, alan ile ilgili bilgi ve beceri seviyesinin en üst düzeye çıkarılması amaçlanmaktadır.

Sertifika programları 2 ile 4 sömestır aralığında olup, alanında uzman Öğretmenler tarafından programlarla ilgili tüm teorik, pratik eğitimler öğrencilere sağlanmaktadır. Öğrenciler öğrenim gördükleri her saatte programla ilgili sürekli bir gelişim göstermektedirler.

Önceki eğitiminize ve uzun vadeli ve gelecek odaklı tüm hedeflerinize bağlı olarak, Humber aracılığıyla yolunuz bir kimlik bilgisi içerebilir veya bir takım kimlik bilgilerini birlikte bağlayabilirsiniz. Doğru yol yok. Önemli olan tek şey sizin ideal yolunuzu bulmaktır. Humber College Sertifika programlarını üstün eğitim kalitesiyle beraber sunan en prestijli Kolejlerden olmasının yanında, öğrenciler mezun olduktan sonra da Humber Kolejin prestijini iş Dünyasının birçok yerinde hissedecektir.

Sertifika programlarının düzenlendiği Kampüsler programa göre değişiklik gösterebiliyor. Programların birçoğu Kuzey ya da Güney kampüslerde düzenlenmektedir. Öğrenciler kayıt için Programa göre Eylül- Ocak-Mayıs aylarında kayıt yaptırabilir. Her programın bağlı olduğu iş dünyasıyla bağlı olduğu bir Enstitü ya da kuruluş bulunmaktadır.

Sertifika programlarının içerisinde en fazla rağbet gören bölümler İşletme, Sanat ve Bilim, Hukuk, Mühendislik Bölümleri, Sağlık bilimleri, Fitnes ve Beslenme, Turizm ve Konaklama, İnsan Kaynakları, Bilgi Teknolojisi, Medya ve İletişim gibi.

Belirtilen bölümlerin içeriği ve eğitim süresi değişiklik göstermekte olup, Humber College Kampüslerinde bulunan Uluslararası Ofis yetkilileri size en uygun bölüm ve programı seçmek için koçluk yapacaktır. Öğrenci sertifika programını seçip belli bir süre sonra program değiştirmek isterse, gerekli koşullar sağlandığı taktirde dilediği bölüme geçiş yapabilir. Sertifika programları Humber College de en çok rağbet gören programlardan olup her dönem artan talep ve gelişen uygulamalarıyla cazibe noktası olmaya devam edecektir.İlişkili Diğer Yazılar:
» Tüm Yurtdışı Eğitim Makalelerimiz