BİLGİ İSTE İLETİŞİM

EMBASSY ENGLISH MELBOURNE

Embassy English’in en modern kampüslerinden biri olan Embassy English Melbourne, şehir merkezinde Taylors College ve Charles Sturt University kampüslerinin karşısında bulunur. Kampüste minimum yaş 16’dır. Kampüste bütün sınıflarda akıllı tahtalar kullanılır, sınıflar ferah ve aydınlıktır. Okul içinde öğrencilerin vakit geçirip sosyalleşebilecekleri birçok alan bulunur.

Embassy English Melbourne’de çok sayıda program seçeneği bulunmaktadır. Bunlar; İngilizce Başlangıç, Genel İngilizce - Standart ve Yoğunlaştırılmış Programlar, IELTS, Cambridge First (FCE) ve Cambridge Advanced (CAE) Sınavlarına Hazırlık, Akademik Amaçlar için İngilizcedir. Programlar haftada 24 veya 28 ders yoğunluğuyla sunulur. Programın yoğunluğuna göre öğrencilerin seçmeli dersleri olur. Seçmeli dersler İletişim Becerileri, İş İngilizcesi, IELTS Sınava Hazırlık dersleri ile sunulur.

Embassy English öğrencilerin konaklaması için yurt ve aile yan alternatiflerini sunar. Urban Central ve easons Heritage adında iki adet yurdu vardır. Urban Central Embassy English Melbourne’e 15 dakika yürüme mesafesindeyken Seasons Heritage tramvayla 30 dakika uzaklıktadır. Aile yanı konaklamalarda odalar tek kişiliktir ve yarım pansiyondur.

Melbourne merkezinde öğrenciler akademik olarak da yönlendirilebilmektedir. Embassy English Melbourne gerekli seviyeye gelen öğrenciler Avustralya’da birçok akademik programa geçiş yapabilmektedirler. Okul bünyesindeki akademik danışmanlar öğrencilere bu geçişle ilgili yardımcı olurlar.

Embassy English’e kayıt olduktan sonra henüz Melbourne’e gitmeden seviye sınavınız online olarak yapılır. Seviyenize ve eğitim sürenize göre ulaşmanız gereken seviye belirlenir ve Embassy onTrack sistemi sayesinde verimliliğiniz takip edilir. Eğer ulaşmanız gereken seviyeden düşük kaldıysanız kişisel destek sunulur ve Embassy English belirlenen seviyeye ulaşmanızı garanti eder. Bu garantinin karşılığında öğrencilerden beklenen ise derslere düzenli girmek ve en az %95 devam oranını tutturmak, ev ödevleri dahil tüm kurs çalışmalarını tamamlamak ve sınıf içi ödevler ve projelere tam katılım sağlamaktır.İlişkili Diğer Yazılar:
» Tüm Yurtdışı Eğitim Makalelerimiz